1

Nie wiem czy było, ale warto zobaczyć ;)
Zmiany przepisów:


2

@kamiVeB 8 z tego co widziałem na netflixie

0

@DonAndresFCB Netflix powiadomił juz xd Az szkoda, że do 15 musze czekać, ale po robocie zaczynamy ;)

0

@Grichon
Ter Stegen/Neto
Semedo/Wague Pique/Tobido Lenglet/Umtiti Alba/Firpo
FDJ / Roberto /Puig Busi / Vidal Arthur/ Ivan / Alena
Messi / Malcom Suarez / Griezeman Dembele / Cou

Z tego co mamy w kadrze - i oczywiście Antek w 1 bo nie 4-3-3 bedzie ale no

0

@Grichon Taaaaa przy 10 pomocnikach obecnie (wliczam Cou bo jest naszym graczem ciagle i Roberto bo ma niby przesuniety być) to se pograaaaa na treningu chyba xd

0

Wg info w 'plotkach transferowych" Semedo 1szy Po a Sergi na pomoc ?
Roberto, Rafinha, Vidal, Puig, Alena, Frenkie, Busi, Arthur, Ivan - 9 grajków do 2 linii, a jakby został cou to czasmai nawet i 10. Rafinha zdrowy to fjana opcja, ale kiedy on bd zdrowy tak cały sezon ? - Sprzedać Ivana Tak samo

12

@kaladin Niech sie nie dogadują ;) Niepotrzebny nam Ney jest, a tylko wydatki wzrosną xd

1

@Kredon @szkutnik91 @Chwytliwy ;) Rok temu tez był tam zapisany ;) Więc wszyscy wiemy jak to wygląda

1

@kerouac oryginalne zobacz, tez jest nieźle, ale tutaj lekko "zrobiona" fotka ;)

1

@VamosGirl ul.Krupnicza 12
American Streetz Barbecue
Bardzo fajna przy Bagateli(mapy Google łatwo)
A mają super burgery i dobre piwo takie nietypowe jak np ciemne miodowe (ja przynajmniej rzadko spotykam)

0

@thebaanqn Bardziej prawdopodobne niż Juve xd W Juve nie dosyć ze nie maja siana na Neya, to przy takich pensjach jak CR i Ramseya, też DLA Neya ;) A w takim manu, jakby opchnęli Pogbę, to why not xd Z tym, że on sie do ligi angielskiej nie nada, bo go połamią ;)

0

@Olkovsky9 Większej głupoty to już chyba nie ma xd

2

@Ghotti Nie przy takiej kadrze ;) żeby Antek Messi Suarez Neymar Dembele i Malcom mieli odpowiednią ilosc minut to raczej cięzko ;)

1

Kupic LO
Sprzedać Cou / Malcola (chociaz bym 2go zostawił jeszcze na rok)
I kończymy okienko ;)
zadnych Neymarów czy innych

Dac szanse Todibo(zbierał odbre recenzje za wystepy) , a może Samu bd zdrowszy w tym roku też. Lewą mamy obsadzoną Antek/Dembele/Malcom(cou) Prawą tez bo Francuz i Brazylijczyk graja po 2 stronach. Antek jak cos wejdzie za Suareza.
Mamy FDJ Arthura Busiego Alena Puig Vidal Rakiete i ew jak nie sprzedamy Rafinhe.

Myślę spoko kadra juz jest ;)

1

@Alan985 To mógł iść do Napoli xd Tam jest niższy Podatek jak w Turynie teraz ;)

1



Złamał algorytm hashujacy YT ? ;) Adres na filmiku to dokładnie adres filmiku xd

41

@szkutnik91 Popieram, nie ma co mu w takim wieku pokazywać, że może dyktowac warunki :) albo tyle co wszyscy albo narka

1

Jak tego Leo nie bd, to co ci nowi bd gadać w wywiadach? :) :)

1

Jak trippier podpisze z Atleti to ciekawy transfer. Anglik w LaLiga

0

@pawello10 Czemu dzieciarnia ? Pensja ? Prawda zabierze miejsce ? Prawda Mamy 3 grajków (z cou 4) co moga grac na lewej ? Prawda Łapie urazy we Francji czesto ? Prawda
A ego to kwestia subiektywna

0

@arcziFCB Powrót Neymara mi nie pasuje bo:
1) Jego pensja jest za wysoka (a na obnizkę raczej się nie zgodzi - zaskoczenie mega bd jeżeli tak)
2) W Paryżu zaczął łapac jeszcze więcej urazów niz u nas, pomimo tego, że miał taki okres, że nasi lekarze "obudowali" go mięsniami żeby tego uniknąć
3) Za duzo mamy zawodników w kadrze i jakby miał on takiemu Dembele zabrać miejsce to kolejny powód
4) kupilismy Antka, który wymiennie z Dem i Mal może grac na lewej
5) Nie pasuje mi jego ego

Poza tym sportowo jest super piłkarzem, ale wymienione rzeczy przeważają

0

@arcziFCB Bo mi nie pasuje powrót Neymara z jego ogromniastą wypłatą i innymi sprawami ? ;)

0

@MesQueUnClub_87 Przeszkadza mi to jego pozasportowe oblicze trochę. Bo sportowo kozak.W Paryzu też więcej urazów łapał niz u nas.

0

Ale by była beka jakby Ney spalił mosty w Paryzu, a Barca go nie kupiła i utarła nosek gwieździe ;) W realu juz go raczej nie kupią a do innej ligi się nie nadaje za bardzo :P W sumie chciałbym, żeby tak było

1

@Xavi6:) a na co nam ten Neymar i jego ego ? xd Może Cou się odblokuje w tym sezonie, a jak nie to podziękujemy mu za rok sprzedając go ;)

0

@Elosek Z tym że Niemiec chce częściej teraz grac w Pomocy, pomimo że jest PO. Z Neyem się zgadzam, nie jest nam potrzebny teraz ;)

0

@monsterrize Mając 3kę Malcom Dembele Antek to nie wiem czy jest sens go pchac do nas. Nawet przy sprzedaniu Cou i malcoma(obaj lewa moga grać). Bo Malcom ławkę zniesie, ale Ney i Antek przy Messim i Suarezie to 1 z nich bd musiał siedzieć. Czy bd im to pasowało ? Watpię

0

@Momalsino Mnie chodzi o sprzedanie Cou. Neymara nieee i za hajs z Cou obrone wzmocnić ;) A Malcom zostanie

0

@CallMeGix Riola jak zobaczy większy hajs to może go psrzedac nam :P

0

Pytanie: Czy po transferze Antka i mając w kadrze messiego Griezemana Cou Dembele Malcoma Suareza, wgl Neymar nam jest potrzebny ? ;)
A jakby tak sprzedac Cou jeszcze zaoferowac wiekszy hajs za i dla De Ligta + kupic kogos na LO ? Nie byłoby gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?