Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Isso89 Zapamietane z zeszłego sezonu ;) ekipka mysle mocna ;)
0
Jest już jakas liga LaRambla na fantasy CL ?
0
@Wichurek Znaczy zostają ale nie bd Rudzkiego i Pola już wgl. Piechota czasami sobie radził w LLL ale na dłuższą metę go tam nie widzę w roli prowadzącego. Do EB nawet pomysłu nie mam
0
Szkoda tej LaLigaLoca i EB :( Dobrze że Pol zostaje chociaż w Misji
0
Tutaj bardzoooo naciągają sprawę ;) Ale w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe ...
Czyżby Ney już zimą w Barcelonie na play-off LM ? (jestem na nie to raz, a 2 jakby coś to znieśli zakaz ze zawodnicy grajacy w 2 klubach moga grać w 1 edycji LM juz) ;)
1
Jak było to sorry ;)
Zgodnie z artykułem 17. przepisów FIFA, po trzech latach od podpisania kontraktu zawodnik ma prawo do jednostronnego rozwiązania umowy. By do tego doszło, spełnione muszą zostać trzy warunki. Po pierwsze, gracz w ciągu piętnastu dni od ostatniego meczu w sezonie musi poinformować obecny klub o swojej decyzji. Po drugie, jego nowa drużyna musi grać w innym kraju. Po trzecie, wspomniany nowy zespół musi zapłacić odszkodowanie, którego wysokość ustalić ma Dispute Resolution Chamber – specjalna komisja FIFA zajmująca się rozwiązywaniem sporów ws. transferów czy statusów zawodników.
Wartość odszkodowania jest ustalana na podstawie kwoty transferu, pozostałej do wypłacenia pensji i innych zmiennych. Zdaniem „MD”, prawnicy Neymara uważają, że kwota odszkodowania zostałaby ustalona na poziomie 170 mln euro. Paris Saint-Germain prawdopodobnie zaskarżyłoby tę decyzję do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie. W przypadku Andy’ego Webstera, który chciał przenieść się z Wigan Athletic do Hearts i od nazwiska którego nazwane jest prawo, tzw. TAS zmniejszył sumę wyznaczoną przez FIFA, podczas gdy w przypadku Matuzalema Real Saragossa musiał zapłacić Szachtarowi Donieck znacznie więcej niż proponowała DRC.
0
@Odesseiron Aż tak zimno to mi nigdy nie jest, żebym kalesonów na miasto potrzebował :P
0
Czapeczka Barcy ze zgody zamówiona xd na zimę trzeba zacząc kompletować zestaw ;)
4
Bez Neymara w Barcelonie Le super okienko transferowe :)
2
@dudek89 co ma w głowie to ma xd ale ja też bym Barcy na psg nie zamienił :) w obecnej sytuacji w Europie przynajmniej
A Barca miała tyle do gadania co jak odchodził. Nie mogła zaproponować Bóg wie ile bo nie mamy tyle hajsu co szejkowie...
0
Nie taki de Ligt dobry jak go pisali xd
0
Tak patrząc na ten filmik to na takich odstepach rok po roku lub co 2 lata w finale LM te ekipy sie powtarzają.
Barca 06 09 11
Ajax 95 96
Milan 94 95 05 07
Liv 05 07 18 19
Juve 96 97
Real 14 16 17 18
Bayern 12 13 itd itd
To co teraz Totki albo Liv znowu w finale ?
0
@n0MED Pod każdym postem sie pochwalisz jaka to zajebista kolejka ? xd A ile tych pkt 55 ? xd
1
@PatrykBarcelonaNie wiem czy wiesz, że od jakiegoś czasu (pare sezonów) jak wpadnie to sedzia ma info na zegarku, że przekroczyła piłka całym obwodem ;)
0
@Barwindg Mielismy problemy w pomocy - pomoc sie poprawiła, ale nam wypadł cały atak z sezonu poprzedniego. Także Suarez czy Messi nie mieli za dużych okazji grać z FDJ czy Antkiem, Leo to wcale nie miał.
1
@Barwindg BvB takie straszne i mocne w Berlinie z beniaminkiem przegrywa 2:1 ;) Także to jest piłka
0
No i co ? No i co ? Mówiłem poczekajmy ? Przecież cały sezon 18/19 2 połowy mielismy o niebo lepsze niż 1sze ;)
0
@danio1899 Wy wszyscy chcecie non stop gry jak Barca pepa ..... a to był ewenement ;) A nie
2
Bayern tracił w 6 min odrobili w 36 i skonczyli 6:1
My stracilismy w 7 ;) Także na spokojnie nie przegralismy już ligi hahaha
0
Orłowski i Laboga ;) Szkoda ze nie Ćwiąkała
0
@Mathew86 Ronaldo jest 2gi ;)
0
@damianex10 Pochodzi z Argentyny, gra całe zycie w Hiszpanii wiec umie te 2 ;) Angielski mu nie potrzebny ;) CR7 am był wczorja w roli tłumacza między VVD a Messim bo on umie obydwa ;)
0
@Qlewer Jade po autko na weekendzie (moje 1sze) - plus pon dod wolny na urzedy i w ten akurat piątek myslami daleko od pracy ;)
0
Jak przetrwac do 14:30 czyli weekendu (tym razem 3 dniowego u mnie :P ) ?? Bo czuje, że bd cięzko - nawet przy 2-3 kawach
1
Taki off top przed Legią :)
https://zapodaj.net/9ed7f1b7d4aed.png.html
taka propozycja sezonu 2022/23 gdzies na stronce. Wygląda jako tako sensownie tylko ligowe rozgrywki potem co 3 dni -- ale tego nie da się uniknąć
1
Neymar bez szans na Real xd
0
Czyli Tottenham już w grupie z Bayernem lub Juve lub psg :)
0
Dawać Iga, Kamil, Magda ! ;) A nie jakieś Neymary
1
Najlepsze okienko transferowe sportowo. Najgorsze pod względem plotek .....
2
Ile było cyrku przy odejsciu do PSG i po tym cyrku teraz to #NieDlaNeymara ....