Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth Dobry bait, dobry ;)
3
Dobrze, że cavanii z mbappe złapali kontuzje to go szejki do nas nie oddadzą :) ufff
A jak wyzdrowieje ta 2ka to bd za późno na cokolwiek i Ney dalej w paryzu xd
0
@Mati1477313 Może byc dziesiątki fake info plotek moga być 2 ankiety :P
0
Jaka jest opinia LR wobec Neymara ?
http://www.strawpoll.me/18547965
2
Jeszcze tylko pare dni i Ney nie bd lubiany na tej stronie :P Bo bd dalej piłkarzem PSG i skończy sie ta szopka :)
2
@Zieliniak finanse wystrzelą, ale premie za LM trzeba bd wypłacic ;)
0
@Suzu No to jeszcze by przeszło, ale kupno Neymara za sama gotówke nas rozwalic może. Real zrobił wyjatek w drabince raz 1 dla Cr7 - bo sie nalezało. u nas Leo powinien mieć takie cos i tyle.
1
@klopx No przy budowie nowego stadionu kasie wydanej na Antka FDJ Firpo itd (wiadomo sprzedawalismy też) to 170 mln to jest duża kwota dla tekiego klubu jak barca nawet.
1
Ja bym neya nie brał. Szczególnie za te 170 mln o których się pisze ....
Jeżeli juz to jakieś 70 mln + Dembele i to jest wszystk oco powinnismy zaproponować.
A Najlepoiej Rakieta + Dembele + 30 mln i żeganmy PSG - tak lub nie. Niepotrzebny nam sam Ney za kase (+ jego pensja kosmiczna) bez sprzedazy piłkarzy, a jak nie oddamy do PSG za Neya to nie sprzedamy nigdzie już o tej porze ...
Choc patrząc na młodych ostatnio (wiadomo nie bd grali tak co mecz, ale w roli odciążenia ideolo) to nam jest wręcz zbędny ;)
0
@Piotr89Sand Na ten moment to prawda ;)
Nie skreslajmy nikogo przed losowaniem jeszcze - szacunek.
Czemu ? Kto się spodziewał przed sezonem 1/2 ajaxu czy kiedys Monaco ? Itd itd
A PSG lekkto zmieniło polityke i nie zrobili takich transferów gwiazdorskich tylko mysle przemyslane na ile sie dało.
0
@Felippe96 Tygodnie to już nie bardzo :P Jak zostąło pare dni
0
@koksik2700 już już, luźna guma xd przyjdzie super, nie, to też płakał nie bd :)
41
Facebook Leo ;) co go przytulił jak tata syna :) Super post od naszego króla
6
Oblak 0 : 3 Mats :( fajnie by było pomóc Niemcowi wygrać Zamore
0
@bodzio10 Rafinha Antek Firpo (tak wiem ze LO, ale ma dobre wejscia ofensywne a mamy kryzys w ataku)
0
Zaryzyowałbym dziś kadre:
Mats
Semedo, Pique, Lenglet, Alba
Busi Arthur/Rakieta FDJ
Rafinfa Antek/Prerez Firpo/Perez/Antek/ Fati
0
@Pawelec7 info przydatne bo go zmieniłem z ławki w pole akurat, dziena xd
0
Jest ktoś kto były mi wstanie pomóc z problemem w symulatorze ns3 ? Na tylu Culés może się ktoś znajdzie :P
1
@MILF Bardziej mężem Agnieszki Szulim xd bo wczesniej nie wiedziałem, że istnieje :P
0
@Pawelec7 https://zapodaj.net/1b2c4ef49f0c4.png.html
U mnie takie cos ale bez dzikiej karty jak na razie :P Tylko ten Aguero licze że odpali :P
0
Niedziela:
1) Mats -- Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busi, FDJ, Arthur/Rafinha (bo zagrał spoko meczyk ) - Messi, Antek, Perez
2) Mats - Sem, Piq, Leng, Alba - FDJ, Arthur - Messi, PUIG, Perez - Antek (ew Antek Lewa Perez Atak)
Ławka: Inaki, Roberto, Umtiti, Vidal, Wague, Busi/Rafinha, Firpo.
Jak Messi nie da rady to potem jakies 4-4-2 4-2-2-2
I jakos ten Betis pykniemy :P
Który skład byście widzieli ? xd
0
@KamQiX Wg pepa poza messim nie ma zawodników niezastąpionych
1
@Qlewer Noo strach ze jednak do nas przyjdzie .....
6
Juz mnie ten Ney denerwuje ... razem z tym jego PSG, najemnik
8
@Gerardo77
Messi - byc może gotowy na niedziele
Suarez - 3-4 tyg przerwy
Dembele - 4-5 tyg przerwy ;)
Chyba to tez ma znaczenie :P
0
@Chrupas Zawsze ja mu potem jak nie zniszczy mozesz oprawić i powiesić na ścianie :) choć pewnie by wolał meczową jeżeli jest kibicem
0
Fajna koszuleczka Barcelony na zalando - w sam raz dla pociechy bo wersja dziecięca ;)
https://zapodaj.net/b718c53156ed9.png.html
0
Llorente jako zmiennik Arka w Neapolu lub Icardi jako 1sza N.
Jeżeli Argentyńczyk dołączy do Napoli, Milik może trafic do BVB. Taki Atak Milik + Paco na bokach Reus i Sancho a w srodku Witsel i Weigl to to BVB mogłoby podziałać ;)
0
@Krystek9318 a możliwe że jak co tydzień zwykła audycja xd xd
2
@Piotr89Sand Nie za 128.5 bańki jak policza wykup + wypo ;)