Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
BArca może odpoczywać przed meczami z LIV ( lub nawet być mistrzem do tego czasu) , a The Reds mają walkę na noże :) Oczywiście jak pokonają Porto :)
0
I gdzie są ci co tak gadali na Leo przy 1:0 w środe na wyjeździe (zawsze w LM trudnym dla nas) ? Że mu nie zależy i takie bzdety. Widać, że nie bardzo wiecie z czym to sie je :)
0
Jeszcze 50 min w pracy i zaczynamy oczekiwanie na spektakl na Camp Nou ;) Ale jak jest mecz to wolnoooo ten czas leci :(
12
Teraz rezerwy na Huesce, zeby nie powtórzyć Romy (tam jechaliśmy do Rzymu tu mamy u siebie) i będzie we wtorek pięknie. A potem szykować sie na Liverpool.
1szy win na tym stadionie i chyba od dawna na wyjeździe j w fazie pucharowej jak sie nie mylę. Styl może nie przekonujący, ale było Atleti potem podróż itd. Nie ma co narzekać, bo wykonana robota. Barca Barcą, ale się nie da grać w każdym meczu na tym samym poziomie.
8
Dobrze, że od Ciebie zależy równe 0 :)
1
Nie da sie dogodzić tutaj niektórym .....
1
Taaaak bo najlepiej to manite na wyjeździe z takimi ogórkami jak Manu, pewnie
0
Zobaczcie BArce w LM u siebie a na wyjazdach w ostatnich kilku sezonach. I teraz czy taki wynik nie jest dobry ? Do tego patrzcie jak wszystkie 1sze mecze w pucharowej wygladaja. Jaka była różnica w rewanżach w 1/8
0
A musimy strzelić 2 bramkę ? Jak od paru lat sie meczymy na wyjazdach
0
Dziś jak PSG wygra bd mistrzem Francji - 1 "niewiadoma" (xd ) w Europie znana. Następny Juventus :)
1
Pique i Suarez pauzują za kartki, także o nich mozesz byc spokojny xd
4
I cyk Pikej i Gruby wykartkowani na Huesce i ostatnie mecze sezonu maja spokojne ;)
0
Tym bardziej gadanie o sprzedawaniu, ale to już skrajności
0
Krytyka to 1, ale patrząc jakim składem wyszliśmy w jakim meczu i o jakiej porze (nie mówię, że w takich meczach można odpuścić), ale w głowach już Atleti i LM wiec słabszy mecz mógł się zdarzyć. Krytyka spoko, ale nie aż taka ostra
1
No i co hejterzy ? NO I CO ? Już sprzedajmy ich wszystkich
2
Ludzie to jest 1 mecz wpadki, Barca to najbardziej regularnie punktująca ekipa ostatnio . Spokojnie nie sprzedawacie już połowy składu :P
0
Dobrze! Przyda się zimny prysznic przed Atleti i Manu szkoda porażki, ale nawet ona czegoś uczy :)
1
W poprzednim meczu też ktoś leciał w ciemno i wybił, to Leo se pomyślał "to cyk go ustrzele jak tak bardzo chce wybijać" no i wpadło :P
1
Czemu kpina ? Dogadali się, że raz jako 1 mecz LaLiga wybiera C+ raz Eleven (każdy wg swojego uznania), a Klasyki pokazuj razem. Więc jak prawo 1 wyboru ma 1 stacja i wybierze Barca - Atleti to 2 weźmie mecz Realu. Żadna kpina tylko umowa między stacjami
0
Nie no, nie można tak mówić po 1 meczu
0
Teraz to już na 100 pączuś zagra, aż szkoda , że repka teraz i messi bd latał po świecie
1
Aż się dziwię że Ligue 1 też ma współczynnik 2.0 jak LaLiga....
0
Co w tym dziwnego ?
1
F1 bedzie w TVP w tym sezonie - wyścigi same
0
Dwumecz z Realem mówi, że jeżeli gramy na CN 1 mecz też nie jest źle xd
0
Na eurosporcie też będzie
5
Zwolennicy CR7 i jego 120 kilku bramek w LM za 3 2 1...
0
Otóż nie w tym. Sezonie wracamy do 1 losowania obydwu faz
1
Po słabych 1 meczach Juve i City pokazały dziś, że mają mega wielkie szanse na LM, a te 1 mecze to badanie rywala albo słabszy dzień. Obyśmy jutro do nich dołączyli i pokazali, że Barca też może lekko 3-5 brameczek walnąć :) I bardzo ciekawy meczyk w Monachium, gdzie obudzony Bayern walczył bd z takim lekko słabszym Liverpoolem (pare ligowych wpadek podstawą do stwierdzenia lekkiej zadyszki) :) LM to jednak niepowtarzalne rozgrywki :)
0
Jak nie my (oby MY ) to chociaż Wojtek albo Lewy niech mają xd