0

Nie nadaje się :) My musimy zrobić coś a'la Juve ze szczęsnym. Kupić ziomka, który bd naszym numerem 1 w ataku w przyszłości (na N ) i który przez 1-2 pierwsze sezony bd zmiennikiem Suareza, a potem role się odwrócą, Lub Luis zakończy karierę.

15

Okłady z lodu to codzienność po meczach , czy intensywniejszych treningach - przyspieszają regenerację ;)

0

Van dijk przy messim ale nie przypilnowal do końca xd

0

I wszystkim ryja zamknęli gracze xd xd

5

Wprowadzając semedo erni zmienił taktykę na 442. Cou miał dużo roboty z tyłu więc zmiana jak najbardziej pod kontrolę środka. I mieliśmy 2 okazję po tym już. A wszyscy o bronieniu wyniku....

2

Zmiana formacji i tak na prawdę pomocnik za skrzydłowego, bo na miejsce cou wszedł Roberto

0

Gdzie my broni y wyniku? Zmiana formacji po prostu

0

Jakie ty ziomek mas zponecie o czymkolwiek mówić takie rzeczy tylko patrząc na zmianę xd

0

Lata trochę dziury po albie samym powrotem. Z dembele by tego nie było

32

Robotę robi super w tym meczu

0

Masz problem xd szukać linka o 21 w godzinie meczu jak wiesz ze bd problem xd pozdro

0

Sędziemu który varem się zajmuje

5

Mówię poczytam komentarze jak bd przerwa, ale was się tu nie da słuchać. Wszyscy narzekaja. Ludzie to półfinał LM z Liverpoolem w formie. Nie bd tu mieli 80 proc posiadania i bd mecz walki xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mi chodziło bardziej o to że w next meczach już bd mniej niż te 65 70k bo dziś to prawie full

0

Ostatni ważny mecz sezonu na Camp Nou, gdzie ilość widzów przekroczy 70k ;) Tak, więc chyba spoko tytuł

0

Nie wiem kto ci to tłumaczył (wujek google chyba) ale nic nie rozumiem xd

0

To od jutra bd mieli się kogo bać xd

0

Z szacunkeim do Kloopa i Liverpoolu, ale to my jesteśmy najgroźniejsi w LM. nas się boją i pod nas ustawiaja taktyki od lat. Razy sie udaje im raz nie. Najważniejsze to grac swoje na 200% focusie i mamy finał. A patrząc po wypowiedziach i tych wypowiedziach o tych 10-15 min z Manu to Focus tam jest mega mocny na LM

1

Czyli ten 1 gol LIV, to jak zawsze jakas chwila odcięcia naszej obrony ? xd Bo przecież nie mieli nic do powiedzenia :)

0

Jeszcze kupe siana dokładają - ja bym brał xd

4

To zabranie koszulki Leo w punkt :P

0

Barca miała w tym sezonie 9 meczy w PK + 2 w SPH --- 11 spotkań
w nowym formacie: 1/16 1/8 1/4 2x 1/2 i finał + 2 w SPH ---- 8 spotkań więc ogólnie - 3 a nie -1

0

Jeżeli twój zastępca pobił twój poziom (bo Lenglet prezentuje się lepiej niż Samuel w formie) to czemu nie ? Bo Pique jeszcze jakiś czas pogra, a będzie moment, że Sami nagle przed 27-28 lat juz bd miał zanim Hiszpan obniży loty

1

Po Pucharach wgl nawet ;)

0

Tutaj trochę z LLL cytat "Jak można sprzedać, mającego renomę MŚ, ale jednak problemy z kolanem Umtitiego i w jego miejsce De Ligt to czemu nie ? " Ja wiem, że to jeden sezon słabszy itd, ale dziwi mnie czemu nie chce iśc pod nóż (pomimo ryzyka może to przynieść duże korzyści )

0

No po sprzedaniu Paulinho poprzedniego lata to mnie nic nie zdziwi a była to wymiana Erniego 1 za 1 z Vidalem. A teraz jak FDJ przyjdzie to ciasno się robi trochę

0

1sze sie zgodze :P 2 zabrakło przecinka :)

0

Myśląc już o lecie, to tak:

1) Umtiti na sprzedaż, Murillo koniec wypożyczenia a kupić De Lighta i mamy na środek Pique (coraz starszy) Lenglet, De ligt, Todibo

2) Prawdopodobnie odejdzie Ivan lub Vidal (choć przy przyjściu FDJ to myślę, że Ivan jednak) mamy Busiego, Alene, FDJ, Arthura, Vidala i możliwość cofnięcia Cou

3) Obowiązkowa 9ka i LO, żeby mieć alternatywe dla Suareza i odciążyć Jordiego

4) Jak bd jakaś okazja to skorzystać

Tak myślę (licząc już ten hajs za De Jonga ) to jak wydamy jakieś 200 mln + hajs ze sprzedaży to nie będzie tak źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?