Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak Leo myśli o końcu to w 2020 roku tryplet + Copa America która sprawi, że wreszcie bd spełnionym piłkarzem i nikt mu nie wypowie braku wygranych z repką.
0
@NeroTFP Twierdzisz że to niemożliwe?
0
Robert wraca do klubu
Strzela teraz w sezonie 40 goli - złoty but (17 gola i wyprzedził go już ciro).
Bayern wygrywa LM po jego hat triku
A złota piłkę dostaje mbappe bo Francja wygra euro ????
0
@Moolek Dla kobiety i dla Messiego
1
Ta laska ładniutka, ale widać że jeszcze dziewczyneczka przy tych żonach wszystkich. Nie ujmuje jej nic bo dobra jest, ale widać już, ze następne pokolenie przychodzi :)
15
Ale ten Bartek tę laskę Frenkiego przestawia zawsze jak worek kartofli
0
@Hushovt Latynoski są spoko, ale jakoś mi Antonelka nie wydaje się lepsza od Lewej tak 50/50
5
Wy dalej myślicie że Valdek poleci jak my wygrywamy i mamy lidera plus awans do play off LM? Xd
Nie ma na to szans choćby styl był dlaej taki sam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alkomat do 300 zł
Może ktoś polecić jakiś fajny sprawdzony model ?
0
@blue_shark No jeżeli ma to pomóc to kolejny zimny prysznic nie zaszkodzi, a sytuacja nasza w lidze nie jest najgorsza póki co
2
Najlepszą opcją na zwolnienie byłby czas przed weekendowym meczem, ale do tego nie dojdzie pewnie. To przegrajmy to (tak wiem dzikie życzenia) i przed repką zmieńmy tego trenera wreszcie .....
0
@Bruttal Nie chce nikt tam przychodzić musza oprócz hajsu kolacje im zrobić tam jeszcze ;)
0
@Kamilos84 On jest młody, ale zdecydowanie za wcześnie wydano na niego taki hajs ....
0
@mate92 a w związku z czym ten komentarz? Bo Slavia miała okazję? Xd
0
Ajax vs Chelsea ----- 1X
Inter vs BVB ----- BTTS
Gent vs Liv ---- Handicap 1:0 i wygrana liv
Praga vs Barca ---- Handi 1:0 i wygrana Barcy
Kurs 9.06 --- co myslicie ?
0
@Suzu Ale blender ? :P haha
0
Porada zakupowa: Bo juz nie mogę tej spiruliny na sucho i trzeba w shake xd
https://www.avans.pl/agd-male/do-kuchni/blendery/blender-bosch-msm-66150?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=736341&utm_campaign=2019-10&utm_term=Blendery&ceneo_spo=true
Miał ktos ten model ? Poleca ?
1
Samu chciał MS ma MS, a teraz nich się kładzie na stół. Bo więcej bd pauzowal lecząc się tak jak teraz...
0
@PeteR10 Nasza 4ka ofensywna nie wystapi w 1 składzie razem. Może potem jakies zmiany ale od 1 min bez szans
3
@LukaszFan a co to średniowiecze?
14
@Avada Kedavra 12 goli w 8 meczach
17 goli w tym sezonie w 12 meczach - w każdym meczu 1 gol przynajmniej
Plus 3 gole i 2 asysty w 4 meczach w repce licząc od początku sezonu
6
Jak nie Barca, to niech w tym sezonie tę LM ma ten Bayern. Robert z repka nie osiagnie sukcesu to niech ma chociaż ta żywa legenda Bundesligi i Bayernu chociaż tę LM ;)
1
@michal26 Głosowali ludzie na dana osobę z listy to się dostała. Tyle ;) Miejsce nie daje nic na liście
4
Szpaku ma moc xd aż go na Polsacie przebija xd
0
@paweuwarrior dziś schalke jeszcze może być :)
0
@Suzu Ich zasługa to 0.0
0
Słuchając do Fify LaLigaLoca słysze teorię powrotu Luisa Enrique, jak po sezonie bd chciał wrócić i bd gotowy po żałobie. Co wy na to ?
1
Przyjęciem minął stopera
O akcji Leo już nie mówię xd
0
@adi7adi8 Do tego 26.10 rusza PlusLiga juz gdzie większosć naszych gra