0

Przy Ernim ( zakłądam ze zostaje i nie ma co o trenerze dyskutować w tym temacie ) to stawiam na Roberto ;) De Ligt na początek nie wskoczy do pierwsze 11 - choć byłoby miło nie powiem. A na zmiennika LO nie miałem pomysłu, bo brakuje tutaj xd

1

Bezpośrednie pojedynki ;)

1

https://www.futbin.com//19/squad/7568033

Niech ta nasza kadra będzie taka w przyszłym sezonie chociaż ;) Przy 4-4-2 ewentualnie za Cou Suarez obok Antka ale wtedy na PO semedo

Liczę, na obre okienko ;) Co myślicie ?

0

Skończ proszę z takimi komentarzami xd Mleko się wylało

0

Co ty tak tych piłkarzy LIV nie lubisz. Ja rozumiem Pep itd ale bez przesady xd

0

Może Barca chce przeszkodzić Getafe w zdobyciu LM, żeby siary nie było, że tak grajacy zespół dostanie wpierdziel w Europie xd

0

Fanboy'em Liv nie jestem to płkał nie bd. Po prostu wolę jakoś żeby Kloop zdobył mistrza niż pep

0

Co ma piernik do wiatraka ? Liv nie frajerzył tylko Brighton xd A 56 min do końca Liv ma mistrza i licze ze sie to utrzyma xd

0

Proszę, niech Liverpool wygra to mistrzostwo ! :)

0

Sprawdź kiedy był mecz z Betisem i policz sam ;)

0

Takie techniczne pytanie z PL. Mamy City/Liv na 1-2 miejscu. Na 3cim Chelsea, czwarte Totki 5ty Arsenal. I jeżeli Totki i Arsenal wygraja LM i LE to Chelsea spada z LM ? Czy 5 ekip ? Bo to się jakoś pozmieniało teraz

2

Dawać mnie już to okienko transferowe !
Barca Real Bayern potrzebują zmiany składu. Atleti bez Godina Hernandeza może Antka też. Manu bez Herrery bez Valencii, może Pogby jak mu obnizyli hajs, podobno PSG chce DDG ;) Do Juve też Ramsey już doszedł, a kto wie co więcej.

Może być kilka dużych ruchów na rynku, a do tego ekipy "nowe" w LM bd chciały się wzmocnić.

0

Leci podcast fcbarca a tymczasem na WP piszą o czarnej liście Messiego i Umtiti cou i rakieta niby na tej liście xd xd :)

0

Z całym szacunkiem ale jak słyszę albo widzę nazwisko Wenger to mnie trzepie. On mi tak kompletnie nie pasuje do Barcelony z racji tych lat w Aresenlu ostatnich z racji wieku. Co do 2go Holendra to nie zakończy repki myślę A trenera Ajaxu hmm może się udać ale też chętnych będzie więcej

2

Rozbiorą ten Manu na czynniki 1sze i będą tam grały młode angielskie gwiazdy xd
Choć czy DDG w obecnej formie to dobry wybór ? xd Bo ogólnie jak im sie to uda to spoko ruch.

