Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam 3 raz Salaha liczę, że odpali w tej kolejce chociaż xd
0
TWD, Atypowy, Skazany na Śmierć, Jak poznałem waszą matkę, Belfer
1
A te do repki w poniedziałek xd xd xd
0
A widzisz, nie czytałem jeszcze, a artykuł co sprawdzałem gdzieś był z 15:30 i dlatego xd
0
Kevin Kampl alternatywą Barcelony dla de Jonga. [Sport]
Jak było to sorry, ale cały dzień bez neta w pracy, a mi się nie chce przeglądać :P
0
PK w.canal + będzie nadal
0
Ja nie wiem kim są Rumuny. Obywatelami Rumunii są Rumuni, a nie Rumuny. A jak są w 4 rundzie a Legia w 3 odpadła to jaka szczera prawda ?
0
Ehhh ty tak wszystki bejtujesz widze ..... jak na początku zabawne to było, tak teraz nudne :P
0
Mają po 15k follow a już zmienili nazwy kont :P Jutro wejdzie właściciel i już cały proces nabijania follow przeskoczony :P Teraz tylko dobrze prowadzić profil
4
Ale Sevilla te eliminacje gra tak,, żeby zmarnowac jak najmniej sił. Zagra w LaLiga zapewne. To jeszcze nie LE :)
0
Ale jak tam oni gadają zagrają ten mecz ekipy te co chcą. A jak za mecz LaLiga im da 3-5 mln Euro, to dla nas to nic ale dla takich ekip to sporo więc pójda na to pewnie.
0
Kto oglądał LALigaLoca dzisiaj ? Co myślicie o tym meczu w USA ? Niewiadomo jeszcze jaki mecz kiedy i jakie ekipy.
Ten argument taki o jetlagu z przerwy reprezentacyjnej i LM z Kazachstanu sensowne. Wg mnie ten mecz musiałby sie odbyć albo przed albo od razu po repce.
0
Jak ja czytam twoje opinie o typach to strzelam, że hajs jaki straciłeś przekroczył niejedna granicę już xd xd xd
1
W tym roku dla mnie BVB 4 ekipa w Niemczech po Bayernie Hoffenheim i Schalke. Ale nadal LM
0
Źródło dodaj i bd git :)
0
Lepiej 3-4 mecze z kursem 2.8-3.5 i postawić 50 zł niż stawiać dla przykładu tasiemca z kursem 300 za 2 zł :) Jakby tak policzyć te przegrane tasiemce po 2 zł to 1 ładny kupon za 50-100 zł by zrobił :P
0
Negan - TWD
Michael Scofield - Prison Break
Sam - Atypowy
Berlin - Dom z Papieru
Ksiądz - U Pana Boga w ogródku
Gregory House
0
Paulinka się coś jąka w opisie spotkania xd
0
Do 3 września masz je, chyba, że masz pakiet C+ to do 5 listopada a potem płać :P
0
Doczytałem, za free tylko do 3 września, a dla ludków z pakietem C+ do 4 listopada.
0
Potwierdzałeś to gdzieś ? Bo ja z ipli bd miał od grudnia za 10zł/ miech do abonamentu a do tego czasu by się przydało gdzieś oglądać. Mam ten pakiet z Eleven jak coś
0
Jeżeli Polsat Sport Premium jest w pakiecie tym Mega sport od UPC to chyba wygrałem na loterii --- szansa jak w totka ale chociaż dziś pooglądam xd
0
Ale to nowy spot jest ;) tylko pytanie na poczatku to samo xd
0
Rzuć na PW kod to zrobię ekipę xd bo gr w PL ale LaLiga why not xd
1
No i po 2 kolejkach 1sza dzika kara użyta .... :(
0
Atleti zawsze jest faworytem - finały LM w ostatnim czasie, LE, SPE, mistrz Hiszpanii niedawno. A kwestia finalu to tylko dodatkowa motywacja, a nie jak ty zrozumiałeś kluczową sprawa, przez którą uważam ich za faworytów.
0
Znów w ostatniej minucie teraz Reus i .... Po karnych :(
0
BVB w 95 wyrównało w 1 rundzie DFB a teraz gospodarze mieli akcje meczu ale Burki obronił. Za chwilę karne mogą być
0
Ciekawe karne będą
0
Spróbuj sobie wstawić tego samego co miałeś i czy ci punkty zabierze czy nie