Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
IO też maja zasadę, że reprezentacje młode + 3 zawodnik w wieki dowolnym.
0
Ale w Korei medal w zawodach sportowych zwalnia z wojska. Nie musza bronić tytułu
0
Medal musi zdobyć
11
Korea Południowa prowadzi właśnie 1:0 w 1/4 igrzysk Azjatyckich U23 i jest blisko już strefy medalowej :)
Son, ku uciesze fanów Kogutów, oddala się od wojska :)
0
Ale ja wiem, że jest asymetryczny kalendarz xd
13
Przecież te karne dla Realu były ewidentne xd Głupota piłkarzy Girony to wszystko, oni podarowali Realowi 2 karne, które zostały zamienione na gole.
0
W lutym jeszcze gorszy miech jakby patrzeć na rewanże
0
Alonso wyjaśnił i 3 pkt w Chelsea
1
Zalezy od umowy ale w 99% nie płacisz nic agencji :) Chyba, że ty ją wynajmiesz do szukania ci mieszkania :)
0
Temat był, że za 45 mln niby, bo tyle chce PSG, ale że nie stać Nietoperzy na taki wydatek jest
0
Guedes wrócił z Valencii do PSG i nawet na ławce nie usiadł ... Mogli go jeszcze na rok dać do tej LaLigii, bo ładnie sobie radził i teraz by grał w LM nawet.
0
Leci na C+ chyba
2
To są tylko 2-3 dni w miesiącu tylko. Wiem, że w nd ludki maja większą ochotę na zakupy i wgl, ale to jest Polska :) Kto chce ten otwiera w nd nawet pod pretekstem takim czy innym. Więc jak upadają spożywczaki po 2 dniach na miech, to albo ogólnie już dawno powinni zamknąć, albo właściciele mało sprytni :)
0
Alisson 3 :)
0
Gramy na Camp nou następną kolejkę 2.09, potem repka i wyjazd, i dopiero 23.09 lub 18.09 zależy czy 1 mecz LM mamy u nas czy wyjazd. Były słuchy, że nasi trochę narzekali na stan murawy. Taka przerwa to dobra okazja własnie na wymianę murawy wg mnie. Co myślicie ?
0
Ale zauważ, na jakiej stronie gry ta bramka padła na prawej :) Wszystko wiadomo umie grać lewą i prawą, ale strona dla niego tylko prawa :)
0
Lahoz w odpowiednim miejscu. Na boisku nie widzi nic sam to mam nadzieje przy takiej ilości kamer bd dobrze sędziował i podpowiadał głównemu :)
0
Ale wiesz, że za tydzień pewniaczek na eleven xd
0
Zobaczymy czy Milik to przeciętniak xd Jak się nim okaże to go zapewne Carlo zmieni na Mertensa :)
0
Że posadził Belga na ławce to wyleci ?
0
Atypowy był bardzo fajny i 3 września 2 sezon bd jak ci się spodoba :)
0
Po coś jest ta antykoncepcja :) A dla przypadków skrajnych, są te wymienione przez cb dozwolone okoliczności. Więc, więcej myśleć o antykoncepcji mniej o legalizacji powszechnej aborcji :)
1
Berlin potem Profesor
0
Myślicie, że Chelsea włączy się w walkę z MC i LIV o mistrza ? Dwie pierwsze kolejki w ich wydaniu ładne, a statystyki Hazarda w tych występach 30 min wręcz spektakularne, więc kto wie co bd jak wróci do 1 składu.
2
hahahahaha tylko wziąłem richalisona do składu xd xd xd
0
Rozumiem, drogi Panie polonisto, że takie wstawki, może i źle wstawione, Pana strasznie irytują, ale ja nie czuję jakbym hańbił język polski :) I nie neguję uwagi, że ta moja wstawka była błędna, tylko przyjmuję do wiadomości.
0
Jak dla mnie jest to język polski :) Bo chyba nie niemiecki czy mongolski .
0
Obiad w tym czasie zdążyłem zjeść, taka to oszczędność wyszła :)
0
Nie bd Remisu wg mnie bo graja na Allianz i bd chcieli debiut CR7 zrobić na wina, a Lazio z Napoli ładnie grało nawet, ale to nie to jeszcze.
0
Wolsfburg vs Schalke ----- Schalke Win
Southampton vs Leicester ----- Lisy win lub X
Takie mam 2 niepewne typy na kuponie. Co myslicie ? Bo reszta mam nadzieję ze wejdzie xd