0

Piszę przed wysłuchaniem jeszcze, gdyż muszę znaleźć chwilę, żeby posłuchać dokładnie. Ale na pytanka odpowiem i ja ;)
1) Ernesto powinien zostać trenerem Barcelony, ponieważ za jego kadencji drużyna nabrała regularności i w lidze zdobywa punkty niemalże od samego początku. Dogaduje się on nawet dobrze z Messim, co świadczy o tym że Leo częściej odpoczywa (duża tutaj zasługa naszego kapitana bo on to bardziej kontroluje ale jednak). Jedyne co powinien zmienić w swojej pracy to większa nieprzewidywalność taktyczna i takie trochę rozwinięcie wariantów gry. Pamiętajmy jednak, że nie jest Pep który prowadzi już 3ci wielki zespół. Dla Erniego to pierwsze takie wyzwanie, gdzie prowadzi taką ekipę, wyciągnął parę wniosków po 1 sezonie, ale zbyt mało i zbyt wolno.
2) Nie mamy też zbytnio kandydatów na zastępstwo. Jak dla mnie jeżeli zmiana nastąpi to na obcokrajowca. A TSO kurtuazyjnie wypowiada się o Barcelonie i wgl, ale widzimy jak ostatnio grają jego zespoły i to te pełne gwiazd, dlatego Mou odpada jak dla mnie.
3) Tytaj 50:50 Wielkie transfery jak Antek za 100 mln + czy inny super napastnik czy też 50-70 mln za De Ligt'a najbardziej za. Ale Taki Puig, więcej szans dla Aleñá, czy inni zawodnicy z Barcy B powinni być wprowadzani do ekipy. Te nasze transfery też powinny być lepiej przemyślane bo wiemy jaka sytuację miał taki Digne a co jest z nim teraz, a my szukamy LO. I oczywiście przewietrzenie ekipy w kontekście sprzedaży czy odesłania na ławkę. Verma Ivan Murillo Boateng Gomes, Rafinha i ktoś z Pary Samuel ( Tutaj hajsy mogą być ładne) Albo Todibo (wypożyczenie) powinni odejść. Cou dajmy jeszcze szanse, ale w pomocy.
4) Messi musi popracować nad swoją mentalością, bo piłkarsko ma wszystko co wiemy. Nie ma natomiast czegoś takiego jak wzięcie zawodników z pysk i takie natchnięcie do walki. Jeżeli on tego nie potrafi, to powinniśmy mieć takich wice kapitanów, którzy mu w tym pomogą.

Mam nadzieję, że ktoś przeczyta mój wywód długi i jestem ciekaw co uważają inni, ale też jak on wygląda na tle waszego podcastu ;) VEB !

0

Nie ma się co tutaj rozpisywać ;) Valverde zostaje, ale dostanie zmienioną kadrę. Zobaczymy co z niej wyczaruje. Czy to bd to samo co teraz czyli Ligowy zespół na puchary nie, czy może potwór ;) Wszystko się zobaczy po 1 po transferach po 2 podczas sezonu :P

1

Dajmy mu trochę czasu. Taka gwiazda światowa jak Ney też miał straszny problem na poczatku bo przeskoczył z Brazylii do Hiszpanii. Trzeba popracować nad nim jak nad Neyem i będzie dobrze. Dopiero to 1 sezon jest ;)

0

Ale nie prawie połowa składu. Tagliafico Nerez Ziyech De Jong De Ligt to juz 5 na 11. Wierzysz że wszyscy wybiorą Barce ?

19

A w tej bajce były smoki ? Czy przebudzenie nagle ?

3

A co maja wyjśc na konferencje i jeden drugiego biczować ? No konferencja bedzie przed ligą to dalej bd ze zepsuli. Po meczu LM juz była wiec dodatkowa zeby powiedziec jak zepsulismy nie potrzebują

0

Co nie zmienia faktu, że Wenger to zła opcja ;)

0

Emeremu nagle się parę transferów przeprowadzic udało. Ciekawe za co

0

Koleś miał fundusze w Arsenalu, bo tam tych transferów nie było za jego czasów za dużo, a jednak z braku pomysłu nie bardzo zmieniał skład kadrowy. Wygrał Lige bez porazki ale ponad 10 lat temu, a tak to niewiele osiągnał. Jakos jego styl trenerski nie bardzo mi pasuje do Barcelony, a poza tym wg mnie jest za stary już i nie odczulibysmy znacznej poprawy w wynikach, a wręcz lekki spadek. Potrzebujemy, kogoś albo młodego jak Nagelsmann np. Może Tuchel. Pasuje też żeby to był ktoś nie z Hiszpanii i tylko ten warunek dla mnie spełnia Wenger

0

Wenger nigdyyyy, a generał za jakies 2-3 sezony jak potrenuje 2-3 drużynę. Nie ma go co rzucac na głęboką wodę

2

Człowiek specjalnie na 6:30 do Korpo poszedł, żeby zacząć weekend wcześniej ;)

11

A kolega ma IE i dopiero mecz obejrzał ? xd Na krytykę jak to ch**** jest to za późno xd Teraz na LaRambli jest temat nowych trenerów i transferów ;)

0

Patrząc na wszystko, to najlepiej jak zostanie Valverde. Kadre tylko musimy przewietrzyc

0

Chyba był kiedyś xd

0

Ta z deszczu pod rynne xd nikt wengera nie zatrudni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?