0

No wynik cieszy, ale nie zjedliśmy realu, tylko co najwyżej byliśmy dużo bardziej skuteczni niż oni

0

Nie oglądałeś tego meczu czy jak ?

1

Pomimo wyniku mamy mega mega farta
W sobotę mecz mniej ważny, choć Atletico naciska, ale nie zdziwię się jak Real porotuje przed LM.
Musimy ten chaos w obronie ogarnac, a semedo trochę porobiony przez Viniciusa patrząc na cały mecz. Tyle że Brazylijczyk nieskuteczny był

43

Casemiro to jest jakiś dziki. W udo Ranosowi wślizg na Varana teraz tnie Messiego. Nie patrzy na kolor koszulki tylko fauluje co się da xd

1

Zabrakło mi przecinka - fakt

1

Wygranym tego dwumeczu (dziś sobota) jest ten kto awansuje do finału PK według mnie.
Bo w Lidze każdy wynik będzie taki, że sprawa bd jasna w sumie, a tutaj 1 ekipa straci szanse na trofeum. Także dziś mega focus, a w sobote to już niech bedzie jak sie chce, tym bardziej, że Real po nas ma znów Ajax, więc to może być meczyk z ich głowami w LM już jakbyśmy dziś wygrali.

1

Do kibica/zawodnika Realu. Gadając prześcieradło albo hala dziecko samemu się jest "bordowym" lub visca dzieciakiem ;)

0

Co tam się z tym Kepą odwaliło ? Bo nie oglądałem akurat xd

0

Taka jest prawda: Messi najwięcej goli w Europie (wszystkie rozgrywki)
We czwartek 4 gole za nim był Piątek - wczoraj strzelił
Messi poczuł oddech na plecach musiał pokazać kto tu rządzi :)

1

Wgl na imprezy mistrzowskie maja zawsze kogoś (złoto i srebro na IO) wcześniej Rysiek albo Freund
U nas też jest zawsze dobrze, ale tylko 1 Stoch a u nich taka mocna ekipa ogólnie, jeżeli chodzi o występy indywidualne

6

To jest piękno sportu. Już pal licho Marcusa -- choć jak wygrac coś 1 raz w życiu to MŚ wiec szacun, bo 2 skok miazga, ale ta radość Szwajcara po zdobyciu medalu to coś pięknego :)

0

Wiem, że nie ma na to wpływu ale te MŚ mogą być takie jak w Libercu, że trafić sie może parę niespodzianek. Johansson -9.8 z 12 belki. Za nim kubackiemu dali 11 belke a wiatr +0.2 ..... Oby w konkursie było sprawiedliwiej

0

Sevilla patrząc przez pryzmat wyjazdów dla nas trudniejsza jest niż Bernabeu.
A mamy w środę rewanż w CdR a za tydzień te pkt możemy odrobić z Realem(mając już finał - oby). Poza tym Sevilla ma taka formę w kratkę, to taki remis na ich stadionie nie będzie zły

0

Na seville widziałbym taki skład "porotowany" lekko
Nie ma co wystawiać Once de Gala przed takimi wyjazdami jakie mamy po Sevilli

0

Z BVB wygrali u siebie 2-0 ale w Niemczech 4:0 przegrali
2 gole bd ciężko bo Atleti to ciężki przeciwnik

0

Juve odrobi u siebie spokojnie taka brameczkę jedną :)

0

W biegu to sie można i o pustą puszke od piwa połamać, a co dopiero pchnięcie ( nawet lekkie)

0

To masz super pojęcie o czymkolwiek ziomek xd

0

Takie mieszane uczucia xd
Z 1 strony szczęsny - fajnie jakby w tej LM sie pokazał z Juve i wgl jak nie my to już lepiej Juve niż Real czy City
Z 2 strony Atleti "teoretycznie" łatwiej by było przejść potem a i CR7 nie miałby 4tej z rzędu
Chociaż wole 4tą CR7 niż Realu --- najbardziej NASZA, ale to lm jest jednak

0

Jechał ktoś kiedyś z footballaway2015 ? Opinie jakieś ? :)

1

Piątek ooooooooooooooo

0

Bo w zeszłym sezonie jak przegraliśmy tylko 1 mecz to wszystkie mecze były takie w mega super stylu xd Styl podobny jest, a i wyniki też są jak na ten moment

3

Awans do pucharowej LM
Lider LaLiga
1/2 PK - finał możliwy
To niezła kupę gramy

0

Spalony to spalony i krótka piłka ;)

1

Jak Juve bd tak strzelało jak Ajax to 1:0 też daje awans / wygrana ;) Ja mówię tylko że nie ma.co na Real patrzeć bo są silniejsi na horyzoncie dla nas przeciwnicy

8

Jak się nie potrafi finalizować akcji to się przegrywa.
Była w pewnym momencie statystyka strzałów
Ajax 12(4 celne) Real 6(6 celnych).
A jak masz dobrego bramkarza jeszcze to wychodzi co wychodzi. Nie zwalajcie na VAR bo spalony był (jak nie dotknął też jest spalony jak coś )
My mamy patrzeć na naszą forme nie na fart realu, bo poza Realem jest.jeszcze Juve i Liv z MC w tej LM, która chcą.krolewskim odebrać trofeum. A ostatnio nasza forma niestety.lekko spadła - oby odpoczynek pomógł ;)

6

Spalony to też jest jak gracz absorbuje uwagę bramkarza czy innego zawodnika. A tu tak było

2

Ludzie błagam :)
Bez Alby na LO tracimy strasznie dużo potencjału
Stary Suarez wyeksploatowany prawie do cna męczy oczy nasze co mecz
a my chcemy kolejnego ŚO kupować ?
Nie dosyć że brak pieniędzy lekki to jeszcze potężne braki na LO i N --- szkoda pieniędzy na Holendra pomimo jego potencjału (bo klasę w Ajaxie pokazał, ale to zbyt duże ryzyko).

0

Nie wiem czy nas na niego będzie stać xd xd xd

0

Arrow, bo reszta z tej serii taka zbyt fantastyczna jest. Albo TWD lub Skazanego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?