0

Ja chętnie dostępem do C+ na mecze ligowe poratuje za taki kodzik :)

0

Wymienie : fajne konto z meczami barcy na C+ za kodzik do Ipli :)

0

A jak te kody wgl działają ?

2

Suarez sam na sam kąt 45-90 stopni PUDŁO
Suarez sam na sam kąt 0-45 stopni ogromna szansa na bramke xd

0

Biorąc pod uwagę podłączających się bocznych obrońców

0

Przy korzystnym wynku bez szans :( Wg Ernesto gra Messi Demb Suarez Cou jest ciutke zbyt ofensywna i większe dziury w pomocy niby. Dlatego rzadko taki kwartet można zauważyć

0

Ale to już wiadome jest :) Luka przerwał serie MS10 i CR7

14

Jeżeli ta lista co wyciekła jest prawdziwa i Messi za Kylianem i Griezemanem(dopiero 5ty) to nie mam pytań :)
Jak na razie do 22 miejsca sie sprawdza

0

A za tydzień mecz z rzeźnikami :( Tak mi się zawsze derby jakoś w ostatnich latach kojarzą

0

Raz wybiera Eleven jako 1
Raz C+
Tydz temu mecz z Atleti - pewnie wybirało C+
Teraz Real Valencia ciekawiej sie zapowiadał jak Barca wiec Eleven wzięło Real
itd itd

0

Jak nie wyjdziemy z tej grupy to wstyd.
A absurd tego losowania jest taki że nawet będąc 3 albo i 4 ( nie mam dokładnego obrazu grup ) można awansować xd Np Holandia jest 2 za Niemcami ale wygrywa LN grupę A i już się robi miejsce dla jakiejś ekipy xd xd

0

Straszny to jest trener zaprawdę xd xd xd

1

Widać było, że przebiegnięcie Busiego odciągnęło obrońce -- fajny gol, ćwiczony, ale nastepny taki za długoooo :) Co Do meczu - mamy kontuzje i burdel w lidze, ale mamy awans więc nie ma już tego co w 3 meczach LM, ale wróci ta zadziorność na pucharową. Na Totki to może wyjśc nawet 2 garnitur

0

Mnie bardziej martwi nasza ogólna liczba straconych bramek. Wypadamy w tej statystyce chyba w 2 połowie tabeli nawet --- pomimo lidera straszna statystyka

0

Patrząc na moment sezonu i to jak skaczą konkurenci
myślę , że jednak przyzwoicie i na 2 dziesiątkę lub początek 3ciej wystarczy

2

Przyzwoicie właśnie

0

Marcin Wasilewski :) A tak serio to potrzeba takiego kogoś jak Wagner którego sprowadził Bayern na zastępstwo RL9. Grał na przyzwoitym poziomie jak tylko wchodził

1

NIekoniecznie, bo derbów Madrytu nie było na obydwu stacjach, tylko EC leci i tu i tu

0

C+ i 11 ma umowe
1 tydzien RM w C+ Barca w 11
2 tydzień RM w 11 Barca w C+

Więc wiesz

1

Mecz do zapomnienia i tyle w temacie. I takie się zdarzaja. Przestańcie się pastwić , a szczególnie nad Niemcem co zrobił babola, ale wielokrotnie dawał nam pełna pule punktowa.

0

Znowu Rakitić .... i znowu zagra pewnie całe 90 min, potem na kadrze to samo bd

0

Hmmm bo my ostatnio to 5 wygraliśmy :)
A z BVB to też tylko 1 wygrali ....
Pokazali charakter z 1:2 na 3:2 więc nie widzę powodu żeby gadać że każdy mecz tak wygrywają i to złe jest. Punkty się liczą, a jak zdobyte to sie nie pamieta za 1-2 tygodnie. Co prawda strata pkt byłaby dla nas lepsza, ale no

5

Dembele w BVB grał jeszcze lepiej niż Sancho xd

0

Szczególnie, że cały poprzedni sezon siedział na trybunach przez kontuzje xd xd xd

0

Real 7 pkt
Atleti 4 pkt i mecz wiecej (tak patrząc po 45 min meczu w Madrycie)
Jutro może być po 7 pkt do obydwu ekip z Madrytu, a po repce ciężki wyjazd na Wanda, który jakbyśmy wygrali to Atleti już -10 by było xd

1

Było tak w 4-3-3, że był Messi Suarez Dembele
Cou Rakieta Busi
Ale to było tak, że trochę zbyt ofensywnie to wyglądało niby i mieliśmy trochę dziur. Zamiana Rakiticia na Arthura lekko zmieni stan rzeczy, ale nadal to bd tak jak wtedy. Ta pomoc nam asekuruje trochę obronę, która w tm sezonie lekko kuleje, ale może też posłać ładne piły do przodu.

0

Ivan Rakitić - 90 min, i znowu mecz w pełnym wymiarze :( Oby się to potem nie odbiło

0

Coś z tym boiskiem jest w Belgradzie dziwnie :) Napoli remisuje tam
Liverpool do przerwy przegrywa 2:0 choć u siebie 4:0 na lajcie
PSG dopiero pojedzie tam ciekawa bardzo grupa :)

0

To ujęcie na EV jak po tej bramce popij wodę z takim wyrazem twarzy jakby chciał LaRambli powiedzieć - " I co, źle ustawiam zespół ?" xd

Choć jak dla mnie Ivan gra za dużo bo po 90 min wszystko prawie

0

Praktycznie straciła mistrzostwo drużyna Paulinho, bo 2 kolejki do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?