0

Valverde wcale nie jest złym trenerem. 2 Wpadki miał i to prawda, ale ile w te 2 lata wygrał ? Przyjdzie taki Wenger czy Balnc czy ktokolwiek i jak nie wygra znów LM to OUt ? Albo wygra LM, ale stracimy do Realu 10 pkt OUt czy LM to zostaje ?

Ile było potrójnych koron ostatnio ? Nasze 2 i Bayernu. Co wg cb jest wyznacznikiem pracy trenera ? LM tylko ? Bo na to wychodzi

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7303883.html

Tak coś czułem ;) Nie ma 100%, ale patrząc na wszystkie info czy to RAC1 czy L'Equipe to Antek znów się z nami zabawia xd

0

Tomasz Hajto miał trochę racji w swoim wywodzie :P Nie za dużo, ale jednak xd

2

Jedziemy po bandzie za rok.
Zenek robi nowy kawałek, wygrywa Eurowizje i odwala mu kompletnie juz i jak brał 20k za koncert to bd brał 200 :P
Najwyżej odpadnie jak Tulia, a tak to byłby zaskoczeniem :P

0



ten 2 występ też kozak :P

5

A tu Beng i 2 raz nas zrobi w dupke Antek i pójdzie do PSG wygryźć Cavaniego xd

3

Na imprezie ktoś zrzucił butelkę z balkon. Przyjechała policja wlepili nam mandacik. Podzieliliśmy go na części - zgodnie na tych co chcieli płacić (wim więcej tym mniej). No i zapłacony mandat, tam chyba 2 osoby nie składały się bo wyszły wcześniej, Po roku gospodarz od tych 2 osób woła tam po 2 dyszki za mandat ;) tak mu się przypomniało ;) Także widzisz, ze są ludzie i Perezy ;)

0

Oj nie nie xd Już ta "rzabka" lepsza jest niż to ;)

0

Ile jeszcze ten temat bd wałkowany ? Trener jak wygramy PK to zostanie na 100%, więc po PK takie tezy o ile przegramy

0

Zmieniona forma i w styczniu ;) Ale nadal 2 mecze

0

Wenger jest bez szans na trenowaniu Barcelony. Założę się że zarząd nawet nie ma go na 5 liście kandydatów

4



Lubie gościa, bo zawsze przygotowany, przemyslany filmik. Do tego głos nie irytuje xd

0

Takie info to wiesz kolejne z typu "transfer kwestią godzin" ;)

0

Niekoniecznie Cou out. Finansowo nie wymagana jest sprzedaż Cou przy sprzedaniu Denisa Gomesa Ivana Cillesena Rafinhi

0

Arthur i De Jong zapewniaja nam jako taki spokój. Więc myślałem o Cou jeżeli zostanie, ale jest tez opcja np Alena (do spokojnej wersji mi lepiej pasuje jak Vidal), albo ktoś nowy jeszcze (ale tu może być problem z hajsem bo byle kto to nie moze być)

0

De Jong za busiego zgoda, ale nie Vidal. Vidala cenie za to co zrobił, ale on na chaos sie nadaje bardziej, niz do kontroli gry.

1

3 sezon wyszedł już ? Czy skończone ile się dało ? xd

0

No klauzule ma 120, więc jak negocjacje będa jakieś, to może sie uda za mniej

5

Poza finałem LE Arsenal walczy o LM w 2019/2020. Bo to jedyna już szansa. Stawiam na nich w finale z Chelsea.

0

Na klauzule Antka powinno wystarczyć

1

Co ma piernik do wiatraka. Można kochać klub i mieć stosunek jak Jordi. Mnie od wtorku tak do weekendu przykro było. Ale potem stwierdziłem: mamy PK do wygrania i cały sezon nowy, gdzie trzeba popracować nad składem. Było przykro, wyciągnąłem wnioski co trzeba zrobić wg mnie, czekam na PK i okienko czy zarząd zareaguje. I dalej kocham ten klub xd

0

W 1 meczu 3:0. W 2 meczu 1:0 dawało do myślenia 2:0 też, ale wolasz reakcji Valverde. Zgoda, ale zanim co to czysta ambicja piłkarzy NA boisku przy takich sytuacjach. Tego też nie było

0

Niech zagra 20-30 minut ewentualnie połówkę z takimi ekipa i najpierw jak Sevilla Bilbao Valencia Cały mecz z 1 składem z takimi beniaminkami. Tak 2 mecze po 90 min + z mocniejszym po 30-45 zależnie od wyniku. Wiem jak on gra ale widzieliśmy go gdzie? Na rezerwowym składzie na Huesce np czy w Barcy B. Zobaczyć trzeba jak sobie radzi z graczami podstawowymi, ale odwołując z 2 ekipy a nie zajmując miejsce w kadrze. Bo mam nadzieję bd z niego ludzie

0

Jeszcze przyjdzie jego czas. Stopniowo - czasami i owszem, ale do 1 kadry jeszcze nie

0

No przy De Jongu i Arthurze można go wystawić tam myślę

2

Ja tam się zgadzam. Że nie tylko piłką się żyje. Ivan dużo nam dał. Mecz na anfield mu nie wyszedł, ale to co ma płakać i nie wychodzić z domu ? Fotkę dodał, ale jakoś mnie nie uraziła bo porażka porażką, ale jak tu napisał z rodziną tam pojechał. Dla niego Leo i innych Barca to całe życie, ale po rodzinie zapewne , więc ja tam tej fotki nie mam mu za złe

0

O Edenie się gada od dawna wiec szanse największe. Potem pogba - pensja w dół bo nie ma LM Zidane itd i najmniejsze szanse Eriksen ma wg mnie z tej 3ki.

0

Real : https://www.futbin.com//19/squad/7568998 (bez Rodrygo bo nie ma na futbinie Santosu chyba)
vs
Barca: https://www.futbin.com//19/squad/7568033 (bez LO i BR - brak pomysłu)

w sezonie 2019/2020

Patrząc tak obiektywnie takie składy tych ekip możemy ujrzeć. Real ma niby wydać te 500 mln (ile wyda sie okaże). A u nas też jakoś koło 100 + kasa ze sprzedaży powinno wyjść. Atleti nie robiłem bo tam obrona i ew Antka zastąpić to nie wiem xd

0

Na zmiennika się nadaje. A roberto raczej bd tym podstawowym PO. Więc na zmiennika nikt nie przyjdzie, a poza tym mamy inne potrzeby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?