4

Jak Leo myśli o końcu to w 2020 roku tryplet + Copa America która sprawi, że wreszcie bd spełnionym piłkarzem i nikt mu nie wypowie braku wygranych z repką.

0

@NeroTFP Twierdzisz że to niemożliwe?

0

Robert wraca do klubu
Strzela teraz w sezonie 40 goli - złoty but (17 gola i wyprzedził go już ciro).
Bayern wygrywa LM po jego hat triku
A złota piłkę dostaje mbappe bo Francja wygra euro ????

0

@Moolek Dla kobiety i dla Messiego

1

Ta laska ładniutka, ale widać że jeszcze dziewczyneczka przy tych żonach wszystkich. Nie ujmuje jej nic bo dobra jest, ale widać już, ze następne pokolenie przychodzi :)

15

Ale ten Bartek tę laskę Frenkiego przestawia zawsze jak worek kartofli

0

@Hushovt Latynoski są spoko, ale jakoś mi Antonelka nie wydaje się lepsza od Lewej tak 50/50

5

Wy dalej myślicie że Valdek poleci jak my wygrywamy i mamy lidera plus awans do play off LM? Xd

Nie ma na to szans choćby styl był dlaej taki sam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Alkomat do 300 zł
Może ktoś polecić jakiś fajny sprawdzony model ?

0

@blue_shark No jeżeli ma to pomóc to kolejny zimny prysznic nie zaszkodzi, a sytuacja nasza w lidze nie jest najgorsza póki co

2

Najlepszą opcją na zwolnienie byłby czas przed weekendowym meczem, ale do tego nie dojdzie pewnie. To przegrajmy to (tak wiem dzikie życzenia) i przed repką zmieńmy tego trenera wreszcie .....

0

@Bruttal Nie chce nikt tam przychodzić musza oprócz hajsu kolacje im zrobić tam jeszcze ;)

0

@Kamilos84 On jest młody, ale zdecydowanie za wcześnie wydano na niego taki hajs ....

0

@mate92 a w związku z czym ten komentarz? Bo Slavia miała okazję? Xd

0

Ajax vs Chelsea ----- 1X
Inter vs BVB ----- BTTS
Gent vs Liv ---- Handicap 1:0 i wygrana liv
Praga vs Barca ---- Handi 1:0 i wygrana Barcy

Kurs 9.06 --- co myslicie ?

0

@Suzu Ale blender ? :P haha

0

1

Samu chciał MS ma MS, a teraz nich się kładzie na stół. Bo więcej bd pauzowal lecząc się tak jak teraz...

0

@PeteR10 Nasza 4ka ofensywna nie wystapi w 1 składzie razem. Może potem jakies zmiany ale od 1 min bez szans

3

@LukaszFan a co to średniowiecze?

14

@Avada Kedavra 12 goli w 8 meczach
17 goli w tym sezonie w 12 meczach - w każdym meczu 1 gol przynajmniej
Plus 3 gole i 2 asysty w 4 meczach w repce licząc od początku sezonu

6

Jak nie Barca, to niech w tym sezonie tę LM ma ten Bayern. Robert z repka nie osiagnie sukcesu to niech ma chociaż ta żywa legenda Bundesligi i Bayernu chociaż tę LM ;)

1

@michal26 Głosowali ludzie na dana osobę z listy to się dostała. Tyle ;) Miejsce nie daje nic na liście

4

Szpaku ma moc xd aż go na Polsacie przebija xd

0

@paweuwarrior dziś schalke jeszcze może być :)

0

@Suzu Ich zasługa to 0.0

0

Słuchając do Fify LaLigaLoca słysze teorię powrotu Luisa Enrique, jak po sezonie bd chciał wrócić i bd gotowy po żałobie. Co wy na to ?

1

Przyjęciem minął stopera
O akcji Leo już nie mówię xd

0

@adi7adi8 Do tego 26.10 rusza PlusLiga juz gdzie większosć naszych gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?