3

I teraz widać ile w przyszłym sezonie bd miał Zidane z wrzutek jak nie bd Ronaldo w Realu xd

1

Może by krzyknęli Grizmaaaaaan albo Moraaaata ale jak strzały Atleti = 0 to wiesz xd

1

https://clips.twitch.tv/ArborealAgreeablePterodactylOneHand

Nie mam pytań ... Bośniak jest jakiś niewyobrażalny xd

0

Zidane sam sobie hype zmniejsza wgl mnie. Strzela w kolano trochę, bo wszyscy bd wymagali nie wiadomo czego od nowej ekipy, którą on bd musiał zbudować xd lepiej dla nas

0

Sprawdź Trust GTX 322 - uzywam już trochę i bardzo spoko są

0

Jakby cou miał odchodzić to nie popełnijmy błędu i najpierw zakupy potem sprzedaż, choć bym chciał, żeby on akurat został jeszcze .

2

2 Lata temu jakoś Zidan z 93 punktami lige zdobył, to nie wiem czy takie gówno xd

0

Zidane osiągnął to co osiągnął w dużej mierze posiadając taki skład jak miał. Wirtuozem trenerki to on nie jest, choć zobaczymy, a na 100 jest gorszym trenere od krytykowanego Waldka u nas :) Powtórki z poprzedniej kadencji nie wróżę, ale zobaczymy, bo wtedy dostał ekipe po wygranej w LM takiej wyczekiwanej, dosyć dobrą. Teraz bd musiał złożyć własną ekipę od początku.

0

Proste pytanie bo nie ogladam meczu. Nikt nie mówi o anulowaniu transferu, czy innych pierdach. Ogarnij się typie lekko xd

0

De Jong zszedł w przerwie - wie ktoś czemu ?

2

Dziś Dembele bardziej z prawej i widać różnice. Ale Erni nieeeeee po co na lewą go, gdzie 100% nie daje (choć daje i tak dużo)

2

Miał nosa hahahaha

0

Strasznie Messi dziś irytujący ....

7

Dajmy mu czas do sezonu 2020/2021 i wtedy wymagamy już czegokolwiek, bo wiek, bo mamy grajkow a on jest transferem nie na teraz tylko na kiedyś :)

0

I zamiast gadki na temat, lepiej walnąć komuś że se pomylił xd #Polska

3

Patrząc na sytuację Realu, gdzie mają starego trochę Modricia ( tak wiem 33 to nie taki staty, ale jednak), Krossa po 30tce i Isco na wylocie, a w perspektywie Ceballosa Valverde. A u nas busi jest ale.tez na.super poziomie Arthur i mam nadzieję Frankie się wkomponuje co uważacie na temat sprzedaży Rakiety ? Jak dla mnie jest to zasłużony zawodnik co da ekipie wiele jeszcze, ale już po 30 i jak ktoś da za niego te 50-70 mln ( takie plotki sa) to ja bym go sprzedał jednak, żeby jakiś hajs dostac jednak. Co myślicie ???

0

Ale po co tam wchodzić ? :P

0

Ale, że Brych nie podszedł nie zobaczył sam tylko wierzy tym VAR'owcom ..... no troche dał białym podkładke pod tłumaczenie się ..... Szczególnie po tym golu tera

3


https://www.siepomaga.pl/dlateosia

Poje***e jest to, że żeby chodzić potrzeba aż tyle hajsu :( Jak możecie to pomóżcie :)

0

Arthur zagrał w środę końcówkę teraz 70 min. Pamiętajmy że wrócił po kontuzji

0

Mało jest napastników za którymi Varane by nie zdążył

0

Grał super spotkanie, a w najważniejszej rundzie chciał przykozaczyć z AWP i go AUGiem ugrał xd

1

Konkurs mieszany (Pani, Pan, Pani, Pan)

0

Jak Karpiel się poprawi jeszcze troszkę, a Panowie utrzymają poziom to może bd podium, ale ja bym się nie napalał - wolę niespodziankę. Byliśmy 3ci po 1 serii ale rekordowy Kubacki był :)

0

Kubacki 104.5 i pewnie na poczatek 2giej dziesiątki gdzieś awansuje .... Szkoda, ze konkurs na MŚ jest 1 raz na 2 lata ...

0

Stoch 91 i 12.6 dodane
Kobayahi po nim 101 i 4 dodane
Stoch 8 na wietrze Japończyk 20 na metrach xd
I mamy strate na notach (bo odległość) i sie 15 pkt zrobiło :)

0

Zdecydowanie Varane na ŚO musi wlecieć IF dembele na LN i reszta myślę spoko. Ławkę wzmocnić ewentualnie za reszte

0



Już niedługo 2ga rocznica xd

0

Wg mnie jest mniej spektakularny niż mats.

0

To teraz na mniej ważny mecz w Lidze powinien bronić Holender, który jest ciutke słabszy od Marsa, ale poziom i tak trzyma superowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?