0

@daniel32778 No 2 razy z rzędu eliminowały ich kluby z Anglii tylko. 2 lata temu LIV po 1 meczy 3:0 ok. Ale w zeszłym roku Totki u siebie to 1:0 takie no a ten rewanż to szalony jak nigdy ;) W tej LM ja bym ich nie skreślał, bo jeżeli LIV im nie dotrzyma kroku w PL to mogę wiosną być mocni.

0

Real, Barcelona, PSG, Bayern ...
Spójrzmy na PL: LIv nie zrobił jakiś mega transferów i mogą znów PL nie wygrać, pomimo 4:1 w ładnym stylu. Ale kadra City znowu przeraża ...
Dokupili Rodriego, co zagrał juz ładny mecz, choć z paroma błędami i Cancelo. A w zesżłym roku przez ponad połowę sezonu nie grał KDB, który teraz jeszcze wraca. Jest się czego bać, bo oni jak to powiedzieli w EB maja 2 składy do top6 (a top 10 PL na 100%)

0

Przypominam ze na kanale przeglądu sportowego z PL 2 nowe a z LaLiga 1 nowy filmik ;)

0

@bartekvisca Zdecydowanie o 20 mln minimum za dużo ;)

1

Zróbmy wymiane Neymar + 200 mln za Messiego :P Szejk jeszcze te kase z neyem na złotej taczce przywiózł :P

#pożartowaćMozna

0

Tak poza wszystkim ;)
Ma ktos dostep do ipli na LM na ten sezon ? Kody czy coś takiego ?
W zamian oferuje dostep do canalplussport (bez PL bo to na nc+go) ;) wiecej na priv

0

@Polnar Matko Boska jak my sobie bez niego poradzimy ...... Majac taka pomoc mysle ze 1 mecz z Bilbao bez Leo i FDJ i tak bd nasz ;)

0

@BarcaInfo Damy rede mysle bez Leo ;)

0

@BarcaInfo Czyli 100 mln + Cou za Neya
a potem za 45-50 sprzedać Ivana do Interu i spoko

0

@pero1983 Prędzej 3ka Messi Antek Dembele za Suarezem ;)

1

Z Neymarem nasz atak to bd potwór nad potworami, ale czy druzyna bd zbalansowana ? Bo każda gwiazda bd chciała miec 1 skład ;)
Dlatego się zastanwiam czy Ney nam jest potrzebny .....

0

@IronSanHybrid nyemar jest niepotrzebny a tylko hajsu wydamy od groma

0

@matirix20 Moc ofensywan ogromna. Ale czy tyły dobrze zabezpieczone ?

2

Tylko nie Neymar .....

11

Skończmy ten temat Neymara ;) albo PSG albo Real, byleby tylko nie do nas ;)
jeszcze 3 tyg tej karuzeli

0

Wgl to PSg chyba za dużo sobie wyobraża xd maja Brazylijczyka ale to dla nich takie zgniłe jajo, a oni za niego chca Bóg wie ile .....

0

I tak z resztą nikt nie dotrzyma City i LIv kroku wg mnie

0

@Cukson Taaaa Bo chelsea mogłą mieć 1:0 albo 1:1 jakby nie poprzeczka i słupek. NIe patrz na wynik tylko ;)

2

@gumaz Maestro burger albo nuggetsy ;)

0

@Kamilos84 Czemu Francja ? :P 3:0 daje awans na IO Słowenii :)

0

@sopelinho Zbyt to wygląda ofensywnie :) Jeżeli 3ka obrońców to Alba Semedo na bokach. 3-5-2 takie. Bo tego nigdy raczej nie ujrzysz

0

@WhySoSerious Eliminacje LE i chyba się dogadali z władzami ligi i przeciwnikiem ;)

0

Tak patrząc na presezon bez Leo, to dobrze ze te mln za Malcoma wpadły, bo by wgl nie miał miejsca, jeszcze gorzej niż w minionym sezonie :P

Ale można też zauważyć, że ten Ney nam jest niepotrzebny i kogoś z dwójki Cou/Rakieta można sprzedać ;)

3

@goldensun W niektórych meczach myśle to bd bardzo dobre rozwiązanie bo Messi sobie odpocznie.

1

@VamosBarca122 Kiedys z ta premką nawet smieszne było, ale teraz to juz takie no ....

0

2

@Boniek10 Niech idzie do Realu, rozniesie ich od środka :P

0

@l0Messini Wytrzyma dłużej niż Zidane ;)

0

Oglądam skrót



i co to wgl jest za ustawienie pokazane na grafice ? xd

8

@JaSzymon Arianka zdecydowanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?