Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 Ligi Narodów nie mieli. Ale quali do IO i ME grali a teraz bez Konarskiego i Nowakowskiego wszyscy na USA lecą nie wiem po co. Jak mamy dac grac Kurkowi i rezerwowym to niech grają, brazem LN zasłuzyli na cały turniej
0
@adi7adi8 Po co nam medal w takim turnieju ? Zawodnicy zmęczeni, sezon niedługo a my gramy o kase ? Bo jak to nie jest quali do IO to nie warto tam grać. Kolejna Liga Narodów
0
@Lamora Ale tam zaraz pół kadry z ME wlatuje. Tylko na 2 pierwsze mecze ten skład był
0
@Osioł Ja nie wiem po co nasi wgl tam graja ....
0
@Bamek94 LaLiga Bundesliga ekstraklasa itd co weekend
Za LM 5 kolejek plus play off
0
Wymienię dostęp do canalplussport za dostęp do lm(Polsat sport premium) /premier league(nc+go)
Więcej na pw
5
@kwm MOTM to Lewy a nie cou xd
0
Dziś F1 godzine wcześniej , o 14:10 ?
1
@donleoJR bd na 100 jak dziś derby Mediolanu xd
0
Calaplusport mam do podzielenia się w zamian za dostęp do LM :)
0
Mam canalplussport do wymiany ;) Podziele sie w zamian za jaks LM, na przykład na IPLI ;)
0
@Robert_Kubica Ale sama ściezka tylko do Londynu bez pociągu z 1 pucharem
0
@Danny Gaucho Chelsea ma LM, a tu nie ma pociągu z Londynu xd
0
@Gitarkafcb To w 1 fazie jestem, że tak powiem, że muszę ją nauczyć jak wazna jest Barca ;)
0
@msmsms z tym że wieczorami pracuje do 23 i dziś ma wolne tylko :)
0
Zamiast Barca z Bvb wieczór z kobietą.... Ona nie rozumie, że LM, a jeszcze nie ten etap żeby odwołać... Ciężkie to życie
0
@Nolife1899 https://zapodaj.net/c6b239fcec643.png.html
Może coś nazbieram z takim składem, szczególnie że w pomocy Felix i Salah
0
@exeqtor FCBarca moze być ?
0
Mam dostęp do canalplussport gdzie lecą mecze LaLiga ekstraklasa bundes itp
Podzielę się w zamian za LM na ten sezon jak ktoś ma jakieś kody czy coś w ten deseń :)
0
@Odesseiron Kante na 6 zgrania nie oddaje całego jego potencjału
0
@didzejos czy on na tym 1 filmie czasem nie posadzil Ansu? Xd
Młody jeszcze musi uznać wyższość Leo xd
0
@Mesi12 Żeby tylko nie był 1 sezonowym odkryciem ;) po 4 meczach nie można tego stwierdzić
0
Ćwiąkała o sytuacji z Messim
0
@CatalanVeBFCB MŚ w Kosza to tka troche walka status 2giej ekipy na swiecie :)
1
@MESSIah16 Jak dla mnie to UsOpen padłoby łupem Djoko, jakby nie kontuzja. I może odejdzie jako 1ka, ale Serb go dogoni w ciągu 2ch sezonów
4
@kerouac Kontuzja kontuzją, ale przez te 15 min dał dobra zmianę, choc juz wiek zrobił swoje.
0
@Ibra9PSP ale co/kto? Xd nie podałem konkretnego produktu :)
2
Kierowcy, podrzuci ktoś sprawdzone produkty?
Chodzi mi o: 1) ładowarkę samochodowa z Quick Charge do P20 pro (USB c) 2) uchwyt samochodowy do telefonu
0
@Kuśmier A bilety cena stała - właśnie te 50%
7
@Kuśmier tyle to kosztuje sam kod na bilety za 50 procent :)