0

Jeszcze się zdziwisz xd

2

BVB ratuje dogrywkę w 95 min, Witsel -- pachniało sensacją :P

0

Mats już prowadzi z Oblakiem w Zamorze xd xd xd
Oby tak samo się skończyło :P

0

Ale motywacja dodatkowa daje swoje i to ma tu miejsce

13

Atletico - Najgroźniejszy nasz rywal w Lidze i bardzo groźny w LM, ze względu na finał na ich stadionie.

1

Honor 10 albo one plus 6

7

Malcom za mocny na alaves, nie ma co marnować jego siły na nich

1

Będzie za tydzień, ale wtedy nie obejrzysz Barcelony :)

0

Do tego Roma jest w 2 Totki ( ale wtedy nie bd LIV) Napili Manu
Z 4 Inter Hoffenheim

0

Ten Liverpool z 3 koszyka to ciężka sprawa może być xd

0

Ma ktoś gdzieś potencjalny podział na koszyki w LM ? Bo zostało 5-6 spotkań, więc te koszyki powinny być mniej więcej, a nie moge na google nigdzie w tej chwili znaleźć :(

0

1) Jesus
2) Timo Werner

Kogo jeszcze z takich młodych widzicie na 9ke żeby się przymierzyć ?
Mbappe by był, ale PSG od nas bd chciało ze 300 mln, a i on sam bardziej za Madrytem jest.

0

Typuje wygraną Realu

0

Ryneczek + kopiec Kościuszki, Kazimierz, Wawel xd 1 dzień w energylandii lub Oświęcimiu zależy na ile jedziesz ;)

0

Grał w kratkę nie ma co gadać. Czasami o 1 drybling za daleko czasami łapał przeciwnika rękoma jak nie mógł zatrzymać tak bardzo zauważalnie. Nie umniejszam bramce dobrym akcjom itd ale powiedzenie w kratkę nie jest na wyrost ;)

0

No i mamy 1-1 xd

4

Real to wygra dzisiaj

0

Timo Werner / Jesus / Kylian

1

Przecież te mecze z Alaves i z Sevillą to były takie bardzo w kratkę. Przebłyski dobrej gry i nagle jakies dziwne zachowanie. Jak goni kogoś w obronie to mam wrażenie, wyciąga strasznie ręce do przeciwnika w celu zatrzymania go, jak juz nie ma pomysł i jest tak za bardzo widoczne.


Jeszcze dużo dużo pracy przed nim, ale dobrze że w klubie jest Malcom, co stanowi dla niego zagrożenie i motywacje do rozwoju :P

4

To nawet śmieszne nie jest ...

0

Właśnie zobaczyłem filmik z Reb Bull 400 z Zakopca :P

Tak sobię myślę 3min 44 sek na Wielką Krokiew --- szacun dla wygranego i wszystkich uczestników, bo to jest miazga konkurencja :P

0

Gruby xd Może grać słabo, ale staty wyrobi pewnie na koniec jak zawsze xd

4

Proroku tyyyy ! :P

0

Hahahaha, Cou za Roberto właśnie Malcom za Suareza i Messi na 9 :P

13

Współpraca Alba-Dembele szwankuje troche. Co widzę że ładne podanie może iść do Alby to Dembele łamie na 2 noge, Jordi też nie za bardzo lubi podawać do Francuza :(

0

Czekało się na to długooooo !!!! Vamos !!!!

0

Mayan jakos lepiej wspominam xd Po wejściu poszedłem na Hyperiona od razu, ale jakos na powtórkę nie miałem ochoty xd Ale raz iść polecam

1

Chelsea też już na farcie wpadła - jak wygrasz flaszka dla Aubame xd

0

Się zastanawiam, kiedy Napoli się pozbędzie Hamsika z podstawowej 11. Sarri miał tylko plan A i zawsze on był, ale Carlo mógłby zmienić coś, bo był w tej 11, ale częściej byłdo zmiany, niż coś dał ekipie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?