0

@insp1re Były dymy jak unicef zniknął i były reklamy
Były dymy jak zmienilismy koszulke raz z pasów takie jak teraz
Może z Neyem to inna sytuacja, ale jak on ma nam dać piłkarski up i LM to niech przychodzi. Na tym jego odejściu to ucierpiał najbardziej on sam, bo ani z niego gwiazda w tym L1 ani tam co wygrał. Powtórzę, jeżeli ma nam to dać LM to przeszłość na bok i niech wbija. Do Realu nie poszedł przeciez tylko do PSG

0

@insp1re Może podniesie to cene za niego i Ney nam wyjdzie taniej xd

6

@heniek168 Dobra lekcja na przyszłość.

2

AO 1 szlem była 2 runda.
Teraz runda 4 i super lekcja pokory od Rumunki. Bo widać, że siły ma więcej jak Isia (technicznie przepaść jeszcze) ale ciągle troszeczkę brakuje. Halep pokazuje jej różnice w poziomach jaka jest i bardzo dobrze. Za 3-4 lata powinniśmy się dopiero czegoś spodziewać po niej. Teraz niech przechodzi quali i łapie szlify, bo dużo dziś w głowie przegrała, choć rumunka zagrała solidnie.

0

@mika_barca No tak bo BArca zawsze dostaje za grajków tyle co zapłaciła ;) Patrz np Arda Turan xd

2

@Avada Kedavra Udowodnij, że tak było ;) 

0

@Nano22 Ale to sa zupełnie inne pozycje ;) To prędzej Umtiti 

Edit: nie było tematu xd

0

@Avada Kedavra Tu bardizej chodzi o to jak dobrze sie wypowiadał o Realu i gdzie by chciał grac ciągle powtarza. W tę strone 

0

Co do zakupów i sprzedawania piłkarzy wg gazet. 
Z tej 9tki mozna sprzedać wszystkich bo Samu bez operacji, której się boi, to nie ten sam grajek, Cou nie wie bardzo z czym sie tę Barcelonę je, a Ivan, który z tej trójki daje najwięcej to z racji wieku i takich występów w kratkę to póki mozna za niego cos wyciągnąć to sprzedać. Pozostali to albo ławka albo kontuzja albo wypozyczenie, więc opchnijmy ich.  300 mln z tego nie bd, ale jakies 200 może uzbieramy. 

I nie możemy oszczędzać na ŚN, ani też  odpuszczać gdy mamy się o kogoś licytować. Takie są czasy niestety, że o De Ligt'a bd licytacja a ŚN jest nam niezbędny. A my to nie byle jaki klub i powinno nas byc stac na takie wzmocnienie.  

0

Ludzie piszą "Dlaczego nie walczymy o Hazarda" ;) Z jakiego oni są świata ? To tak jakby Pochetino, po całej przygodzie w Espanoyolu i tym co gadał, miał przyjśc nas trenować ;) 

0

@wieczor81 On nigdy do nas nie przyjdzie, tak samo jak Pochetino nie bd nigdy naszym trenerem ( ze względu na przeszłość w Espanyolu) 

0

N musi być po 1990 roku i nie mamy co tutaj szukać oszczędności. Jesteśmy Barca a nie. Bo inaczej bd mieli jeszcze większe problemy.... 

0

@Pustelnik Przecież jemu i tak sie zaraz kończy kadencja i z tego co od dawna słychać to nie bd sie starał o next kadencję. Więc nie pociągnie go za sobą ;) 

0

@Cave Każdy rząd jak ci coś daje to z innej strony zabiera. Każdy reprezentuje mnie tak samo. Więc jak wygra PiS to to samo jak wygra PO tylko dietę weźmie kto inny xd 

29

PiS czy Po, to jeden pies jest kto akurat rządzi. Wszyscy udają że coś robią 

1

Szkoda Piątka ale może w LE nie bd miał źle. I też Drągowskiego, ale może go jakiś klub odkupi :) 

0

@ściah Mam 24 lata tak dla twojej wiadomości. I nie czułem różnicy przy zmianie PO na PiS przez te lata, więc dla mnie to jeden pies. Jak Jarek odejdzie i się PiS rozleci to będzie zabawa xd bo tam więcej frakcji wew niż w tej koalicji z bożej łaski :)

0

@Roobo Jak nie bd Koapczowej Jaroslalwa Schetyny itdTo może się zainteresuje. Wszystkie te ryje tylko mydla nam oczy, a robią to samo czyli nic xd

0

@Barwindg zagłosuje na PiS i zagłosuje na PO i bd to miało na mnie identyczny wpływ. Bo wszyscy robią to samo czyli pokazowke :) nie musisz mnie granic bo ja od wygranych niczego nie wymagam, bo jak nie głosowałem to nie powinienem. 

2

Nie głosowałem bo mnie wszyscy denerwują xd i wywalone kto wygrał i o ile :) 

0

@cooen Dobrze, że Erni jest treneram, a nie ty xd 

1

https://iv.pl/images/11420894179657216577.jpg
Kupa hajsu. Ciekawe jak to w LaLiga jest xd 

0

Barndt, Hazard, Schultz --- za jakies 75 mln BVB całkiem ciekawe transfery zrobiła. Kadrę maja nawet spoko, jak nie zepsuja tego jak w tym roku to może kolejny raz Bayernowi odbiora mistrza, choć w Bawarii też kadra wzmocniona już, a to nie koniec pewnie. 

0

Postawić mu ultimatum - Albo kładziesz się na stół (wiem, że to nie jest 100% pewności na powodzenie, ale wiecej niż przy takim zachowawczym leczeniu), albo żegnamy się z Panem ;) Co zrobił to chwała mu za to, ale niepotrzebujemy drugiego Vermy 

0

@cybo Tylko BVB nie ma nic w tym sezonie bo PN odpadli Lige przegrali puchary też. Tam przechodzą do kolejnego sezonu już bo kupili 2 grajków itd. Jakby u nas sezon był bez niczego to tutaj było piekło, a mamy szanse na dublet. Widzisz różnicę w oczekiwaniach do danego klubu ? Daletego tam sobie mogą takie gwiazdki wprowadzać. Jakby u nas grało z 3-4 graczy młodych regularnie ale nie mielibysmy trofeów żadnych to by dopiero było 

0

O tym graczy info to tutaj jest 6 razy dziennie jak nie więcej. Każde z innego źródła i często odmienne więc źródło piłkarskie to nic nie znaczy xd

0

A w tej bajce były smoczki? Poczekajmy na oficjalne a nie co trochę wyssane z palca newsy o tym samym...

0

Oni od 2012 już pracują nad własnym systemem ze wszystkimi programami itd w razie w. No microsoft niedługo też ma ogłosić brak wsparcia dla nich

0

Bardziej dla firmy niż użytkowników, bo koniec wsparcia od Google i Windowsy dopiero w nowych produktach, które wyjdą

2

No to wolę jego post z 10 informacjami zdobytym kopiuj wklej. Niż te 10 informacji powtarzane w osobnych postach i każda przez 5-10 osob xd
Jego posty są widoczne z racji wyróżnienia nicku i długości. Widzisz różnice w ilości postów? A poza tym nawet jak robi kopiuj wklej to te informacja są zazwyczaj najszybciej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?