0

Antek na początku z ławki, ale przez jakies 2-3 miesiące. Potem łaczyć MSG a potem Suarez ławka stopniowo i więcej Dembusia i Malcoma. Neyam za Cou spoko, ale robi się ciasno. A możeby tak sprzedac do PSG Cou a Neymara nie brac a zakupic za ten hajs De Ligta i kogos na LO jeszcze ? ;) Hajs by był, kadra jak chce erni wąska, cofac się może i Messi i Antek, przez co wiecej by grali Dembele/Malcom.

0

@FutbolowyJanusz na 15 okrążeniu zmieniłz mid na mid a dopiero pod koniec na softy żeby mieć najszybsze okrążenie(czego i tak nie osiągnął, bo lewis na hardach był szybszy) ;) Więc SC przyspieszył o 1-2 okrażenia stop Lewisa, ale i bez niego byłby dziś wygrany ;) Botas był 2gi w sumię dzięki Vettelowi bo jakby nie jego głupota to pudło by było: 1.HAM 2.VER 3.VET ;)

0

@michal26 Andy pukał do tej czołówki, ale szybko skończył

1

@Bernard777 Max jeszcze 5 gemów ;)

1

13-12 to będzie najlepsze dla tego meczu ;) Niech wycisną z tego seta maxa :P

0

@FutbolowyJanusz Ma sens :) no Botas miał pośrednie 15 okrążeń zjechał znowu po... Pośrednie
Więc tak czy siak Musiał zjechać 2 raz po miękkie albo twarde. A Hamilton 21 przejechał na pośredni h i założył do końca wyścigu twarde. Mercedes przed SCr założył Botasowi sposrednie więc ewidentnie jechał na 2 stopy fin :)

0

@Mario96w właśnie to tak nie jest xd lapki się nie przeladowywuja
Tylko jak ma 100 to nie doladowywuje baterii, tak jak myślisz :) tylko leci na zasilaniu sieciowym a bateria w spoczynku :) czyli twoj działa jak trzeba :)

0

@FutbolowyJanusz Botas jechał na 2 stopy a Lewis na 1 więc niekoniecznie ;)

0

Mam takie coś w lapku. Zasilacz od 45% (od tego stanu testowałem) do 100% ładuje bez przerwy i spoko. Ale przy 100% zamiast laptop chodzić na zasilaniu sieciowym to tak jakby odcina zasilacz i przechodze na baterię. Potem jak mam 95-97% baterii to znowu zaczyna zasilacz i ładuje do 100% i znowu. Zmieniło mi się po 2 dniowej przerwie nieużywania lapka ze względu na remont (lapek w tobie w osobnym pokoju spokojnie leżał). Wie ktoś gdzie to naprawić ? Plan zasilania zaawansowany - tam nie ma takich opcji jak coś ;)

2

Dostał prezent Vettel przez SC i zepsuł wszystko, jak go max wyprzedził xd Sobie nie radzi w tym Ferrari coś w tym sezonie xd

0

@kejdzi Bez SC też by wygrał :) SC to bardziej pomógł Vettelowi niż jemu :)

0

@kejdzi jaki fart? Lewis jechał na 1 pit a SC mu to tylko ułatwiło :) Potrafił na pośrednich wytrzymać dużo więcej niż Botas a fin i tka musiałby zjechać jeszcze Raz

0

@joloskyy Nieee tylko opinia, że ci co pytali czy 90 styknie byli bardzo w błędzie ;)

0

@joloskyy 90 z biologii to jest mało przecież min 95 na medyczne, to wiadomo od dawna

1

@Avada Kedavra Ale bo mu nakazali, a teraz z własnej woli

0

@messi564 W tym co napisałes nie ma ile Antek na boisku pracował w ataku nie licząc goli i asyst ;)

0

@dunkelritter69 Za Antka trzeba dac cały hajs, za Neymara drobniaki (przenośnia ofc) bo PSG przyjmie grajków typu Coutinho itd, więc to co innego ;)

0

@monsterrize za 2 lata to Messi może już być na ławce :) kto to wie

0

Nie mogę już nawet powiedzieć źle o neymar , który nie jest naszym graczem, żeby nie usuwali postów xd

3

@DawidSLU93 No tak, ale Barca nie traci za dużo z tego sportowego aspektu. Bo w PK Neto bd bronił w 8-9 meczach, co jest zbyt mała liczba dla Holendra, więc rachunek prosty. Nie zawsze musimy zyskiwać sportowo

0

@mn2000 Do nas nie wróci, do Realu go nie chcą więc albo Anglia albo Napoli (ale tych nie stać na jego kupno, bo na pensje przy tym podatku kij wie), albo pocierpieć w PSG i do Juve jak odejdzie CR7 to się może znów fiat dołoży xd

7

@Wawrzyszewski Może nie miss świata, ale z tą paskudną bym nie przesadzał. Przyjemna dziewczyna

0

Jedyną opcją dla Neymara na podniesienie poziomu ligi wydaje się Anglia (np takie totki to były sztos, ale nie pójdzie tam). Ja tez bym go widział w takim Napoli z Polakami. Lepiej mu bd niż w Paryżu itd, ale znowu ekipy z Neapolu nie stac na Neymara, pomimo reformy o zarobkach nawet ;) Zostaje albo PSG albo Anglia jakaś, bo na Chiny nie pójdzie, bo by zginął zupełnie ;)

17

@Agmarex bo zostawił komentarz? No przestańcie z tą karuzela śmiechu już pls xd

0

@Kamilos84 Seta niech wygra będę zadowolony, bo zasługuje ;) oni sie znaja dobrze, bo sparują ze sobą, ale co mecz to mecz jednak

1

@Sewren Jak jutro napiszą, Messi, Lenglet, Alba też bd pisał jak to mozliwe, że te zarząd to robi ? Kolego, to sa tylko plotki ;) więc tam może byc napisane dosłownie wszystko xd

1

@1234barca1234 pomysl o procku tańszym ale i5 (ba są niezłe) a ulepszeniu grafy, chyba że następna to już duży przeskok hajsu

0

@kkbarca Masz awarie fb bo insta nie działa zbyt dobrze i foty też

0

Marina pokazała na instastory to co Lewandowscy chronią najbardziej ;) Klarę :P Ciekawe co na to Ania ? :) #Beka

0

@BarcaInfo Przepłacone o lekko ponad 70 mln ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?