Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja czekam do października :( Bo bd miał zamiast 40/miech 10 :(
0
W następnym naszym meczy martwi mnie bardzo 1 rzecz.
Mianowicie "Polsat Sport Premium 1" :( :(
2
Za to nasz październik nie zachwyca :(
0
Te z drużynami które odpadły ( u nad Kuba i Portoryko najpewniej ) nie przechodzą, więc dziś mamy 1 punkty do 2 fazy tak jakby :)
0
Wy się tak nie jarajcie tym, ze Real przegrywa do przerwy bo z nami dziś o 17:00 było to samo xd A mogło być 3:0 w 2 połowie już dla RSSS :) Jak przegrają lub bd remis, to wtedy owszem bd samodzielnym liderem i jako jedyni komplet pkt :)
0
Spokojnie :) Napoli w 17/18 miało 8-9 meczów z rzędu za 3 pkt szli z nami na równo, a potem Sari zajeździł piłkarzy i wiemy jak się skończyło na wszystkich frontach :)
0
Gra Barca, do meczu ponad 5 min (teraz 5 min ) to czego się spodziewasz ?
0
Chcę kupić lapka który będzie służył do FIFY i programowania różnego rodzaju + mecze i filmy w necie.
Chce nVidia Geforce GTX 1050 lub 1050 Ti
Ram 8-16 GB
intel i7-7700HQ
Ale na takie coś mam ograniczone fundusze 3900-4100
Z czego lepiej zrezygnować ? Z ramu czy może lepiej z grafy 1050 zamiast 1050 Ti ?
0
40 zł to jest za miesiąc :) A najlepiej być klientem plusa, ja mam 3 numery i za iple tylko 10 zł / miesiąc :)
0
Dzięki przebiciu chyba 250 miejsca w Rankingu - najnowszy ranking jej to da, będzie miała możliwość startowania w quali do WS. A kto wie, może na Wimbledonie dostanie dziką kartę z racji wygranej w 2018. Wgl na Wimbledonie na jej mecze przychodziło mnóstwo trenerów tych wielkich zawodniczek czy to Sereny czy Halep itp
5
Dodam, że rocznik 2001 :)
4
Iga Świątek - wschodząca gwiazda tenisa (mam nadzieje - jak na razie 1/2 French, wygrana w Wimbledonie juniorskich, a w ITF demoluje rywalki). W przyszłym roku już może występować w WTA, bo musiała ranking wbić powyżej tam 300 chyba czy jakoś tak. Jakby w tym turnieju wygrała, tak jak przed tygodniem to do 1szej 200 wskoczy,
1
Co za odpowiedź :P Z 2-6 teraz 6-1, a teraz kto mocniejszy zobaczymy :)
0
Zakup sobie dyktafon :)
0
Iga Świątek jak na razie dostaje taką samą lekcję tenisa jak sama dała rywalce w poprzedniej rundzie. Trochę szkoda, ale po takim roku przyda się jakaś taka porażka paradoksalnie dla jej młodej głowy. Choć jeszcze nie przegrała nie mówię nic :)
0
I znowu to my musimy robić to co che LaLiga i lecieć do USA 27.01 (gorący okres bo PK wtedy) na wyjazdowe spotkanie z Gironą .....
0
Elektronika i Telekomunikacja z naciskiem na to 2 xd. Na AGH
4
Bez sensu xd Teraz podśmie***ki, a potem bd, że na farcie strzelił czy inne głupoty xd
1
To już nawet nie jest zabawne :) Śmieszniejsze jest to ciągłe wytykanie że CR nie ma gola, bez sensu ...
0
Lewy 4 mecze o stawkę 6 goli
Piątek 3 mecze o stawkę 7 goli
Milik gol w 3 meczach
Więc powołania trafione xd
0
Nie każdego, tylko MSO miało po bramce, Messi nawet 2. Jakby Suarez nie strzelił rozumiem i wgl, ale tak to mogli mu dać
2
A tu się nie zgodzę, bo bramka Cou byłaby fajnym akcentem.
2
Napoli chyba kocha gonić wynik xd
3
Piątek jak lewy w każdym meczu gol xd
1
A nawet 9.5 xd
0
Przypominam, że zmian mamy 3 tylko i już je wykonał :) Całej ławki nie wpuści ....
1
Jakiś misiek tu pisał że Benzema ma tyle goli co cała Barca xd A mówiłem poczekaj do końca kolejki xd
0
Mówisz masz :P GZ, a na deser meczyk :P
1
Ktoś tu oglądał Jakubiaka chyba xd