Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
CI co piszą, o transferze De Ligta to muszą chyba mieć udar cieplny, czy coś, skoro tak przeżywają xd
1
@FC1899Barca Ciepły prysznic przed snem - rozszerza pory i lepiej się śpi w taki upał.
Kawa nie zamiast 3 kaw mrożonych walnij Burna albo coś i do tego wodę niegzaowana chłodną bo ciepłej sie nie da pić xd
9
1 kolejka PL - Manu - Chelsea
2 kolejka PL - City - Totki
3 kolejka PL - LIV - Arsenal
4 kolejka PL - Arsenal - Totki
6 kolejka PL - Chelsea - LIV
7 kolejka PL - Manu - Arsenal
9 kolejka PL - Manu - Liv
10 kolejka PL - LIV - Totki
12 kolejka PL - LIV - City
13 kolejka PL - City - Chelsea
15 kolejka PL - Manu - Totki
16 kolejka PL - City - Manu
17 kolejka PL - Arsenal - City
18 kolejka PL - Totki - chelsea
19 kolejka PL - Arsenal vs Chelsea
co kolejke prawie jakis hit xd
edit: hit - mecz między ekipami co graja w LM / LE bez wilków
1
@Maciek069 Bo twoje zdanie cokolwiek Bartka obchodzi. A po udanym meczu bd go chwailił ? Czy to działa w 1 strone tylko ? Bo do tej pory przegrał 3 wazne mecze w ciagu 2 lat (co prawda w strasznym stylu, lae nadal sa to tylko 3 mecze ). Wiele miał takich nudnych ale było kilka spektakularnych - chwailiłeś ?
0
@Cou7_ley I będzie w Realu placuszkiem na tej LO ;)
0
Na 99.9 % ( bo zaczał przygotowania, nie ma juz plotek itd) Erni zostanie. I moje pytanie : Czy od czerwca zamierzacie dzien po dniu narzekać że został ? Wszyscy wiemy, że jest grupa, nawet spora, co nie chce Erniego, ale mleko sie wylało i będzie on trenerem Barcy minimum przez rok, chyba ze bd jakas katastrofa w Lidze (oby nie). Także darujcie sobie ten spam jak możecie ;)
7
Wizyta Dudy w USA ... i teraz każdy gada o wizach kiedy to zdejma itd xd Ale to nie od dudy zalezy przecież :P
Teraz mamy poniżej 4% odmów na wnioski wizowe, aby znieśli wizy musi to być poniżej 3%.
Więc Rząd czy prezydent nic tu nie maja do gadania tylko Polacy ci co maja szanse (stała praca, mieskzniae lub umowa na długi wynajem, studia, dzieci w szkole itp rzeczy na tak) powinni składac wnioski. A rozliczenie jest we wrzesniu każdego roku i wtedy się okaże ;)
2
@Wilczeq Boże, widzisz i nie grzmisz .... Pograj w piłke, idź na rower, a jak gorąco to na basen. Jak pada to film typlko prosze nie pier... takich głupot xd
0
@Dejvv Bo on ma tylko De Ligta podopiecznego na sprzedaż. Taki Donnaruma też jest Veratti Manolas i wielu innych
6
@Dejvv A ja nie mogę uwierzyć, że łykasz każde info jak pelikan i przed oficjalną informacją rozpoczynasz gorzkie żale
1
@Misanthrope TO u mnie w Krk po tygodniu deszczu, gdzie prawie Wisła wylała teraz tydzień gdzie leje się z ludzi bo non stop powyżej 30 stopni, a o deszczu zapomnij ;P
1
@Hubertusk I potem zostanie w tej złotej klatce bo bd do dupy poziom sportowy, a na pensje nikogo nie bd stać, a on jak przywyknie do hajsu nie bd chciał bardzo zejść.
