0

@Chwytliwy Ciekawy pomysł, ale damki jakies takie nie bardzo

0

Jaki rower na jazde głównie po mieście, ale na weekendy jakis wypad za miasto od czasu do czasu też ?

0

@sebisek Widziałbym go u nas w miejsce takiego Busiego ( z początku jako zmiennika)

1

@BarcaInfo Najsmutniejsza wiadomość w tym okienku, jak na razie :(

2

@SympatykFutbolu Ja nie chce kupić wszystkich, tylko wymieniłem kilku ponizej 25 lat, którzy dają radę ( Sane czy Sterling itp nie napisałem, bo marne szanse na nich). A skoro mamy odmładzac kadrę to trzeba takich. Antek juz 28 wiec za chwile bd 30. Neymar rok młodszy. Więc 1 z nch styknie

0

@Croocers Antek + De Jong + De Ligt + Rodri + Rashford ;) Chyba, że zostanie Dembuś to Marcusa kiedyś tam. Nie mmay hajsu na tyle transferów i pensji (Ney + antek )

2

Jak mamy brac młodych i dobrych to: De Jong. De Ligt, Rashford, Richarlison, Chiesa, Piątek, Rodri. Mamy Dembusia Arthura Lengleta Semedo Alene poniżej 25 lat.
Wziąć samego antka bez Neya, a hajs przeznaczyć na wymienionych niektórych, np., Rashforda czy Rodriego

0

@BarcaInfo Zakupic 1go sprzedac tych co trzeba dopiero kupic 2go. Antka bo taniej a potem Neya ewentualnie

5

"Pogba to symbol raka w piłce nożnej" - Michał Pol 2k19 ;) Uwielbiam go xd

0

@Avada Kedavra To mi akurat podesłał kumpel, który jakims cudem zawsze znajduje rzeczy z konca internetu (dodam ze jest nałogowcem na wykopie xd )

1

Powiedzcie mi .... Co z naszym krajem będzie za parę lat jak tacy ludzie dorosną .... (a to film z 2016 roku )



Trochę się boję

0

@krzakov Przeczytajj to co tam jest napisane jeszcze raz ;)

0

@masq Dom z Papieru, OiTNB. Designated Survivor już obejrzany bo w czerwcu wyszedł

1

Jakby tak sprzedać Holendra do Napoli to tam ładna pake z koulibalim czy Polakami i mertensem i może Jamesem by stworzyli

0

@shinthps Bardziej 1szy meczyk. Ale lepszego składu to nie bd raczej, ewentualnie Ney za Dembele (ale to osobna historia). Zmiana ustawienia na 4-2-3-1 nie byłaby taka zła. Niby takiegogo typowego ŚPD nie ma, ale Busi zawsze może byc w 1szym. Bo poza Antkiem De Ligtem i ewentualnie Ney i LO (tu dałem Grimaldo, bo sobie kilka urywków z Lewymi Obrońcami obejrzałem i mi się podoba jego gra) to wiecej nie kupimy.

0

https://www.futbin.com//19/squad/8580459

Co powiecie na taka Barce ? 2 linie można układać dowolnie ;)

1

@Witekk10 Piłkarze będą musieli jeszcze poważniej podchodzić do swoich obowiązków. Wszystko musi się zmienić. Będą musieli robić więcej, pracować więcej... Nie przyszli tu dla zabawy. Jeśli się nie zgadzają, to mają otwarte drzwi. Ciao! Nie chcę dłużej znosić gwiazdorskiego zachowania - powiedział Nasser Al Khelaifi.

0

@Karakanis https://store.psg.fr/en/category/men/football-kits/shirts/product-sheet/psg-home-match-shirt-1819/3020

Tutaj niby już 7ki nie można wybrać xd Ale to pewnie troll jakiś specjalnie xd

0

Jakaś wpadka na stronie PSG z Mbappe była podobno ? Ale już usunęli - ma to ktoś ?

Edit: Dobra wiem, nie można kupić koszulek z numerem 7 Mbappe

0

https://www.futbin.com//19/squad/8580459

3 Transfery + jakaś N (a nieobecnych sprzedać) i taki skład to ja szanuję.
Ktoś tam pisał o Neyu ale to już bd za duże wydatki jeszcze Neya. Tę 3kę za LS9 można zmieniać dowolnie tam bo Dembuś prawa Antek lewa tez może być albo Messi prawa Antek SPO xd

0

@kewin Ter Stegen
Semedo / Roberto; Pique/De Ligt ; Lenglet / Umtiti; Alba / Grimaldo
De Jong / Vidal ; Arthur / Busi
Antek ; Messi ; Neymar / Dembele
Suarez / Ktoś nowy

0

@kamilop 1 i potem najlepsza z 2gich miejsc

0

@PatrychoO Ty chyba tylko TT śledzisz ze takie głupoty gadasz ....

0

@PatrychoO Ja tak nie uważam ;) Mógłby zostać jeszcze na 1 ale chyba prawo mu nie pozwala

1

@PatrychoO Dobrze, że ty nie jesteś ;) Boniek akurat jest spoko prezesem ale i tak mu sie kadencja konczy

2

@D44H Wszystko to i tak wina Tuska xd

0

Wg mediów nadciąga grubeeee rozwiązanie pogodowe. 110km/h wiatr, miejscami trąby powietrzne, grad o średnicy 0.5 cm opady. Ale co się dziwić jak np w takim krk człowiek cokolwiek nie zrobi cały mokry bo 30-35 stopnii ....
Wczoraj jak miałem impreze integracyjną, jak człowiek wskoczył do jeziora to BAJKA xd Ale znowu tam komary ... i wg naukowców komary tygrysie nadciągają, a w Czechach już sie jakieś pojawiły ....

6

@Wawrzyszewski To chyba kolego musisz się pouczyć troche o transferach i okienkach xd

0

@Wittgenstein Barca zaproponowałaby 110 a on i tak do Realu poszedłby za 100 xd

1

@staske Bo transfer De Ligta się jeszcze nie odbył, a oni wiedzą że bd w PSG. Albo inni że bd u nas. Jak bd oficjalka możesz przeżywać bo bd po fakcie ;) bo tak to albo 1 albo drudzy się produkują kij wie po co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?