0

Na boisku istnieje Malcom

Potem pique i semedo a potem nie można wymienić nikogo ....

0

12 min ze 180 i już odpadamy xd wyjdź

2

A może ma typ na gol Polaka xd

0

No to na flashscore sie walnęli bo jak sprawdzam to go nie ma, także no xd

1

Cutrone nie ma na ławie nawet, to co 90 min po raz 1szy Piątka? xd

0

No połowa warunków już spełniona :)

0

A pisałem wczoraj, że przy takim układzie, że Atleti na wyjeździe może się powtórzyć sytuacja z Bundesligi gdzie remis BVB pozwolił dodać 1 pkt przewagi jeszcze :) Jeszcze 20 pare minut ale nawet remis w Sevilli nie bd zły dla nas :)

0

Może Atleti na ciężkim wyjeździe z Betisem zagra dla nas jak Bayern dla BVB xd

0

Ano tak bo gra sie nie zmieniła od początku meczu

0

Ale piszesz, że zeby zacząć grać Barca musi dostać gola. Tak jakby do momentu straty nie cisnęła Valencii non stop i nie grała swojego ....

0

Ty chyba jakiś inny mecz oglądasz ....

1

Reka ale po odbiciu od ciała taki na 2 razy mysle

63

AGH - Elektronika i Telekomunikacja Rok 5

ostatni egzamin na calutkich studiach zdany

Mega uczucie mówie wam :)

5

Do klasyku ligowego włącznie :
Barca:
Valencia Real Bilbao Valladoid Lyon Sevilla Real Real

Real:
Alaves Barca Atletico Ajax Girona Levante Barca Barca

Real trudniejszy początek my końcówką, bo wyjazd do Sevilli
Prawdziwe sprawdziany dla obu ekip

1

Tylko co ma AC Milan do komentarza COU_11, gdzie on pisze o Interze ? Bo rozumiem odpowiadasz na jego komentarz, a nie wyrażasz własną opinię o Ivanie

4

W Interze nie gra żaden Kessie xd

0

Ale Sevilla u siebie ma w tym sezonie 1 remis 2 porażki i same wygrane, za to wyjazdy cienkie, więc remontada była bardzo prawdopodobna :)

0

Dzieje się z nią to samo co z Napoli za Sarriego początek jak odrzutowiec rok temu mieli i spuchli ale trochę później, bo we Włoszech mniej intensywny ten sezon jest niż w Anglii

0

Espanyol z nami stawia opór z Realem zawsze jakoś w dupe to samo Rayo w 2 stronę. Real sie powinien za 2 tyg podzielić punktami z Atleti i będzie gites
a potem straci 3 pkt z nami i liga na spokojnie xd

4

No to co na ziemi wyprawiał to głowa mała ale Złotego wielkiego szlema ma więc nie król 1 kortu ;)

0

3 wygrane z rzędu kilka minut miejsc na podium wicelider PŚ więc teraz Kraft

0

Kraft przypomina powoli tego zawodnika z sezonu 16/17 gdzie na MŚ wygrał Dublet i niby do końca sezonu bił się o PŚ ze Stochem, ale Polak nie miał startu jednak, co stoch zrobił rok później w sumie. Nie skreślam Ryoyu jeszcze, ale POL i AUT to główni faworyci do MŚ

0

Sevilla w tym sezonie u siebie ma remis z Atletico w lidze porażke w CDR 0:1 po wygrajnej 3:1 na wyjeździe. I porażke z Getafe we wrześniu reszta wygrane :)
Na wyjazdach już to wygląda z deka inaczej i tylko 4 wygrane

1

Sevilla w tym sezonie u siebie:
Porażka z Getafe we wrześniu Remis z Atleti i ostatnio porazka w CDR po 3:1 w 1 meczu. Pozostałe mecze WIN.

0

No to w weekend Piątek w nowej ekipie kontra Napoli :)

0

Alby nie Pique

0

Ale po transferze Todibo i brakach na LO i N po co nam on teraz ? A tani nie będzie

0

Jeszcze LO nam zostaje bo Alba nie da rady cały sezon pracowac na równym poziomi

4

Takie pytanko: robię ze znajomymi na studiach opaskę z funkcją zegarka krokomierza pulsometru i ... Alkomatu ;)

Jakby weslza na rynek była lekko droższa niż taka xiaomi kupilibyście coś takiego ? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?