Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze się zdziwisz xd
2
BVB ratuje dogrywkę w 95 min, Witsel -- pachniało sensacją :P
0
Mats już prowadzi z Oblakiem w Zamorze xd xd xd
Oby tak samo się skończyło :P
0
Ale motywacja dodatkowa daje swoje i to ma tu miejsce
13
Atletico - Najgroźniejszy nasz rywal w Lidze i bardzo groźny w LM, ze względu na finał na ich stadionie.
1
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/samsung-galaxys8plus-vs-lg-v30-vs-honor-10-vs-oneplus-6/
1
Honor 10 albo one plus 6
7
Malcom za mocny na alaves, nie ma co marnować jego siły na nich
1
Będzie za tydzień, ale wtedy nie obejrzysz Barcelony :)
0
Do tego Roma jest w 2 Totki ( ale wtedy nie bd LIV) Napili Manu
Z 4 Inter Hoffenheim
0
Ten Liverpool z 3 koszyka to ciężka sprawa może być xd
0
Ma ktoś gdzieś potencjalny podział na koszyki w LM ? Bo zostało 5-6 spotkań, więc te koszyki powinny być mniej więcej, a nie moge na google nigdzie w tej chwili znaleźć :(
0
1) Jesus
2) Timo Werner
Kogo jeszcze z takich młodych widzicie na 9ke żeby się przymierzyć ?
Mbappe by był, ale PSG od nas bd chciało ze 300 mln, a i on sam bardziej za Madrytem jest.
0
Typuje wygraną Realu
0
Ryneczek + kopiec Kościuszki, Kazimierz, Wawel xd 1 dzień w energylandii lub Oświęcimiu zależy na ile jedziesz ;)
0
Grał w kratkę nie ma co gadać. Czasami o 1 drybling za daleko czasami łapał przeciwnika rękoma jak nie mógł zatrzymać tak bardzo zauważalnie. Nie umniejszam bramce dobrym akcjom itd ale powiedzenie w kratkę nie jest na wyrost ;)
0
No i mamy 1-1 xd
4
Real to wygra dzisiaj
0
Timo Werner / Jesus / Kylian
1
Przecież te mecze z Alaves i z Sevillą to były takie bardzo w kratkę. Przebłyski dobrej gry i nagle jakies dziwne zachowanie. Jak goni kogoś w obronie to mam wrażenie, wyciąga strasznie ręce do przeciwnika w celu zatrzymania go, jak juz nie ma pomysł i jest tak za bardzo widoczne.
Jeszcze dużo dużo pracy przed nim, ale dobrze że w klubie jest Malcom, co stanowi dla niego zagrożenie i motywacje do rozwoju :P
4
To nawet śmieszne nie jest ...
0
Właśnie zobaczyłem filmik z Reb Bull 400 z Zakopca :P
Tak sobię myślę 3min 44 sek na Wielką Krokiew --- szacun dla wygranego i wszystkich uczestników, bo to jest miazga konkurencja :P
0
Gruby xd Może grać słabo, ale staty wyrobi pewnie na koniec jak zawsze xd
4
Proroku tyyyy ! :P
0
Hahahaha, Cou za Roberto właśnie Malcom za Suareza i Messi na 9 :P
13
Współpraca Alba-Dembele szwankuje troche. Co widzę że ładne podanie może iść do Alby to Dembele łamie na 2 noge, Jordi też nie za bardzo lubi podawać do Francuza :(
0
Czekało się na to długooooo !!!! Vamos !!!!
0
Mayan jakos lepiej wspominam xd Po wejściu poszedłem na Hyperiona od razu, ale jakos na powtórkę nie miałem ochoty xd Ale raz iść polecam
1
Chelsea też już na farcie wpadła - jak wygrasz flaszka dla Aubame xd
0
Się zastanawiam, kiedy Napoli się pozbędzie Hamsika z podstawowej 11. Sarri miał tylko plan A i zawsze on był, ale Carlo mógłby zmienić coś, bo był w tej 11, ale częściej byłdo zmiany, niż coś dał ekipie :P