0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja czekam do października :( Bo bd miał zamiast 40/miech 10 :(

0

W następnym naszym meczy martwi mnie bardzo 1 rzecz.
Mianowicie "Polsat Sport Premium 1" :( :(

2

Za to nasz październik nie zachwyca :(

0

Te z drużynami które odpadły ( u nad Kuba i Portoryko najpewniej ) nie przechodzą, więc dziś mamy 1 punkty do 2 fazy tak jakby :)

0

Wy się tak nie jarajcie tym, ze Real przegrywa do przerwy bo z nami dziś o 17:00 było to samo xd A mogło być 3:0 w 2 połowie już dla RSSS :) Jak przegrają lub bd remis, to wtedy owszem bd samodzielnym liderem i jako jedyni komplet pkt :)

0

Spokojnie :) Napoli w 17/18 miało 8-9 meczów z rzędu za 3 pkt szli z nami na równo, a potem Sari zajeździł piłkarzy i wiemy jak się skończyło na wszystkich frontach :)

0

Gra Barca, do meczu ponad 5 min (teraz 5 min ) to czego się spodziewasz ?

0

Chcę kupić lapka który będzie służył do FIFY i programowania różnego rodzaju + mecze i filmy w necie.

Chce nVidia Geforce GTX 1050 lub 1050 Ti
Ram 8-16 GB
intel i7-7700HQ

Ale na takie coś mam ograniczone fundusze 3900-4100

Z czego lepiej zrezygnować ? Z ramu czy może lepiej z grafy 1050 zamiast 1050 Ti ?

0

40 zł to jest za miesiąc :) A najlepiej być klientem plusa, ja mam 3 numery i za iple tylko 10 zł / miesiąc :)

0

Dzięki przebiciu chyba 250 miejsca w Rankingu - najnowszy ranking jej to da, będzie miała możliwość startowania w quali do WS. A kto wie, może na Wimbledonie dostanie dziką kartę z racji wygranej w 2018. Wgl na Wimbledonie na jej mecze przychodziło mnóstwo trenerów tych wielkich zawodniczek czy to Sereny czy Halep itp

5

Dodam, że rocznik 2001 :)

4

Iga Świątek - wschodząca gwiazda tenisa (mam nadzieje - jak na razie 1/2 French, wygrana w Wimbledonie juniorskich, a w ITF demoluje rywalki). W przyszłym roku już może występować w WTA, bo musiała ranking wbić powyżej tam 300 chyba czy jakoś tak. Jakby w tym turnieju wygrała, tak jak przed tygodniem to do 1szej 200 wskoczy,

1

Co za odpowiedź :P Z 2-6 teraz 6-1, a teraz kto mocniejszy zobaczymy :)

0

Zakup sobie dyktafon :)

0

Iga Świątek jak na razie dostaje taką samą lekcję tenisa jak sama dała rywalce w poprzedniej rundzie. Trochę szkoda, ale po takim roku przyda się jakaś taka porażka paradoksalnie dla jej młodej głowy. Choć jeszcze nie przegrała nie mówię nic :)

0

I znowu to my musimy robić to co che LaLiga i lecieć do USA 27.01 (gorący okres bo PK wtedy) na wyjazdowe spotkanie z Gironą .....

0

Elektronika i Telekomunikacja z naciskiem na to 2 xd. Na AGH

4

Bez sensu xd Teraz podśmie***ki, a potem bd, że na farcie strzelił czy inne głupoty xd

1

To już nawet nie jest zabawne :) Śmieszniejsze jest to ciągłe wytykanie że CR nie ma gola, bez sensu ...

0

Lewy 4 mecze o stawkę 6 goli
Piątek 3 mecze o stawkę 7 goli
Milik gol w 3 meczach

Więc powołania trafione xd

0

Nie każdego, tylko MSO miało po bramce, Messi nawet 2. Jakby Suarez nie strzelił rozumiem i wgl, ale tak to mogli mu dać

2

A tu się nie zgodzę, bo bramka Cou byłaby fajnym akcentem.

2

Napoli chyba kocha gonić wynik xd

3

Piątek jak lewy w każdym meczu gol xd

1

A nawet 9.5 xd

0

Przypominam, że zmian mamy 3 tylko i już je wykonał :) Całej ławki nie wpuści ....

1

Jakiś misiek tu pisał że Benzema ma tyle goli co cała Barca xd A mówiłem poczekaj do końca kolejki xd

0

Mówisz masz :P GZ, a na deser meczyk :P

1

Ktoś tu oglądał Jakubiaka chyba xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?