Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Złeee bardzo proporcje .......
Bo 8.5 mln + pensja i 120 wykup to bym wolał 25 + pensja a 90 wykup :P
Bo bądźmy szczerzy Bayern nie wykupi Cou za nic :P Jamesa za psie pieniądze nie wział a za 120 mln weźmie cou ?
0
@Stasik91 Też właśnie czegoś szukam tylko coś mniejszego. Ale jak sedan czy kombi to myślę A4 B8 / Lancer możesz popatrzeć. Ja bardziej Leonik, Mazda 3 itp ;) Ale oferty przeglądane :)
0
@Dawid1996NL Za mała trochę i 1.3
0
Autko do 25k takie max 2009 rocznik. 1.6 tak min. mniej niz 200k przejechane.
Myślałem nad Toyotą Auris albo Leonem II albo Mazda 3 II
Jakieś opinie o tych modelach ? Albo sugestie co do auta ? Byle nie Golf czy skoda :P
1
Tak ogladając skrót meczu BVB:
1) Bayern bd miał mega ciężko w tym sezonie bo BVB jak nie bd kontuzji to bd cisnąc ostro
2) Sancho zaczyna kolejny sezon czarować
3) Gruby gra a myśmy Paco sprzedali ........
0
@budel17 Jakieś mega meczycho to nie jest xd tylko po 1 golu wpadło ;)
5
@Adamski69 No po meczu to myślę, że powinna być zaktualizowana ;)
0
Już przegraliśmy ligę? Czy dopiero jak się mecz skończy? Xd xd xd
0
@Kacperfifa69 tak jest nam niepotrzebny
0
@Transu96 Dobry się nie rób już :)
0
@Transu96 tu jest po 5 min już zwalnianie erniego przegrane sezonu itd.... W każdym meczu
4
Prośba do administracji - zamykajcie laramble na czas meczu :) zdrowie najważniejsze xd
0
Nie da się tu podczas meczu siedzieć....
Tak samo podczas okienka
Niestety :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mathew86 poszedłbym tak czy siak patrząc ile szans miał cou a ile Malcom rok temu
0
Cou do Bayernu = mniejsze wydatki na pensje i Ney zostaje w PSG lub Real ;) Same dobre newsy przed 1 kolejką ;)
1
@Criss18Barca Obczaj sobie stronkę https://www.dobarcelony.pl/ promowaną tutaj ;) Ciekawe tipsy
0
#NoForNeymar
Nie wiem po co nam taki grajek - nie patrząc tylko na sportowe aspekty, ale przede wszystkim na finansowy aspekt tego przedsięwzięcia oraz na te jego kontuzje powtarzające się.
0
@Hushovt tak to dobra wymowa - mati przygotowany
0
@fcbarcafan19 Fabiański ;) Zobaczysz
0
@barteq No w tamtym sezonie sie tak wymieniłem, ktos miał kodd z graliga czy czegos tam i ja miałem LM on miał mecze LaLiga i Bundes + reszte oferty
0
Wymienie: dostep do canalplussport na sezon :) bez PL bo ta na nc+go za Kod na iple na sezon
0
@Maciek069 Czemu niby sportowo jest niezbędnny po przyjściu Antka i takim ataku jak mamy ?
0
@damian777 No, ale i tak jest lepszy obecnie od Naeymara, który znów jest w cieniu Mbappe tym razem. A Barcelonie jest kompletnie zbędnny ;) Taki troche niepotrzebny luksus z mega pensją
1
@WiecekFCB @bodzio10 Mówię, że nie dosyc ze cena jest mega (250 mln sobie go cenia - smiech na sali) to jeszcze ta jego pensja + niesfornosc.
A sportowo sobie poradzimy - nie jest niezbędnny ;)
48
@Commando To Ronaldo zmienia Juve na Barce ?
1
@bodzio10 Po przyjściu Antka, abstrachując juz że było CA, to ile zagrał Cou w presezonie ? To Duzo pokazuje też i wg mnie jeżeli ktoś z 2ki Cou/Rak miałby odejśc to i tak lepiej jka to bd Cou
0
@Luki 10 Jak Kante dalej nie jest zdrowy to powtórka z Old Traford lekka, z tym że LIV nie da im tyle miejsca co Manu :)
2
Bezsens euforii w związku ze sprowadzeniem Neya mnie przeraża ..... :( Ani on nam niepotrzebny sportowo (wiem Messi sam nie wygra, ale nie jest sam wiec pls), ani finansowo (Mega wydatek na sam transfer + mega Pensja, co w Barcy jest dzikie - tu nas Real pokonał dawno swoją drabinka).
Także, odpuścić Neya, sprzedac za 100mln Cou do PSG i jakieś 50 Ivana do Interu( z czym jego bym zostawił). Skończyc na lekkim plusie i mniejszymi wydatkami na pensje i jedziemy po wszystko, jak co roku ;)
0
@daniel32778 Z Barca patrząc kadrowo potem z Juve mieliby najtrudniej. Z realem i Bayernem wg mnie by sobie spokojnie poradzili xd