2

Dziś koło 20 czuje Antka Oficjalke bo za cicho jest ;)

0

Kupić Nyemara kosztem Cou i kasy/Umtitiego
i kupic Rodriego kosztem Ivana ;)

w 4-3-3 FDJ(Vidal)- Rodri(Busi) - Arthur
a w 4-2-3-1 FDJ (Arthur) - Busi (Rodri, Vidal)

I nie będzie najgorzej. Póki City go nie kupiło.

1

@VamosRakieta I tak dobrze, że z taka potęgą seta ugrały. Gratki dla nich :)

0

@Shasta No i tu może nie byc tak jak mówisz ;) Neymar wróci niby 8 lipca do klubu ale tylko po to żeby nie robić wojny. Ale jak go nie puszczą i Barca zrezynuje to zapewne zacznie wojnę xd A moga miec zastępstwo za niego w postaci Cou i dodatkowow do obrony kogoś albo do pomocy w zalezności kogo dorzucimy. A odszedł Rabiot (który toczył wojne, ale nie był tej wartości co Neymar). Barca nie musi ale chce neya. Więc jak PSG bd wołac hajsu wiecej to podziękują bo bd nowy Antek i ciągle ten Cou. Wątpie, żeby po Antku FDJ i może jeszcze kimś aż tak się starali o Neya, żeby 200 mln przekroczyć ;)

0

@SeeleyBooth Barca wycenia Neya na 170mln (bo klauzula itd) Ciekawe na ile PSG (i Barca oczywiście też) wyceniaja Cou - to bd się wiązało z wysokością dopłaty ;) Bo może oddając Samu przepłacimy

0

@SeeleyBooth De Ligt raczej stracony (póki nie ma oficjalki szansa jest), ale może warto postawić na Todibo i póki czas wprowadzać go. Bo Samu w tym sezonie przez ten uraz to połowę potencjału traci jak nie więcej, a to był przeciez Kot

0

@Tomek54321 |Tu mi bardziej chodziło o to, że lament taki jakby połowa Barcy była z Arg i własnie odpadli ;) A tymczasem 1 Leo z Barcy tam jest

3

Pozostaje tez pytanie, jak po przyjściu Neya bd wyglądał Alba? Bo to tez ciekawa kwestia

0

@SeeleyBooth Najlepiej by było bezgotówkowo. Cou + Umtiti. Lubie Sama, ale bez operacji, na samym zachowawczym, to on długo nie zajedzie. Ktos tu nawet info podawał, że przez jakas historę Samu się nie chce poddac operacji. 2 Pensje by spadły na rzecz hajsu dla Neya też. My nie wydalibysmy nic. Dobra opcja, a za rok ktos da 170 mln i PSG se bd pluło w brodę, a tak moga miec grajków.

17

@Pustelnik 170 mln to wartosc klauzuli Neya w 2020. Damy im za niego zawodników o wartości 170 mln, a nie Cou + 170 mln ;) Tylko Cou + ivan/Umtiti np

4

Cou + Ivan za Neya bez hajsu i będzie spoko ;)
Ivana i tak, każdy się tu chce pozbyć (jak dla mnie zatęsknimy za nim), a Cou no cóż, w Barcy się spala trochę nawet jak gra w 2 linii ;)

14

Już styknie tego lamentowania ;) Płacz jak po przegranej z LIV, a tylko Leo gra w ARG ;) Może bd miał medal może nie, a tu Cou i Arthur pewny medal i może win ;) Jak dzis Chille wygra to zawodnik Barcy zgarnia CA ;)

0

@Nou Jak wspomniałem niejazdek ze mnie ;) Więc smakowo zdecydowanie polecam ;) Węgle energia zgoda ;) ALe normalnie (wg badań a do nich sie nie stosuje) powinny być 50-55%, a ja je obniżyłem do 45% zwiększajac białko ;) i pytając o chleb to miałem na myśli bo ja te węgle i tka zjem w makaronie czy w ryżu czy w owocach nawet ;)

0

@Nou No takich podstaw mi nie tłumacz ;) JA ograniczam i kcal i węgle równocześnie ;) zmieniłem rozkłąd % skłądników zmniejszając węgli trochę. Także o to bądź spokojny. Trochę znaczy nie dużo, żeby nie było ;)

0

@Nou Po 1 nie powiedziałem, że rezygnuje z węgli czy jestem na ketozie. Tylko cz macie przepis na chleb niskowęglowodanowy ;)
Po 2 węgle węglami ale ograniczyć trzeba je bo tyły rosną

0

@MarioVeB! Czytałem i zapoznałem się spokojnie ;)

0

@jakub6623 Ja nie chce być na ketozie, nawet nie mam szans. Chodzi mi o chleb gdzie ma znikomą ilość węgli typowy dla diety ketogennej.

0

MA ktoś przepis na niskowęglowodanowy (keto jakby) chleb ?
Ograniczam węgle, bo pasuje lekko zmnieszyć warstwę cieplną, ale niejadek ze mnie a w normalnym chlebie jakimkolwiek węgli od groma ;)

0

@badej60 Ja mam taki Siemens ale jak wrócę to ci dokładnie napisze jaki i mogę fotkę wysłać tylko zgłoś się na pw

0

@SeeleyBooth No co miał Juve dać Arsenalowi to da bezpośrednio do zawodnika ;)

2

@sowa20 Albo Suarez - Wiek/ostatnie wystepy itd i Antek na N

0

@bartoszekkk To nie znaczy, że masz to wklejać bezsensownie ;) To jest nierealne wręcz więc nie ma po co wrzucać ;)

1

@kkbarca To było logiczne, bo dziś BRA vs ARG ;) A ploteczki bd zawsze, więc nawet dementowac nie musiał :P

0

@JKrolFCB Neymar i Antek jak bd grali za mało to swoje zrobią żeby dostac minuty, a Malcom niby narzekał, ale nic więcej nie mógł zrobić,

0

Wstań o 5:20 zamiast 6. Jedź do pracy przy 23 stopniach. Siedź w korpo 8h ponad w klimie. Wyjdz na 36 stopni... I jedz trajka bez klimy

Witamy w piekle :(

0

Barca zwykła przekazywać oficjalki tak po 18-19 ostatnio (Cou Frankie itp były wieczorem informacje). Także strzelam sroda koło 20 Antek ;)

1

Drabinka płacowa jak w Realu i nasze zyski do 250 mln skoczą ( a w sezonie z 11 pewnie na ponad jakies 30). Messiemu dać kontrakt dozywotni, ale bez zwiększenia pensji bo i tak ma maskryczna już. Reszcie max 15 baniek. W realu dało rade to i u nas da. A jak Messi skończy to tę drabinke lekko ponieść i elo

0

@bolinho89 że tak zapytam, ilu w zeszłym sezonie regularnie grąło do samego końca ?

21

@Jarema2000 p
Że tak zapytam, po co 2latkowi taki prezent?

0

@BarcaInfo Widzę zaczynamy z samego rana te transferki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?