2

Statystyki strzelców po minionym weekndzie (Top 5 Lig) :
1) C. Immobile
23B 5A w 19M ---- 19 kolejek do końca
2) T. Werner 20B 6A w 18M --- 16 kol. do końca
3) R. Lewandowski 20B 2A w 18M --- 16 kol. do końca
4) J. Vardy 17B 4A w 21M -- 15 kol do końca
5) C. Ronaldo 16B 2A w 17M --- 18 kol do końca
6) R. Lukaku / L. Messi / W. Ben Yedder 14B w 20/15/18 M --- każdy 18kol do końca

4

Wszyscy zadowoleni gra ładna. Ale..
Poczekajmy na mecz wyjazdowy. To jak oni grają na wyjazdach to oczy bolą. Mam nadzieję że się z nowym trenerem to zmieni i bd dobrze :)

5

Te nasze orły z La Masii mają wg mnie 1 mankament. Poza tym, że czują Barce i mają to coś, jeszcze im brakuje fizyczności. Bo i Puig i Ansu przewraca i byli przez rywali nagminnie. Ale to się da poprawić :)

0

@Encore chyba wreszcie się oswoił z serie A. Juve bd goźne

2

Festiwal Pizzy 1szy w karierze (tak wyszło)
Rekord 17 kawałków w tym 4 z brzegami :) :) :)

1

@Barca_Big_Moment Messi to sobie może prosić ..... Ja wiem jaka on ma pozycje ale bez przesady XD
Raz że Aguero za stary już jest na taka kase jaką byśmy musieli wyłożyć, a 2 że można mieć za nią kogoś na lata.
Messi powinien dostac kontrakt ale bez podwyżki, bo jego pensja to taki komin jest, że to w głowie się nie mieści ( wgl płace w BArcelonie to śmiech na sali jest, pomimo tych super wyników Bartka ...)

2

@Ermitano Super powód XD

0

@SeeleyBooth Do Bayernu to on ma lata świetlne jeszcze XD

1

Spoko spoko BVB bd i tak max na 3cim miejscu. Jak ktoś ma Bayern pokonać to bd to Lipsk za sprawą trenera Nagelsmanna. W takim wieku ma chłop wyniki :)

0

@MichalZZZ 2gi gol to taki pustak z 2 metrów wystawiony przez Hazarda :)

0

@michaleu Hazard wyłożył mu pustaka XD Także na spokojnie :)

2

@fhero Iść takim samym rytmem jak 1szy zespół (czyli nie miał meczu Barcy B, a powinien itd itd). Ofc w tym kontekscie jaki jest w artykule

3

Nie ma to jak mieć spotkanie w pracy i nie odebrać telefonu.
A potem jak oddzwaniasz odzywa się sekretarka RMF FM XD
Wczoraj przegrałem życie ....

0

Był ktos w tym roku na festiwalu pizzy ? Polecacie ?

0

@HaZZi Kiedy ktoś wcześniej miał tylko 1 porażkę w lidze ? Jak dla mnie przegrac w całym sezonie tylko 1 to sukces

1

Gdy Valverde przychodził byłem pełen nadziei co z tego będzie. Pomimo zmiany stylu gry i czasami formacji na 4-4-2 wyniki miał imponujące (liga wygrana prawie bez porazki to wyczyn w dzisiejszych czasach). Niestety z sezonu na sezon było tylko gorzej ...

Teraz gdy przychodzi Setien może być różnie. Bo niewiadomo jakim ustawieniem zagramy ( choć w Barcy ciężko niesty jest wymusić zmianę formacji), na jakich zawodników postawi.

Ale trenera ocenimy po owocach, a teraz gdy najwazniejsze sie wykonało to istotna kwestią jest transfer jakiegos N na te nadchodzące poł roku, a trenejro niech sobie w spokoju pracuje :)

2

Inter nie puści Lautaro przed końcem sezonu, a jeżeli jest on naszym 1 wyborem to trzeba zakontraktowac kogoś na pół roku (jakies wypozyczenie). Bo z taka kadra jak mamy zmiennik na N jest wręcz konieczny.
Na te pół roku Pio nie byłby zły gdyż i tak nie grałby niewiadomo ile minut, jego pensja nie jest jakas mega wielka(co przy naszych kominach płacowych jest istotne).
Arek Milik jeszcze lepsza opcja, bo bardziej pod grę kombinacyjną sie nadaje od Pio, a i pensja nie za wysoka.

Co do trenera, to chętnie zobaczyłbym kogos kto nie jest Hiszpanem. Może wprowadziłoby to jakiegos rodzaju odświeżenie. Ostatnio taka opcja z Tatą Martino sie nie sprawdziła, ale to był okres po chorobie Tito itd. Dociągnac sezon z trenerem Barcy B i brac Koemana, albo dac potrenowac Pochetino ( gorzej i tak nie bd). :)

0

@barteq Jalby Pique/Busi ktokolwiek wyciął i byśmy to MY wygrali to byłby hero XD A na rm zbój :) Musiał to zrobić i chwała mu za to ze sie zdecydował ( dobrze ze Moracie nic nie jest). Taktyczny faul który musiał zrobić :) Tyle w temacie

2

@DaPi jak już to 3 w top 4 :)

0

Krzysiu Piątek do BAercelony ? Na rezerwowego ?

0

@Arkadio90 Pep dłużej jak Valdek by nie był. Messi mu wygrał 6 trofeów i z roku na rok spadek formy. Trener wybitny ale wypala sie mega szybko wg mnie

0

@czygun Ja tam mam nadzieje ze czeka nas max pół roku smutne. Przyjdzie Koeman. PRzewietrzy nam kadre. Nie bd już graczy "nietykalnych" na murawie dla niego. Dla mnie Messi zawsze bd The Best, ale jak ma słąby mecz to ŁAWKA ;) ale nie liczą ze 1 akcje im zrobi albo zeby sie nie obraził

0

@czygun A jakieś wyniki ma ?

2

@Rudi35 Największy % pasażerów stanowiła ludnosc Iranu. Swoich by zabijali ?

1

@slayer Co ? Jak ? XD Przecież kara w nastepnym ligowym meczu go nie ominie :P Nie ma znaczenia czy to 2ga żołta czy bezpośrednia czerwona XD

0

Dawid rok temu był 2gi w ostatnim konkursie, więc pasuje mu skocznia. Jak przebrnąć dzisiejszą trudna ma wielkie szanse na wygraną. Oby tylko nie było loterii :)

1

@Salwik92 Mogłem wziąć zdalną pracę :) Bo niby 8h a faktycznie z 3.5 by było :P

0

Powrót do pracy dziś (od 20go grudnia) nie był dobrym pomysłem :( Mogłem poczekac do 7go ....

2


Tak na przerwę w skokach, trollowanie wg Tadeusza :)

2

@kubasa Za darmo bo 31.12 kończy mu się kontrakt w USA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?