Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No widziałem ten ofensywny ciąg ostatnio te pasję w tej naszej pomocy. Jak zmiany to zmiany xd
0
A taki Kai Havertz do naszej pomocy ? Młody, dobre staty w tym sezonie w Bayerze. Taka opcja ofensywna do środka. Nie mówię nie bo Bayer gra ładną piłkę nawet, może szczytu tabeli nie ma ale jednak wygląda to jako tako
0
A nie, tutaj nie pomogę bo tego serialu nie oglądam akurat xd
1
Przebudowane Real i Atleti, Odmłodzona Barcelona. Ciekawa liga się zapowiada xd
0
Nie ma sprawy, zawsze służę pomocą xd
1
Super nakręcona zabawkowa ciężarówka xd Fajnie to pokazuje, że wszystko zalezy od perspektywy xd
0
2020/2021 najwcześniej to nastapi
0
Skończy się na tym że 1/2 marzeń LaRambli się spełni i bd to okazałe zmiany kadrowe. 2 połówka niestety, ale Erni zostanie ;) NIe zwalnia się trenera, choćby nie wiem jak nudnego i przewidywalnego, który w ciągu 2 sezonów przegrywa 9-10 meczy i daje ci już 4, a po PK może 5 trofeów. Niby ważne były te hańbiące porażki w LM, ale nie tak łatwo jest znaleźć teraz trenera na Barce, który da takie trofea, a bądź co bądź regularność w ostatnich 2ch ligach mieliśmy i tego nikt nie zabierze Erniemu.
Także, miejmy nadzieje na fajną dość odmłodzoną i dosyć zbilansowaną kadrę na sezon 19/20, gdzie będzie przede wszystkim rywalizacja. O 2 zapomnijmy ;)
0
Trenera do Barcelony ? Ciężko
0
Xavi ? Przecież on dopiero skończył kariere xd
Wenger - jakiś po Arsenalu mam niesmak do niego
Koeman - Z Holandii nie odejdzie
2ch pozostałych nie mam zdania
0
A dlaczego nie ? No na 200% lepszy niż ten cały Conte, a inne nazwiska niedostępne
0
Ale daje nam regularność. Dlatego twierdzę, że jak się ogarnie to spoko, bo ligi też są ważne
0
Najlepsze dla nas to nie zwolnienie Erniego, bo nie ma alternatywy. Ale że się ogarnie i nagle stanie się nieprzewidywalny. Wtedy ok może zostać.
Edit:
Zgadzam się z Kręcidło, jeżeli Allegri z Juve ma odejść to tak brać go, a w przeciwnym razie Valverde zostaje
0
To bd miał cel - Mistrz Anglii, no chyba ze w weekend dostanie prezent od City xd
0
Właśnie w tym problem, że na liście odpowiedniego nazwiska brak :( W sensie wolnego. Wg mnie wszycy tylko nie Hiszpan jakiś, o generale nie mówie, bo on żółtodziób w kwestii trenerki i na niego nie ma szans najmniejszych.
1
Atak: Messi, Antek, Dembele - ławka Sarez, Malcom
Pomoc : De Jong, Arthur, Alena (ew ktoś nowy - Ławka Busi, Vidal, Puig
Obrona : Semedo, Lenglet, Pique, Alba- ławka Umtiti, Roberto(ew do pomocy) De Ligt, ktoś nowy na LO.
Bramka: Mats + ktoś kupiony
Out rakieta cou rafinha verma gomes Denis
0
Tylko kto zapłaci z Cou taka kwotę? Ja myślę że 95-100 mln jest w stanie dać Manu że względu na brak LM i możliwość odejścia kilku zawodników
5
I dalej stary już suarez na N? To chodzi o Antka w kontekście miejsca na środkowym ataku, a nie na skrzydle
Antek na N a skrzydła Messi i dembele, tylko trzeba go odbudować mięśniowe jak kiedyś Neymara, bo też miał problemy
0
Z Romą styl był jeszcze gorszy, bo LIV to duzo lepsza ekipa niż rzymianie. A Jakoś z PK wiekszośc się cieszyła. Widzę tutaj cięzko dogodzić --- choć nie umniejszam, że daliśmy ciała na Anfield po raz 2 w LM i to mega mega wtopa. Ale nawet jak wygraliśmy rok temu lige z 1 tylko porażką to i tak po tej przegranej wielkie hejty były, choć to była 1sza w ligowym sezonie a mielismy już taki etap.
1
Jak to kogo obchodzi ten puchar? Serio? Rok temu po Romie piłkarze dali nam powody do radości w PK i mam nadzieję teraz bd tak samo. Puchar to puchar, a ty gadasz jak kibice Realu jak odpadnie z PK, że to gow... Puchar
0
Będzie bardzo fajny meczyk a nie
1
Za to kocham ten sport
Wczoraj smutno, ale dziś bez emocji mega się oglądało to spotkanie xd
0
Przecież pomimo 1:0 w Londynie szanse Ajaxu to jakieś 55:45 przez te bramkę. To nie bd nic zwariowanego
0
https://www.fangol.pl/view/273732/ciezkie-chwile-messiego?ekst
Jak było - to przypominajka xd
Jeżeli to nie fake to ci kibice to nie kibice
0
3:0 się skończyło bo mieliśmy szczęście a nie nie super taktyczny zmysł xd Plan na taka grę był - owszem. Ale mecz wyglądał tak, że 3:0 to szczęśliwy wynik jest xd
0
W 1 meczu na spokojnie 2:2 mogło się skończyć, bo gol suareza wypracowany
2gi ze szczęściem, a wolny wiadomo kunszt.
A było 3:0, więc wynik nie mówi niczego jak i pojedyncze statystyki.
Ale mówiąc o statystykach to wystarczy wspomnieć przewagę w posiadaniu piłki przez Liv. Wiele to mówi
0
My tu mówimy o obrazie sptokania. Nasi duzo strzałów blokowali, a wtedy nie liczy się jako celny. Wiec ta statystyka zbędna ;)
2
A co innego robił ? Był dla niej tłem ? W 1 jak i 2 meczu grał Liverpool. Tylko my w 1 mielismy ikre i jakos odpowiedzielismy walczylismy, a w 2 jaja nie zabrane do samolotu. Ostatnie 3-5 min na Anfield to ataki Barcy dłużej, ale to dlatego, że Liv miał wynik
0
Tu mi bardziej chodzi o to, że OTG to ciągle to samo ustawienie i grajkowie. Jak mamy 3 tyg z 1 meczem w tyg to w kazdy weekend 95% składu znamy w ciemno. A tu takiej lekkie rywalizacji brakuje, że gra ktoś, ale na ławie jest równie dobry ziomek, który wejdzie w jego pozycje nawet od 1 minuty i zdobędziemy te punkty. Bo teraz rotacje przed liv czy manu w lidze to wszyscy widzieli jak wyglądały
0
1) Antek/Laca (w razie niepowodzenia Antka), De Ligt, Mendy, De Jong, Puig IN
2) Umtiti (klasa, ale za duzo tych ŚO bo Pique Lenglet DeLigt i jeszcze Todibo gdzies tam) Rakieta (coś sie musi skonczyć) Murillo, Verma, Rafinha ( przez te kontuzje sie nie moge przekonac do niego) Boateng OUT
3) Wieksze rotacje (ale tak, żeby punktować) a nie ciagle jedna 11
4) Trener z jajami i pomysłem
I jazda