0

Ja mam 3 raz Salaha liczę, że odpali w tej kolejce chociaż xd

0

TWD, Atypowy, Skazany na Śmierć, Jak poznałem waszą matkę, Belfer

1

A te do repki w poniedziałek xd xd xd

0

A widzisz, nie czytałem jeszcze, a artykuł co sprawdzałem gdzieś był z 15:30 i dlatego xd

0

Kevin Kampl alternatywą Barcelony dla de Jonga. [Sport]

Jak było to sorry, ale cały dzień bez neta w pracy, a mi się nie chce przeglądać :P

0

PK w.canal + będzie nadal

0

Ja nie wiem kim są Rumuny. Obywatelami Rumunii są Rumuni, a nie Rumuny. A jak są w 4 rundzie a Legia w 3 odpadła to jaka szczera prawda ?

0

Ehhh ty tak wszystki bejtujesz widze ..... jak na początku zabawne to było, tak teraz nudne :P

0

Mają po 15k follow a już zmienili nazwy kont :P Jutro wejdzie właściciel i już cały proces nabijania follow przeskoczony :P Teraz tylko dobrze prowadzić profil

4

Ale Sevilla te eliminacje gra tak,, żeby zmarnowac jak najmniej sił. Zagra w LaLiga zapewne. To jeszcze nie LE :)

0

Ale jak tam oni gadają zagrają ten mecz ekipy te co chcą. A jak za mecz LaLiga im da 3-5 mln Euro, to dla nas to nic ale dla takich ekip to sporo więc pójda na to pewnie.

0

Kto oglądał LALigaLoca dzisiaj ? Co myślicie o tym meczu w USA ? Niewiadomo jeszcze jaki mecz kiedy i jakie ekipy.

Ten argument taki o jetlagu z przerwy reprezentacyjnej i LM z Kazachstanu sensowne. Wg mnie ten mecz musiałby sie odbyć albo przed albo od razu po repce.

0

Jak ja czytam twoje opinie o typach to strzelam, że hajs jaki straciłeś przekroczył niejedna granicę już xd xd xd

1

W tym roku dla mnie BVB 4 ekipa w Niemczech po Bayernie Hoffenheim i Schalke. Ale nadal LM

0

Źródło dodaj i bd git :)

0

Lepiej 3-4 mecze z kursem 2.8-3.5 i postawić 50 zł niż stawiać dla przykładu tasiemca z kursem 300 za 2 zł :) Jakby tak policzyć te przegrane tasiemce po 2 zł to 1 ładny kupon za 50-100 zł by zrobił :P

0

Negan - TWD
Michael Scofield - Prison Break
Sam - Atypowy
Berlin - Dom z Papieru
Ksiądz - U Pana Boga w ogródku
Gregory House

0

Paulinka się coś jąka w opisie spotkania xd

0

Do 3 września masz je, chyba, że masz pakiet C+ to do 5 listopada a potem płać :P

0

Doczytałem, za free tylko do 3 września, a dla ludków z pakietem C+ do 4 listopada.

0

Potwierdzałeś to gdzieś ? Bo ja z ipli bd miał od grudnia za 10zł/ miech do abonamentu a do tego czasu by się przydało gdzieś oglądać. Mam ten pakiet z Eleven jak coś

0

Jeżeli Polsat Sport Premium jest w pakiecie tym Mega sport od UPC to chyba wygrałem na loterii --- szansa jak w totka ale chociaż dziś pooglądam xd

0

Ale to nowy spot jest ;) tylko pytanie na poczatku to samo xd

0

Rzuć na PW kod to zrobię ekipę xd bo gr w PL ale LaLiga why not xd

1

No i po 2 kolejkach 1sza dzika kara użyta .... :(

0

Atleti zawsze jest faworytem - finały LM w ostatnim czasie, LE, SPE, mistrz Hiszpanii niedawno. A kwestia finalu to tylko dodatkowa motywacja, a nie jak ty zrozumiałeś kluczową sprawa, przez którą uważam ich za faworytów.

0

Znów w ostatniej minucie teraz Reus i .... Po karnych :(

0

BVB w 95 wyrównało w 1 rundzie DFB a teraz gospodarze mieli akcje meczu ale Burki obronił. Za chwilę karne mogą być

0

Ciekawe karne będą

0

Spróbuj sobie wstawić tego samego co miałeś i czy ci punkty zabierze czy nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?