0

@Douglasinho Poza tymi laskami co dawały komuś tam to wiecej patologii tam nie widziałem xd A sportowo, tak jak ci tłumacze oni zaczynają dopiero i ten poziom od 1 gali i tak bardzo skoczył. W KSW tez nie było poziomu na początku, a ci zawodnicy nawet w KSW nie celują, to wiadomka xd Ale nawet włodarze KSW doceniają Fame MMA, bo sami nie wpadli na taki pomysł xd

0

@Douglasinho Pamiętaj, że KSW zaczynało w Hotelowej sali (Mariott chyba), gdzie było 300 osób to tam poziomu też bym nie doszukiwał się wielkiego xd

0

@PatrychoO 36 letni Alves świetnie odciąży Semedo, a Roberto bd mógł przejść do pomocy. Za darmo przyjdzie, ale oby za dużo hajsu nie chciał xd

0

@Douglasinho W Piłce nożnej mamy LM (takie UFC) i taka Bundeslige (KSW) i mamy też taką 4 lige (Fame MMA). Żaden zawodnik do UFC szans nie ma to wiadomo xd Ale niejednemu tutaj by i tak wpier... :P Pomimo tego "pato zachowania", którego u większości nie widać już za bardzo.

0

@Douglasinho @Kamiloza91 No właśnie nie xd Jak wczoraj typo chciał założyć 3 jakieś dzwignie (kimura i jakieś jeszcze 2) i jedną z nich skończył walkę, to coś tam jednak potrafi zrobić. Nie tylko walą się po ryjach na oślep ;)

0

@Kamiloza91 @Arthur Pierwsze gale tak, ale z 3-4 zwodników się tam znajdzie, których już sie da oglądać i te walki na 3 czy 4 wyglądały już całkiem nieźle. A to że się biją goście z YT to nic nie znaczy. Teraz te walki wyższy poziom maja niż debiut Pudziana z Najmanem xd Bo teraz Mariusz to już MMA pełną parą.

2

@Arthur Jak można czegoś nie oglądać i twierdzić że to jest gówno ? Można obejrzeć i ocenić dopiero wtedy xd

1

@krzychu1526 Poza tymi laskami na końcu, jakiś mega patusów to ja tam nie widze za bardzo xd

1

Wnerwia mnie jak ktoś hejtuje to FAME MMA tylko dlatego, że tam walki są na takim poziomie jakim są. Przecież to tego typu gala jest, zasady MMA / K1 - na katany czy kije sie nie biją...

0

@MarioVeB! Kolejny widzę, co nie uważa tego za sport ....

0

0

@chudym Tak jak kolega napisał np Polak trenował z Anzorem do walki. A poza tym UFC to liga mistrzów mma
KSW jakas powiedzmy Bundesliga (przykładowo) a takie Fame MMA to 4 liga, lub niżej. Ciągle jest to jednak MMA. Poziom jest jaki jest ale na 1 gali prawie wszystkie walki przed. Czasem. Teraz dużo w pełnym wymiarze, koleś potrafi założyć 3 techniki kończące - jakoś się tego potrafił nauczyć.

2

@tombard A widzisz, właśnie. Ty widzisz gówno a oni zobaczyli zyle złota :) Pudzian Najman, Pudzian Butterbean czy jak mu tam, nawet walki bruneiki choć kulturysty, to był bard, o podobny shit, ale ile KSW z tego zarobilo to ich :) tutaj mamy krok dalej, cała galę freak fight, co nawet się lepiej tłumaczy niż tamte walki. A poziom sportowy powoli rośnie

2

Co jak co. Poziom sportowy wzrósł od 1 gali do 4. Bo nie ma już przewagi walk po 10-15 sek, tylko większość leci na punkty.
Boxdel i Gola znaleźli w tym biznesie taka nisze, że aż Polsat tą swoją galą FFF to potwierdził ostatnio xd Do KSW im jeszcze trochę brakuje pod względem wyników, ale do czasu myślę.

0

@DonAndresFCB 6 lat, czy ileś tam, trenował zapasy, także nic dziwnego ;)

0

Stawiać hajs na remis Francji i Rumunii ;) Tak jak 2 lata temu wywalili Włosi Słowacje, tak ich teraz mogą wywalić Rumuni xd

0

@Socjopata mozesz stawiać dom na remis Francji z Rumunia w poniedziałek xd

0

A tu zarządy i gracze się dogadaly i ney nie chce być w cieniu Mbappe i robi szum, tylko po to, żeby sprowadzić swojego kumpla Cou do PSG, a Barcy oddać Mbappe :) Było takie info, że zarząd przygotowuje bombę "w ciszy" xd

0

@monsterrize Tylko, że nie bardzo cracka takiego na typową 9 widzę dostępną

0

@Encore Bo takiej pracy nigdy nikt nie widzi, prócz trenerów. sie zgadzam co do opinii @soczeq

0

JA sie pytam gdzie jest na nowa N typowa ? Dawać Piątka (nowy trener w Milanie - pół żartem pół serio) albo Jesusa (Z city ciężko bd wyciągnąć)

0

@krzychu1526 Sterling, Pique, Romagnoli, Reus, Mbappe, Messi, CR7, de Jong, Hazard, Jesus, Suarez
A dodakowo:
POL Lewandowski
SWE Zlatan
USA Pulisic
Chile Vidal
JPN Kagawa

1

@moronw dobrze, że wiesz co to żarty i sarkazm :)

0

Zrobimy wymianę. Coutinho za Neymara i 200mln. Bo cou ma chyba klauzulę 500 mln :) wtedy zgoda :)

0

@mkord Pewnie, to nie wiedziałeś takich rzeczy ?

0

@mkord Ważne , że podobnie wygladają i zrobią w europie z polskimi klubami to samo xd

0

@Mns21 Tak od 1szej

1

Wczoraj Iga, po przebrnięciu eliminacji, odpadła w 1 rundzie w Birmingham, a dzis info, że dostała Dzika Karte w tegorocznym Wimbledonie ;) Jak sie dobrze przygotuje i bd miała szczęscie w losowaniu, jakaś 3-4 runda sa realne, dla juniorskiej mistrzyni z 2018 ;)

0

@dontripe Do Pracy -- asfalt / sciezka rowerowa. A na weekendy to tez bardziej asfalt, ale czasem dojazd do plaży czy coś to wiadomo jakas utwardzona ziemia. Sprzętu nie zabiram duzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?