Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Douglasinho Poza tymi laskami co dawały komuś tam to wiecej patologii tam nie widziałem xd A sportowo, tak jak ci tłumacze oni zaczynają dopiero i ten poziom od 1 gali i tak bardzo skoczył. W KSW tez nie było poziomu na początku, a ci zawodnicy nawet w KSW nie celują, to wiadomka xd Ale nawet włodarze KSW doceniają Fame MMA, bo sami nie wpadli na taki pomysł xd
0
@Douglasinho Pamiętaj, że KSW zaczynało w Hotelowej sali (Mariott chyba), gdzie było 300 osób to tam poziomu też bym nie doszukiwał się wielkiego xd
0
@PatrychoO 36 letni Alves świetnie odciąży Semedo, a Roberto bd mógł przejść do pomocy. Za darmo przyjdzie, ale oby za dużo hajsu nie chciał xd
0
@Douglasinho W Piłce nożnej mamy LM (takie UFC) i taka Bundeslige (KSW) i mamy też taką 4 lige (Fame MMA). Żaden zawodnik do UFC szans nie ma to wiadomo xd Ale niejednemu tutaj by i tak wpier... :P Pomimo tego "pato zachowania", którego u większości nie widać już za bardzo.
0
@Douglasinho @Kamiloza91 No właśnie nie xd Jak wczoraj typo chciał założyć 3 jakieś dzwignie (kimura i jakieś jeszcze 2) i jedną z nich skończył walkę, to coś tam jednak potrafi zrobić. Nie tylko walą się po ryjach na oślep ;)
0
@Kamiloza91 @Arthur Pierwsze gale tak, ale z 3-4 zwodników się tam znajdzie, których już sie da oglądać i te walki na 3 czy 4 wyglądały już całkiem nieźle. A to że się biją goście z YT to nic nie znaczy. Teraz te walki wyższy poziom maja niż debiut Pudziana z Najmanem xd Bo teraz Mariusz to już MMA pełną parą.
2
@Arthur Jak można czegoś nie oglądać i twierdzić że to jest gówno ? Można obejrzeć i ocenić dopiero wtedy xd
1
@krzychu1526 Poza tymi laskami na końcu, jakiś mega patusów to ja tam nie widze za bardzo xd
1
Wnerwia mnie jak ktoś hejtuje to FAME MMA tylko dlatego, że tam walki są na takim poziomie jakim są. Przecież to tego typu gala jest, zasady MMA / K1 - na katany czy kije sie nie biją...
0
@MarioVeB! Kolejny widzę, co nie uważa tego za sport ....
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7426591#comment-7426653
Zapraszam do dalszej dyskusji
0
@chudym Tak jak kolega napisał np Polak trenował z Anzorem do walki. A poza tym UFC to liga mistrzów mma
KSW jakas powiedzmy Bundesliga (przykładowo) a takie Fame MMA to 4 liga, lub niżej. Ciągle jest to jednak MMA. Poziom jest jaki jest ale na 1 gali prawie wszystkie walki przed. Czasem. Teraz dużo w pełnym wymiarze, koleś potrafi założyć 3 techniki kończące - jakoś się tego potrafił nauczyć.
2
@tombard A widzisz, właśnie. Ty widzisz gówno a oni zobaczyli zyle złota :) Pudzian Najman, Pudzian Butterbean czy jak mu tam, nawet walki bruneiki choć kulturysty, to był bard, o podobny shit, ale ile KSW z tego zarobilo to ich :) tutaj mamy krok dalej, cała galę freak fight, co nawet się lepiej tłumaczy niż tamte walki. A poziom sportowy powoli rośnie
2
Co jak co. Poziom sportowy wzrósł od 1 gali do 4. Bo nie ma już przewagi walk po 10-15 sek, tylko większość leci na punkty.
Boxdel i Gola znaleźli w tym biznesie taka nisze, że aż Polsat tą swoją galą FFF to potwierdził ostatnio xd Do KSW im jeszcze trochę brakuje pod względem wyników, ale do czasu myślę.
0
@DonAndresFCB 6 lat, czy ileś tam, trenował zapasy, także nic dziwnego ;)
0
Stawiać hajs na remis Francji i Rumunii ;) Tak jak 2 lata temu wywalili Włosi Słowacje, tak ich teraz mogą wywalić Rumuni xd
0
@Socjopata mozesz stawiać dom na remis Francji z Rumunia w poniedziałek xd
0
A tu zarządy i gracze się dogadaly i ney nie chce być w cieniu Mbappe i robi szum, tylko po to, żeby sprowadzić swojego kumpla Cou do PSG, a Barcy oddać Mbappe :) Było takie info, że zarząd przygotowuje bombę "w ciszy" xd
0
@monsterrize Tylko, że nie bardzo cracka takiego na typową 9 widzę dostępną
0
@Encore Bo takiej pracy nigdy nikt nie widzi, prócz trenerów. sie zgadzam co do opinii @soczeq
0
JA sie pytam gdzie jest na nowa N typowa ? Dawać Piątka (nowy trener w Milanie - pół żartem pół serio) albo Jesusa (Z city ciężko bd wyciągnąć)
0
@krzychu1526 Sterling, Pique, Romagnoli, Reus, Mbappe, Messi, CR7, de Jong, Hazard, Jesus, Suarez
A dodakowo:
POL Lewandowski
SWE Zlatan
USA Pulisic
Chile Vidal
JPN Kagawa
1
@moronw dobrze, że wiesz co to żarty i sarkazm :)
0
Zrobimy wymianę. Coutinho za Neymara i 200mln. Bo cou ma chyba klauzulę 500 mln :) wtedy zgoda :)
0
@mkord Pewnie, to nie wiedziałeś takich rzeczy ?
0
@mkord Ważne , że podobnie wygladają i zrobią w europie z polskimi klubami to samo xd
0
@Mns21 Tak od 1szej
1
Jak piast polegnie w LM to w El LE czeka: Dundalk FC/Riga FC
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/64825307_2239001689546692_5951507568995074048_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=055abb57a184f7d5939bed0469b2e4b1&oe=5D942B6D
1
Wczoraj Iga, po przebrnięciu eliminacji, odpadła w 1 rundzie w Birmingham, a dzis info, że dostała Dzika Karte w tegorocznym Wimbledonie ;) Jak sie dobrze przygotuje i bd miała szczęscie w losowaniu, jakaś 3-4 runda sa realne, dla juniorskiej mistrzyni z 2018 ;)
0
@dontripe Do Pracy -- asfalt / sciezka rowerowa. A na weekendy to tez bardziej asfalt, ale czasem dojazd do plaży czy coś to wiadomo jakas utwardzona ziemia. Sprzętu nie zabiram duzo.