Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeżeli ty chcesz, żeby każdy łapał rytm meczowy ? 23 zawodników ? A tym 1 meczem to tego rytmu z pewnością nie złapią, za to 3 mecz z rzędu dla once de gala to już rytm meczowy lepszy xd
2
NA zmiany jeszcze będzie czas :)
Super składzik, ale najważniejsze bd żeby te Huesce pyknąć, nawet nie wysoko, tylko w ładnym stylu.
Tym takim co hejtują Valdka się chyba pomyliło po co Lenglet czy Malcom przyszli do ekipy :) Oni mają odciążać w trudnych momentach skład, a nie jak gramy 1 mecz na tydzień :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Borek zdecydowanie za duzo gada do Hajty xd
W kulisach transferu, Dzbana z Hull do Bursa, w Cafe chyba za duzo powiedział pan super znawca Tomek :P
0
Sam stracił 2 pkt dla siebie, ale że poza top4 jest nawet to niby go nie obchodzi, ale takie zachowanie, że kara (tu nie kwestionuje czy słuszna czy nie) to ja mam wywalone na wszystko to takie sobie wg mnie. Jakby go Botas wyprzedził to co zatrzymałby się w ramach protestów ? On jest w pracy Riciardo odpadł a 12 pkt lepsze niż 10 dla zespołu
0
No dla niego czy zdobędzie 10 czy 12 nie ma znaczenia, ale w kwestii walki o mistrza może mieć, bo Vettel o 2 pkt więcej zdobędzie :)
0
Verstappen głupi bo oddaje 2 pkt Vettelowi ...
3
Co za start na Monzy :) Wole Hamiltona niż Vettela, ale w takiej sytuacji GO KIMI :)
0
Poczekajmy dziś po meczu :) Wtedy i Karim i Barca bd mieli po 3 mecze :)
1
Życie bez Messiego.
Ciężko sobie to wyobrazić, ale to musi kiedyś nastąpić. Strzelam, że nie po tym i nie po następnym sezonie, ale w 2021 roku to bardzo już możliwe, oczywiście w zależności od jego formy i tego czy bd chciał grać dalej.
Jego wkład w drużynę jest nie do opisania, ale musimy testowac sytuację w których Leo nie ma w ekipie. Bez niego stracimy wiele, ale na boisku może zrobić się dużo miejsca dla innych graczy i jego brak, choć będzie zauważalny, to nie w takim stopniu jak nam się wydaje.
Coś takiego jak z Realem teraz ( wiem 3 kolejki itd okaże się później, ale jednak).
Co o tym myślicie ?
1
Taaa zły lider był tamten im tylko ladowal gole żeby wygrali LM xd
1
Jak ja bym chciał, żeby Carlo za pomocą Mertensa Milika ( podobno maja grać we 2) i co najważniejsze Ziela odebrał Juve majstra. Choć z taką kadrą Juve będzie arcy trudno. Niech on zrobi z Ziela pana piłkarza, co będzie liderem i w Neapolu i w kadrze. Bo w kadrze zawsze sie gada, że "on ma jeszcze czas". To wg mnie, ten czas nadszedł, bo kiedy jak nie teraz :)
1
W IO styka medal nawet brązowy, tutaj z racji Azjatyckich trzeba Złoto. Takie jest prawo w Korei i tyle. A, że nie ma w gotowaniu to już twój problem. Ziomek jest jedną z wizytówek kraju, nie licząc esportowców, którzy maja jeszcze lepiej swoją drogą, więc powinien mieć wolne :)
A w innych krajach nie ma wcale służby to jaki on równiejszy jest ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
2 : 0 !!!!!
0
Ale teraz z 2 lat im do 4 tygodni skrócili za finał już.
0
Patrz wyżej :)
1
Jakby ktoś chciał Sona wraz z Koreą pooglądać w dogrywce :)
0
Dogrywka za chwilę będzie
0
No właśnie xd Dzięki za info bo u mnie cos flashscore pokazuje, że żadnego meczu nie ma w tv dopiero o 18:30 :)
0
Co to się stało, że żadnego meczu PL o 16:00 nie ma w tv nigdzie ?
Czy to błąd flashscore ?
2
Podwójna ręka więc 1:1 ciągle xd
0
No to też prawda, ale jakoś do tego chłopaka mam dobre przeczucia i chciałbym, żeby dostawał minuty xd
2
Skoro mamy aż tak napięty październik z rywalami z najwyższej półki niektórymi to wrzesień musi być miesiącem rotacji,
1 co to już na najbliższy mecz Riquiego Puiga do kadry, zrobić dobry wynik i dać chłopakowi z 25-30 min gry o stawkę.
Po 2 Suarez ławka, bo i tak wiele nam nie dawał, a jedzie na repkę. Messiego na 9, a na lewą Macom niech też zagra więcej niż 10 min.
Vidal i Lenglet myślę minut potrzebują jak każdy, ale mniej niż wymienieni wyżej,
Paradoksalnie brak powołania Alby teraz i mam nadzieję za miesiac to dobry znak, bo z całym szacunkiem dla Mirandy, ale na takie mecze to tylko i wyłącznie Jordi po 90 min musi.
Podsumowując, we wrześniu Erneste musi pokombinować ze składem tak, żeby nie zgubić punktów, dac odpocząć niektórym, oraz w ich miejsce dać minuty potrzebującym tego :)
1
Jeżeli to będzie w rundzie rewanżowej, to już raczej na nowym White Hart Lane bd mecz. W EB mówili, że jeszcze ze 2-3 kolejki PL może byc na Wembley :)
0
Ale przy wejściu tej 3 dni przed już ci mozliwości na web app ucina bardzo
0
Mnie w Mistrozwskiej te 3 dni przed premiera najbardziej interesują, bo w październiku nie bardzo mogę mieć czas a tak to się podgoni trochę w FUT xd
0
Na dobrą sprawę po 1 połowach mamy już 31/32 uczestników UCL xd
Ostatnia niewiadoma w Salsburgu w 45 min się rozwiąże :P
Edit 1:0 dla gospodarzy, ale to nie zamyka dwumeczu ciągle xd
0
Podstawowa wersja FIFY 19 czy Mistrzowska ? Bo Ultimate nie biore pod uwage nawet :P
0
Może dzięki temu kupią Rafinhe xd