Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Antek nie jest głupi, to widzi że PSG to złota klatka, gdzie zarabia się hajs. Więc wybierze inna opcje (nie mówię że od razu Barcelonę)
A co do innych transferów to w lipcu się to zacznie pewnie rozkręcac a w tym tyg. De Ligt się zdeklaruje
3
Turniej towarzyski i wgl dywizje. A sie zrobił z tego całkiem ciekawy event z kolejnym trofeum do zdobycia :)
1
Niemiec jedno wielkie dziecko ;P Hamilton podobnie sie zachowywał za 1-2 mistrzostwa, ale nie po 4tym Seb ....
2
@Michael_20 Czasami jak LM leci to nie jest aż tak źle. Nawet lepiej niż w ekstraklasie :)
5
@Michael_20 dlaczego mundialu kobiet ma Nikt nie obejrzeć?
0
@MrArthur8 Dembus miał pecha bo kontuzja na większość sezonu rok temu, a teraz dwie
A cou od samego początku był drewnem bo nie uniósł gry w Barcelonie, choć wszyscy obchodzili się z nim jak z jajkiem.
1
Komentarz usunięty
0
Wielki płacz że Barca nie odpowiada na transfery xd ludzie pogral was?
Po 1 Real ich zarejestruje 1 lipca jak okienko wystartuje więc cierpliwości bo mamy 7 czerwca dopiero xd
A po 2) my szybciej transfer zrobiliśmy xd bo mamy (Hazard + Jovic) 2 : 1(FDJ).
Wiec powtórzę, cierpliwości, płacz i ból dupy zawsze pod koniec lipca możecie włączyć :)
0
@olikwierk10 Az tak źle nie jest potrzebna nam wymiana Ivana ktoś do ataku i na LO zamiennik i bd git
0
@patrykzmc2000 jakby tego nie było wiadomo od 2-3 tygodni już xd
1
@Coutinho007 kokosi z ananasim po podaniach papai by nam nastukali bramek xd
0
@MichalZZZ Inny typ pracy
Inne zasoby ludzkie
Inne oczekiwania inne zaplecze itd
Nie można porównać
0
Co takiego nie pasuje Brzeczkowi w Karolu, że trener Sampdorii stawia go w 1 składzie. Podobno bd trenerem Milanu i chce go ze sobą brać a ten mu nie da zagrać ani chwili
Podpadł mu czymś czy boiskowe sprawy, bo żadnej szansy mu nie daje
3
@Misugi14 będą rzucać moneta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak już holender wybierze klub to najpierw bd płacz że nie nas albo fak o że nas, ale potem o kim wy bd tytaj pier...? Xd bo inaczej bym tego nie nazwał xd
3
Spusty nad De Ligt em za 3..2..1 xd
3
@kkbarca on nam nigdy nie był jakiś niezbędny. Bardzo dobry młody zawodnik się przyda, ale nie jest jakimś must have
0
@BarcaInfo z Umtiti to jest krótka piłka
Albo na stół albo dupa z niego będzie po tym leczeniu zachowawczym
0
Wy komentujcie prawdziwego gracza Barcy FDJ a nie podopiecznego Raioli, krotemu zależy na prowizji i nie jest nam niezbędny :)
0
@DawidekFCB taka niewiadoma trochę z niego. Poziom B. Dobry jeszcze nie światowy, ale czasami ma odpaly (i nie mówię o tym karnym dziś) a my potrzebujemy haJs wydać na inne pozycje
1
Jak nie bd De Ligta nie bd płakał. Mamy dobrych SO i dużo większe potrzeby na innych pozycjach
0
@Sylvvester932 Bliźniaki ma z kolejna NN, z Georginą (chyba tak ma na imię xd ) ma tylko 1 dziecko.
0
@Buksza Po co mi po polsku ? ;) Wystarczy że zobaczę, a i tak nie wszystkie tylko weekendowe, bo inne dni do pracy
2
Ból dupy o transfery Realu, jak się nawet okno nie zaczęło jeszcze xd W sierpniu możecie zacząć płakać, a na razie wakacje lato odpoczynek od piłki itp póki się nie zacznie Copa
Transfery potem, no chyba że coś hurtowo sprzedamy :)
1
Zanim zrobimy zakupy, których się tu każdy domaga, to lepiej zrobić wyprzedaż (wiem że przez to może być drożej kogoś kupić ale raczej tyle samo)bo zostaniemy znowu z kupa grajkow na wypożyczeniu
0
@Adamski69 po operacji na rok lub 2 dawny kot może powróci jeszcze, ale przydałby się zamiennik, który by go po tym czasie zastąpił. Patrz Rebic Piątek Jesus
4
@Gibbon_FCB Ten LIV ma więcej jakości wg mnie i bardziej regularny jest. Wg mnie odwrotnie niż napisałeś
1
@jachuu9 akurat ta pozycja najmniej pilna do obsadzenia
0
@Aerox 2 x 60 mln i mamy duzo lepszgo Antka, co umie w LaLiga ;) Bo Jovic to jest niewiadoma duzo duzo większa ;) Także spokojnie po owocach zobaczymy, po owocach