1

No BarcaInfo dał się poznać, że wrzuca rzeczy rzetelnie
Kilka na raz a nie każda informacje osobno
I dosyć szybko
Jest też 3-4 jemu podobnych ale nie pamiętam nickow

0

Najlepszy sposób na okienko dla naszej LaRambli?

1) Nie wrzucać na szybko jak się zobaczy jakąkolwiek informację, bo to często stek pierdół.

2) Tylko redakcja + @BarcaInfo i może jakies 2 osoby powinny wrzucać tutaj jakiekolwiek plotki ( choć redakcja wrzuca zawsze jako post na stronie)

Ograniczy to powtarzanie tej samej plotki po 10 razy i tyleż samo komentarz pod każdą z nich typu "było już" i okienko bd bardzo przyjemne :)

Może ktoś przeczyta i pomyśli zanim wrzuci, że to dobry pomysł jednak :)

Pozdrawiam! :)

0

Jak widać nie ma ....

0

Co widzę twój komentarz oststnio, to same negatywne i prowokujące. Ty jesteś kibicem Barcelony? Czy trollem z rm?

1

Wąska ławka jak na 3 fronty. I wyszło wszystko na sam koniec

0

BVB samo straciło mistrza xd Mieli 9pkt przewagi i stracili to. PRzy Bayernie nie można pozwolić na takie coś.

1

Nadrabiasz filmy marvela patrząc na recenzje? Serio? Xd Albo się to lubi i ogląda, albo nie. A tu widzę poleciał ktoś z hype jaki jest i ogląda na siłę, żeby nie wiem co osiągnąć xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Rakieta nie po MS tylko full wakacje to chłop bd latał jak samolot xd xd

3

Guardiola ma majstra w city
Valdek ma majstra w Barcy
Guardiola ma FA cup final
Valdek ma PK finał :) po 2 trofea. Trypletu nie zdobywa się z palca zrozumcie to. Valdek jeszcze w Barcy zlapie LM, spokojnie

0

A ile lat miał Henry jak przychodził? Także wiek to tylko liczba przy 28. Przed 40 już cialo daje znać, ale teraz wiek to nie argument i z 5 lat pogra

0

Rób UEFA Pro i jedziesz do Barcy. Ciekawe czy bd betonem....

0

Nawet spoko wzór, ale do nowego też się przyzwyczaić jak zwykle xd A nike daje taki hajs za koszulki, że nikt tyle nie ma nawet Real od addidasa

0

De Lighta nie znam - kto to ? A Valverde powinien zostać i wg mnie dobra decyzja.

6

Mateusz Trzpis -osobowość internetu (on go można powiedzieć wykreował). Misja Futbol Extra o MŚ kobiet. Po każdym wydarzeniu ważnym około godzinne Live'y.

Podziwiam Pana Michała Pola, za to że jego pasja do pilki i wgl do sportu zrobiła sie jego całym życiem, bo praca robią to co kochasz to nie praca. I ma super kontakt z widzami.

0

Jedna z ostatnich w tym sezonie ;)

4

Cóż za wyrafinowane poczucie humoru, normalnie szacunek ...

0

Jak juz to za rok chyba, bo przed Euro by repke rzucał ?

0

o 3-5 mln za dużo dostanie. Bo to netto, a klub to wyniesie z 35 rocznie

0

Supercopa jest w styczniu mój drogi ;)

1

Ktoś tu chce wakacje połączyc z oglądaniem Barcy ;)

0

25 maja -- 18/19 sierpnia Tyle nas czeka az przerwy bez oficjalnego meczu Barcelony ? W tym czasie 2 spotkania w Japonii + Gamper + jakis towarzystki mecz.

Pozostaje tylko czekać i obserwowac karuzelę transferową, która tego lata może podnieść temperature na wyższy lvl niż ta za oknem (choć w maju to nie cięzko o taki wynik xd)

0

Ale formule ludzie oglądaj. Tak to by nie brali i nie przedluzali wykupu. Ludzie wola F1 niż mecz w 2 połowie LaLiga

0

Ten temat że ZP dawno skończony jest...
Jak Varane za Mś i LM nie dostał to VVD też nie zabierze Messiemu
Modric to co innego było bo LM miał tak samo a i finał ms jako MVP
I gra w pomocy

0

Wg mnie epeven wcale cienko nie ma. Tylko za dużo kupili
8-10 spotkań LaLiga. Do tego puchary krajów
Potem włoska też 6-8 spotkań
Formuła 1
Bundesliga to samo.
Dziela LaLige i Bundeslige z C+ bo zwyczajnie weekend to tylko 2 dni + piątek wieczór xd

0

Zapytaj za 3 tyg od ie proszę, bo do tego czasu nic nowego się nie pojawi xd

0

Hajs sie liczy. Dają mniej hasju a i tak wszystkich meczy nie by nie skomentowali. Więc opłąca sie im to

0

No czy ja wiem czy żenade xd po psortu wybieraja / lub nie lepszy atrakcyjniejszy meczyk ;)

0

Raptem 3 dyszki ;) a on nie mówił podajcie najtańsze, tylko nie za drogie ;)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?