Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I teraz widać ile w przyszłym sezonie bd miał Zidane z wrzutek jak nie bd Ronaldo w Realu xd
1
Może by krzyknęli Grizmaaaaaan albo Moraaaata ale jak strzały Atleti = 0 to wiesz xd
1
https://clips.twitch.tv/ArborealAgreeablePterodactylOneHand
Nie mam pytań ... Bośniak jest jakiś niewyobrażalny xd
0
Zidane sam sobie hype zmniejsza wgl mnie. Strzela w kolano trochę, bo wszyscy bd wymagali nie wiadomo czego od nowej ekipy, którą on bd musiał zbudować xd lepiej dla nas
0
Sprawdź Trust GTX 322 - uzywam już trochę i bardzo spoko są
0
Jakby cou miał odchodzić to nie popełnijmy błędu i najpierw zakupy potem sprzedaż, choć bym chciał, żeby on akurat został jeszcze .
2
2 Lata temu jakoś Zidan z 93 punktami lige zdobył, to nie wiem czy takie gówno xd
0
Zidane osiągnął to co osiągnął w dużej mierze posiadając taki skład jak miał. Wirtuozem trenerki to on nie jest, choć zobaczymy, a na 100 jest gorszym trenere od krytykowanego Waldka u nas :) Powtórki z poprzedniej kadencji nie wróżę, ale zobaczymy, bo wtedy dostał ekipe po wygranej w LM takiej wyczekiwanej, dosyć dobrą. Teraz bd musiał złożyć własną ekipę od początku.
0
Proste pytanie bo nie ogladam meczu. Nikt nie mówi o anulowaniu transferu, czy innych pierdach. Ogarnij się typie lekko xd
0
De Jong zszedł w przerwie - wie ktoś czemu ?
2
Dziś Dembele bardziej z prawej i widać różnice. Ale Erni nieeeeee po co na lewą go, gdzie 100% nie daje (choć daje i tak dużo)
2
Miał nosa hahahaha
0
Strasznie Messi dziś irytujący ....
7
Dajmy mu czas do sezonu 2020/2021 i wtedy wymagamy już czegokolwiek, bo wiek, bo mamy grajkow a on jest transferem nie na teraz tylko na kiedyś :)
0
I zamiast gadki na temat, lepiej walnąć komuś że se pomylił xd #Polska
3
Patrząc na sytuację Realu, gdzie mają starego trochę Modricia ( tak wiem 33 to nie taki staty, ale jednak), Krossa po 30tce i Isco na wylocie, a w perspektywie Ceballosa Valverde. A u nas busi jest ale.tez na.super poziomie Arthur i mam nadzieję Frankie się wkomponuje co uważacie na temat sprzedaży Rakiety ? Jak dla mnie jest to zasłużony zawodnik co da ekipie wiele jeszcze, ale już po 30 i jak ktoś da za niego te 50-70 mln ( takie plotki sa) to ja bym go sprzedał jednak, żeby jakiś hajs dostac jednak. Co myślicie ???
0
Ale po co tam wchodzić ? :P
0
Ale, że Brych nie podszedł nie zobaczył sam tylko wierzy tym VAR'owcom ..... no troche dał białym podkładke pod tłumaczenie się ..... Szczególnie po tym golu tera
3
https://www.siepomaga.pl/dlateosia
Poje***e jest to, że żeby chodzić potrzeba aż tyle hajsu :( Jak możecie to pomóżcie :)
0
Arthur zagrał w środę końcówkę teraz 70 min. Pamiętajmy że wrócił po kontuzji
0
Mało jest napastników za którymi Varane by nie zdążył
0
Grał super spotkanie, a w najważniejszej rundzie chciał przykozaczyć z AWP i go AUGiem ugrał xd
1
Konkurs mieszany (Pani, Pan, Pani, Pan)
0
Jak Karpiel się poprawi jeszcze troszkę, a Panowie utrzymają poziom to może bd podium, ale ja bym się nie napalał - wolę niespodziankę. Byliśmy 3ci po 1 serii ale rekordowy Kubacki był :)
0
Kubacki 104.5 i pewnie na poczatek 2giej dziesiątki gdzieś awansuje .... Szkoda, ze konkurs na MŚ jest 1 raz na 2 lata ...
0
Stoch 91 i 12.6 dodane
Kobayahi po nim 101 i 4 dodane
Stoch 8 na wietrze Japończyk 20 na metrach xd
I mamy strate na notach (bo odległość) i sie 15 pkt zrobiło :)
0
Zdecydowanie Varane na ŚO musi wlecieć IF dembele na LN i reszta myślę spoko. Ławkę wzmocnić ewentualnie za reszte
0
Już niedługo 2ga rocznica xd
0
Wg mnie jest mniej spektakularny niż mats.
0
To teraz na mniej ważny mecz w Lidze powinien bronić Holender, który jest ciutke słabszy od Marsa, ale poziom i tak trzyma superowy.