0
@Encore Nie no obserwuje graczy Barcy i niektóre partnerki :) także znam znam :)
0
Dziewczyna FDJ upodabnia się do żon MS10 i LS9 i zakłada własną markę ubrań :) jak frankie bd grał tak jak wymienieni to będzie sztos :)
0
@Michallublin Mnie nie chodzi o zrobienie selfie, tylko o brak jakichkolwiek emocji na jego twarzy jakby była plastikowa
0
@Norkusik Jakis taki strasznie plastikowy jak sobie selfie robi ...
0
Prezentacja Jovicia na Beranbeu trwa. Na ten moment bez numeru, bo czeka aż sprzedadzą Bale Diaza itp
19
Wiem co muszę poświęcić - niższa pensja.
Czeka 2 tyg do 1 lipca - Barca go prosiła o to.
Wszystko wskazuje na to że bd u nas, więc nic tylko czekać. Zarząd wie pewnie już co wybrał, więc jeżeli nas to pracują nad innymi transferami, jak nie to nad alternatywa :)
3
@JimMorrisonFCB Przez cały sezon z 500 (przykładowa kwota) stracone dla tej satysfakcji z 1 wygranego kuponu za 300. Ale ta wygrana bardziej człowieka cieszy niż się żałuje straconej kasy xd
3
@Aerox Nie ma to jak klima w korpo xd Z rana jak cżłowiek przyszedł, to aż gęsia skórka się robi, bo mało osób. A wam współczuję
0
@michal26 No w Marcu Real ogłosił, że od nowego sezonu bd ich graczem. Więc chyba na to okno.
0
@Kajtek77 Ja wiem, że to nie same transfery na to wchodzą, zyski i wydatki klubu na inne sprawy itp. itd. ALe transfery odgrywają znaczącą rolę w tym wszystkim.
0
@michal26 Dane wg Transfermarkt ( 100Mln Hazard + 60mln jovic + 50mln Militao + 45mln rodrygo). Daje to łącznie 255mln
https://www.transfermarkt.pl/real-madryt/transfers/verein/418/plus/0?saison_id=2019&pos=&detailpos=&w_s=
1
@Kajtek77 Chcesz osiągnąć pokój, szykuj się na wojnę
1
@Grubson06 Czytaj "Zrobię to 1 lipca, jak mnie prosiła Barcelona, żeby sobie mnie mogli w nowy budżet wpisać" :) Wczoraj takie info sie pojawiło, że to dlatego Antek nie gada, gdzie bd grał, bo czeka do 1 lipca, może tutaj tak samo ;)
0
@Kajtek77 My w 17/18 mamy -150 mln więc w ciagu 3lat jestesmy na tym smamym poziomie :( Nie policzyłem tego sezonu z Cou i Dembusiem ... więc musimy sprzedać, żeby kupić :(
0
@Kajtek77 FFP jest rozliczane co roku za ostatnie 3 lata. Czyli za rok bd sezon 19/20 18/19 17/18. Co prawda w 17/18 maja +90mln ale nadal -190mln około
0
18/19
Real: sprzedał za 130 mln kupił za 160
Bilans -30mln
Barcelona: sprzedała za 134 kupiła za 129 Bilans +5mln
19/20
Real: Kupił za 255mln sprzedał za 0 Bilans - 255mln łącznie - 285mln za 2 sezony
Barca: Kupiła za 87 sprzedała za 23 Bilans - 64mln. Łącznie za 2 sezony - 59mln
Real jak chce mendiego i Pogbe czy kogoś innego to zrobi wyprzedaż ostro.
U nas taka wyprzedaż i zakupy przewidywana, ale nas to finansowo nie zaboli jakoś :)
1
Jak cou bd dobrze grał na CA, bez neya, to tym lepiej, może te 140 mln da za niego ta Chelsea
0
@szkutnik91 coś w tym może być, bo Antek by już powiedział. Ale skoro DeLigt ma powiedzieć w tym tyg gdzie bd grał, to coś nie pasuje