Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No BarcaInfo dał się poznać, że wrzuca rzeczy rzetelnie
Kilka na raz a nie każda informacje osobno
I dosyć szybko
Jest też 3-4 jemu podobnych ale nie pamiętam nickow
0
Najlepszy sposób na okienko dla naszej LaRambli?
1) Nie wrzucać na szybko jak się zobaczy jakąkolwiek informację, bo to często stek pierdół.
2) Tylko redakcja + @BarcaInfo i może jakies 2 osoby powinny wrzucać tutaj jakiekolwiek plotki ( choć redakcja wrzuca zawsze jako post na stronie)
Ograniczy to powtarzanie tej samej plotki po 10 razy i tyleż samo komentarz pod każdą z nich typu "było już" i okienko bd bardzo przyjemne :)
Może ktoś przeczyta i pomyśli zanim wrzuci, że to dobry pomysł jednak :)
Pozdrawiam! :)
0
Jak widać nie ma ....
0
Co widzę twój komentarz oststnio, to same negatywne i prowokujące. Ty jesteś kibicem Barcelony? Czy trollem z rm?
1
Wąska ławka jak na 3 fronty. I wyszło wszystko na sam koniec
0
BVB samo straciło mistrza xd Mieli 9pkt przewagi i stracili to. PRzy Bayernie nie można pozwolić na takie coś.
1
Nadrabiasz filmy marvela patrząc na recenzje? Serio? Xd Albo się to lubi i ogląda, albo nie. A tu widzę poleciał ktoś z hype jaki jest i ogląda na siłę, żeby nie wiem co osiągnąć xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Rakieta nie po MS tylko full wakacje to chłop bd latał jak samolot xd xd
3
Guardiola ma majstra w city
Valdek ma majstra w Barcy
Guardiola ma FA cup final
Valdek ma PK finał :) po 2 trofea. Trypletu nie zdobywa się z palca zrozumcie to. Valdek jeszcze w Barcy zlapie LM, spokojnie
0
A ile lat miał Henry jak przychodził? Także wiek to tylko liczba przy 28. Przed 40 już cialo daje znać, ale teraz wiek to nie argument i z 5 lat pogra
0
Rób UEFA Pro i jedziesz do Barcy. Ciekawe czy bd betonem....
0
Nawet spoko wzór, ale do nowego też się przyzwyczaić jak zwykle xd A nike daje taki hajs za koszulki, że nikt tyle nie ma nawet Real od addidasa
0
De Lighta nie znam - kto to ? A Valverde powinien zostać i wg mnie dobra decyzja.
6
Mateusz Trzpis -osobowość internetu (on go można powiedzieć wykreował). Misja Futbol Extra o MŚ kobiet. Po każdym wydarzeniu ważnym około godzinne Live'y.
Podziwiam Pana Michała Pola, za to że jego pasja do pilki i wgl do sportu zrobiła sie jego całym życiem, bo praca robią to co kochasz to nie praca. I ma super kontakt z widzami.
0
Jedna z ostatnich w tym sezonie ;)
4
Cóż za wyrafinowane poczucie humoru, normalnie szacunek ...
0
Jak juz to za rok chyba, bo przed Euro by repke rzucał ?
0
o 3-5 mln za dużo dostanie. Bo to netto, a klub to wyniesie z 35 rocznie
0
Supercopa jest w styczniu mój drogi ;)
1
Ktoś tu chce wakacje połączyc z oglądaniem Barcy ;)
0
25 maja -- 18/19 sierpnia Tyle nas czeka az przerwy bez oficjalnego meczu Barcelony ? W tym czasie 2 spotkania w Japonii + Gamper + jakis towarzystki mecz.
Pozostaje tylko czekać i obserwowac karuzelę transferową, która tego lata może podnieść temperature na wyższy lvl niż ta za oknem (choć w maju to nie cięzko o taki wynik xd)
0
Ale formule ludzie oglądaj. Tak to by nie brali i nie przedluzali wykupu. Ludzie wola F1 niż mecz w 2 połowie LaLiga
0
Ten temat że ZP dawno skończony jest...
Jak Varane za Mś i LM nie dostał to VVD też nie zabierze Messiemu
Modric to co innego było bo LM miał tak samo a i finał ms jako MVP
I gra w pomocy
0
Wg mnie epeven wcale cienko nie ma. Tylko za dużo kupili
8-10 spotkań LaLiga. Do tego puchary krajów
Potem włoska też 6-8 spotkań
Formuła 1
Bundesliga to samo.
Dziela LaLige i Bundeslige z C+ bo zwyczajnie weekend to tylko 2 dni + piątek wieczór xd
0
Zapytaj za 3 tyg od ie proszę, bo do tego czasu nic nowego się nie pojawi xd
0
Hajs sie liczy. Dają mniej hasju a i tak wszystkich meczy nie by nie skomentowali. Więc opłąca sie im to
0
No czy ja wiem czy żenade xd po psortu wybieraja / lub nie lepszy atrakcyjniejszy meczyk ;)
0
Raptem 3 dyszki ;) a on nie mówił podajcie najtańsze, tylko nie za drogie ;)
0
https://www.x-kom.pl/p/387252-sluchawki-bezprzewodowe-huawei-am61-sport-bluetooth-czerwone.html
Te Huawei mam i mogę polecić. Masz komplet gumek do uszu w róznych rozmiarach w pakiecie wiec łatwo dobrać, żeby przy bieganiu sie trzymały.
https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-jabra-stereo-elite-65t-czarny,id-1103673?gclid=CjwKCAjw8e7mBRBsEiwAPVxxiAQMpndz0lRCxTGFLn4ihZbCAJBaxPzUbm5-Y6RYADmL2kTnWmLmnxoCQPcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Te podobno git, ale drogie i nie używałem ;)