0

@adi7adi8 Ligi Narodów nie mieli. Ale quali do IO i ME grali a teraz bez Konarskiego i Nowakowskiego wszyscy na USA lecą nie wiem po co. Jak mamy dac grac Kurkowi i rezerwowym to niech grają, brazem LN zasłuzyli na cały turniej

0

@adi7adi8 Po co nam medal w takim turnieju ? Zawodnicy zmęczeni, sezon niedługo a my gramy o kase ? Bo jak to nie jest quali do IO to nie warto tam grać. Kolejna Liga Narodów

0

@Lamora Ale tam zaraz pół kadry z ME wlatuje. Tylko na 2 pierwsze mecze ten skład był

0

@Osioł Ja nie wiem po co nasi wgl tam graja ....

0

@Bamek94 LaLiga Bundesliga ekstraklasa itd co weekend
Za LM 5 kolejek plus play off

0

Wymienię dostęp do canalplussport za dostęp do lm(Polsat sport premium) /premier league(nc+go)
Więcej na pw

5

@kwm MOTM to Lewy a nie cou xd

0

Dziś F1 godzine wcześniej , o 14:10 ?

1

@donleoJR bd na 100 jak dziś derby Mediolanu xd

0

Calaplusport mam do podzielenia się w zamian za dostęp do LM :)

0

Mam canalplussport do wymiany ;) Podziele sie w zamian za jaks LM, na przykład na IPLI ;)

0

@Robert_Kubica Ale sama ściezka tylko do Londynu bez pociągu z 1 pucharem

0

@Danny Gaucho Chelsea ma LM, a tu nie ma pociągu z Londynu xd

0

@Gitarkafcb To w 1 fazie jestem, że tak powiem, że muszę ją nauczyć jak wazna jest Barca ;)

0

@msmsms z tym że wieczorami pracuje do 23 i dziś ma wolne tylko :)

0

Zamiast Barca z Bvb wieczór z kobietą.... Ona nie rozumie, że LM, a jeszcze nie ten etap żeby odwołać... Ciężkie to życie

0

@Nolife1899 https://zapodaj.net/c6b239fcec643.png.html

Może coś nazbieram z takim składem, szczególnie że w pomocy Felix i Salah

0

@exeqtor FCBarca moze być ?

0

Mam dostęp do canalplussport gdzie lecą mecze LaLiga ekstraklasa bundes itp
Podzielę się w zamian za LM na ten sezon jak ktoś ma jakieś kody czy coś w ten deseń :)

0

@Odesseiron Kante na 6 zgrania nie oddaje całego jego potencjału

0

@didzejos czy on na tym 1 filmie czasem nie posadzil Ansu? Xd
Młody jeszcze musi uznać wyższość Leo xd

0

@Mesi12 Żeby tylko nie był 1 sezonowym odkryciem ;) po 4 meczach nie można tego stwierdzić

0



Ćwiąkała o sytuacji z Messim

0

@CatalanVeBFCB MŚ w Kosza to tka troche walka status 2giej ekipy na swiecie :)

1

@MESSIah16 Jak dla mnie to UsOpen padłoby łupem Djoko, jakby nie kontuzja. I może odejdzie jako 1ka, ale Serb go dogoni w ciągu 2ch sezonów

4

@kerouac Kontuzja kontuzją, ale przez te 15 min dał dobra zmianę, choc juz wiek zrobił swoje.

0

@Ibra9PSP ale co/kto? Xd nie podałem konkretnego produktu :)

2

Kierowcy, podrzuci ktoś sprawdzone produkty?

Chodzi mi o: 1) ładowarkę samochodowa z Quick Charge do P20 pro (USB c) 2) uchwyt samochodowy do telefonu

0

@Kuśmier A bilety cena stała - właśnie te 50%

7

@Kuśmier tyle to kosztuje sam kod na bilety za 50 procent :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?