1

I to jest to o czym pisałem od dawna ! ;) Najpierw out grajki (Douglas Denis Gomes Paco (tu szkoda troche) ) Jeszcze Rafinha i może Ivan i wtedy kupować ;)
Tylko w tym kupowaniu w rozliczeniu może iść ktoś z pary Cou Dembele

0

@sebasek99 Ne no Dream On to wiadomka że jest, ale może jest szansa i ktoś ten występ wrzuciła kto inny się dokopał ;)

0



Wie ktoś może czy jest to na spotify ? -- wiem że to z video może być ciężko ale może xd

0

@Olkovsky9 Po Transferze Antka jakieś 1.5 tyg i bd koniec. I nie mówie, że to bd transfer xd

5

To już nie można upomnieć kogoś, żeby wstydu społeczności nie robił widzę ;) I post usunięty

0

@FutbolowyJanusz Jak dla mnie nie bd żadnej kary bo to normalna walka i tam miejsce jakieś było, a Max był duzooooo szybszy ;)

0

@FutbolowyJanusz Nie bd żadnej kary ;) normalna walka

1

Dawaj Max ! To co Holender dziś robi - kręci lepszy czas na C2 niż Vettel na C4 xd

0

@Witekk10 Tam własnie nie ma bo pewnie jutro zrobią update

0

Juve w tym oknie (jutro dopiero start tak naprawdę ) Ramsey za free, ale mega pensja i do tego Rabiot za 10 mln (podpis) a z 65 baniek zarobione na sprzedaży 2 garnituru ;) Chiesa ma być kupiony niby też

0

MA ktoś listę od kiedy do kiedy w jakiej lidze (Top 15 europy ) trwa okienko lato 2019 ?

3

Jeszcze lekko ponad 13h i zaczynamy karuzele na dobre ;)

0

@FutbolowyJanusz Zależy jak się zakręcisz. A po 2 studenci tylko, ale zacząć gdzieś trzeba ;)

0

@PanPawelFcb Teleinformatka (Nokia, Ericsson Comarch, Samsung) Informatyka (IBM, Nokia, Samsung, Comarch, Motorola) itd
Kasy masz brutto z 6200 - 7700 na start potem do 10 000 dojdzie na spokojnie. Tylko najpierw na 3-4 roku zacznij Working Studenta (umowa zlecenie)
Polecam AGH Krk PW

0

@kuz @matirix20 Neymara też u nas nie bd :) spokojnie kupujcie Antka i start

0

Na Copa America gra dużo naszych grajkow, a tutaj widzę wszyscy chcą żeby to wygrała Argentyna xd Messi ma słaby zespół, więc to wygra zapewne cou z Arturem albo Arturo :)

0

@FcBforever221 Jak jutro mamy mecz Francji i Włochów to wygrana 3kolorowych pozawala nam na 1 porażkę nawet ;)

2

Neymar - nie
Antek - Tak
Dembele i Cou - Albo obaj albo 1 z nich zostac jeszcze powinni
Ivan - żegnamy (bo jeszcze cos się da wycisnąc z niego, ale trzeba bd go jakoś zastąpić - bo jak niewielu tylko zauważa, daje DUZO )
Rafinha + Denis --- sprzedawać, bo nie ma jakos przyslości dla nich
Puig , Alena, Wague - dawac im więcej szans w przyszłym sezonie
Kupić jakiegos LO w razie w

0

Ktos rzucił info, że zrobimy 4 transfery jeszcze.
Antek, Guerreiro (F.Luis) to 2
Neymara nie widzę jakoś, choć byłoby fajnie ale mamy Dembele
3 i 4 to pewnie ktos do pomocy i na SO może
wtedy by się sprzedało takiego Ivana i może Cou by został z rok jeszcze - daje mu szanse pomimo zeszłego seoznu bardzo średniego ;)

6

@brashh Dodałbym niezadowolnie Jaspera z ławki i chęć bronienia tylko w PK przez Neto ;)

0

@Nano22 Ale zwiekszanie jego nienormalnej pensji co trochę, to już absurd. Zarabia najwięcej na świecie i ponad 2 x tyle co kolejny w druzynie. Więc nie widzę sensu mu tej pensji podnosic co chwila. A ostatnie pare lat to regularne przełużanie umowy i podnoszenie pensji.

2

@Ratamahatta @LuckyFCB Tutaj by się sprawdziła drabinka płacowa Realu, z wyjątkiem Messim jak to zrobili z CR7. Bo 1 taki kontrakt uciągnęlibyśmy ;)

0

@Coutinho007 No nawet jeśli to prawie 200 mln Euro na 4 grajków pensje to lekki absurd ;)

0

Ja się zgadzam z Jakubem Kręcidlo, że tym Neyem to Bartek gra sobie. Ma Antka pewnego prawie i sprowadzi tylko 1 z nich do Barcy.
Bo jka wyliczali: Messi 40mln (80 butto) Antek 17 (34) Suarez z 12-15(26-30) Neymar 22-24(44-48). Czyli na 4 grajków 174-182 mlnn na pensje - absurd (który i tak już troche jest, bo Ja bym Messiemu już pensji nie podnosił, tylko zaproponował kontrakt a'la Iniesty ostatni). A gdzie tu reszta zawodników ;)

0

Szkoda Jaspera :( Niech ci się wiedzie w Valencii ;)

1

Już tylko 6 dni i miedzy 1 a 3 lipca spodziewam sie już 1 transferu, bo Antek dogadany pewnie od dawnaaaa. Potem w 2 tygodniu prezentacja FDJ. Potem presezon i znowu do maja się bd kręciło wszystko ;)

Edit: mimo wszystko czekam też bardzo bardzo na sprzedaz piłkarzy

1

Ile turniejów tyle składów xd Ileż my mamy jakości w tej naszej siatkówce. Nie było stosunkowo najsilniejszych, a my i tak jakoś dajemy te wygrane. Oni maja obsesje IO od dawna, mam nadzieje że im to wypali z ME po drodze ;)

0

@tombard Chyba jednak nie

0

@Mroziu Czyli Ekstraklasy też nie oglądasz jak rozumiem tylko top 10 europy i LE z LE. Bo reszta to durnota poziom straszny itp

0

@Douglasinho Nawet Conor debil potrafił zaatakować aubobus bezsensownie. Poważny zawodnik w najlepszej federacji UFC, mistrz nawet ;) Ukarali go, ale jaki on tym poziom zaprezentował ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?