1

IO też maja zasadę, że reprezentacje młode + 3 zawodnik w wieki dowolnym.

0

Ale w Korei medal w zawodach sportowych zwalnia z wojska. Nie musza bronić tytułu

0

Medal musi zdobyć

11

Korea Południowa prowadzi właśnie 1:0 w 1/4 igrzysk Azjatyckich U23 i jest blisko już strefy medalowej :)

Son, ku uciesze fanów Kogutów, oddala się od wojska :)

0

Ale ja wiem, że jest asymetryczny kalendarz xd

13

Przecież te karne dla Realu były ewidentne xd Głupota piłkarzy Girony to wszystko, oni podarowali Realowi 2 karne, które zostały zamienione na gole.

0

W lutym jeszcze gorszy miech jakby patrzeć na rewanże

0

Alonso wyjaśnił i 3 pkt w Chelsea

1

Zalezy od umowy ale w 99% nie płacisz nic agencji :) Chyba, że ty ją wynajmiesz do szukania ci mieszkania :)

0

Temat był, że za 45 mln niby, bo tyle chce PSG, ale że nie stać Nietoperzy na taki wydatek jest

0

Guedes wrócił z Valencii do PSG i nawet na ławce nie usiadł ... Mogli go jeszcze na rok dać do tej LaLigii, bo ładnie sobie radził i teraz by grał w LM nawet.

0

Leci na C+ chyba

2

To są tylko 2-3 dni w miesiącu tylko. Wiem, że w nd ludki maja większą ochotę na zakupy i wgl, ale to jest Polska :) Kto chce ten otwiera w nd nawet pod pretekstem takim czy innym. Więc jak upadają spożywczaki po 2 dniach na miech, to albo ogólnie już dawno powinni zamknąć, albo właściciele mało sprytni :)

0

Alisson 3 :)

0

Gramy na Camp nou następną kolejkę 2.09, potem repka i wyjazd, i dopiero 23.09 lub 18.09 zależy czy 1 mecz LM mamy u nas czy wyjazd. Były słuchy, że nasi trochę narzekali na stan murawy. Taka przerwa to dobra okazja własnie na wymianę murawy wg mnie. Co myślicie ?

0

Ale zauważ, na jakiej stronie gry ta bramka padła na prawej :) Wszystko wiadomo umie grać lewą i prawą, ale strona dla niego tylko prawa :)

0

Lahoz w odpowiednim miejscu. Na boisku nie widzi nic sam to mam nadzieje przy takiej ilości kamer bd dobrze sędziował i podpowiadał głównemu :)

0

Ale wiesz, że za tydzień pewniaczek na eleven xd

0

Zobaczymy czy Milik to przeciętniak xd Jak się nim okaże to go zapewne Carlo zmieni na Mertensa :)

0

Że posadził Belga na ławce to wyleci ?

0

Atypowy był bardzo fajny i 3 września 2 sezon bd jak ci się spodoba :)

0

Po coś jest ta antykoncepcja :) A dla przypadków skrajnych, są te wymienione przez cb dozwolone okoliczności. Więc, więcej myśleć o antykoncepcji mniej o legalizacji powszechnej aborcji :)

1

Berlin potem Profesor

0

Myślicie, że Chelsea włączy się w walkę z MC i LIV o mistrza ? Dwie pierwsze kolejki w ich wydaniu ładne, a statystyki Hazarda w tych występach 30 min wręcz spektakularne, więc kto wie co bd jak wróci do 1 składu.

2

hahahahaha tylko wziąłem richalisona do składu xd xd xd

0

Rozumiem, drogi Panie polonisto, że takie wstawki, może i źle wstawione, Pana strasznie irytują, ale ja nie czuję jakbym hańbił język polski :) I nie neguję uwagi, że ta moja wstawka była błędna, tylko przyjmuję do wiadomości.

0

Jak dla mnie jest to język polski :) Bo chyba nie niemiecki czy mongolski .

0

Obiad w tym czasie zdążyłem zjeść, taka to oszczędność wyszła :)

0

Nie bd Remisu wg mnie bo graja na Allianz i bd chcieli debiut CR7 zrobić na wina, a Lazio z Napoli ładnie grało nawet, ale to nie to jeszcze.

0

Wolsfburg vs Schalke ----- Schalke Win
Southampton vs Leicester ----- Lisy win lub X

Takie mam 2 niepewne typy na kuponie. Co myslicie ? Bo reszta mam nadzieję ze wejdzie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?