0

W 2020 życzę przede wszystkim ładnej dla oka gry i radości dla zawodników z tego co robią na murawie. Z tym wszystko, co dobre, przyjdzie samo, bez względu na to kto wyjdzie w 1 składzie, czy jakiego bd mieć trenera :)

0

@LuisSalvano Akurat mam w Krk blisko stacjonarne notino i dlatego pytam :)

0

Planuję kupić 2 flakony perfum na początku roku. Codzienne (tańsze i tu pewnie woda toaletowa - mniej %olejków ) wieczorowe (droższe bo woda perfumowana z większym % olejków).
I dwie sprawy do was laramblowicze
1) jakieś męskie polecacie perfy?
2) czy dysproporcja między notino a Douglasem /sephora to tylko kwestia marży jest? Czy jednak też jakości perfum, bo słyszałem że co do jakości podobnie a cenowo notino mega wygrywa

0

@Gaucho Jak dla mnie właśnie Frenkie się marnuje grając bardziej z tłu na 6ce. Ciut wyżej dałby nam więcej

0

Czytając ostatnie przeglądy prasy:
1) Początkowo Lautaro jaki must have dla naszej drużyny, bo Luis coraz starszy a na rynku patola. Ewentualnie Timo Werner ze względu na jego wszechstronność w ataku ----- 2020/2021
2) Potem ktoś na miejsce Busiego, żeby FDJ mógł się rozwinąć bardziej z przodu. Bo do FDJ i Arthura brakuje takiego ŚPD ---- 2020/2021
3) Powoli szukanie nowego cracka na Prawą stronę żeby się wdrażał ----- 2021/2022

4) Żadnego Neymara - pomomi tego że dal nam niesamowicie dużo to wg mnie zaliczył w PSG regres. Do tego te nieprzyjemności finansowe jakie za sobą ciągnie. Poza tym Antek coraz lepiej się adaptuje u nas i poza atakiem daje dużo w defensywie ( dzięki Cholo pośrednio).

1

Antek Się rozkręca powoli, pracuje w defensywie do tego ( czego nie robił Suarez wgl, a Messi robił jak go ktoś wkurzył - choć w tym sezonie widze, że częściej się cofa).
Za Naymarem się ciągnie smród tych jego finansowych niedomówień, pozwów itd i wgl nam jest niepotrzebny. Numerem 1 powinien być Lautaro albo Werner na 2020 rok, a potem już szukanie kogoś za Busiego na lata i następcy na prawą stronę.

0

@Szicek10 Dominikanska spoko

0

@SinMistico W Realu wszedł rodrygo bo Real ciśnie
Ansu wejdzie za Antka i tracimy w defensywie....

0

@SinMistico Ansu ti nie na Real w takim meczu proszę Cię :)

0

@Hushovt fati, Perez < Antek jeżeli Chodiz o broninie
A z tym mamy problem. A Messiego i suarez przy 0 do 0 nie zdejmie :)

0

@Hushovt a kogo ma wpuścić?

0

@Faun ale wejście fatiego oslabi nas w defensywie :)

0

@Hiacynk Lewy gra jutro

1

Manolas gra w Napoli .... :P

0

No to się pospieszyłem :P

0

@LuisSalvano Dziś już jesteśmy ;)

0

Czemu Szczęsny kolejny mecz nie gra ?

0

@Encore Tomka tez bardzo lubię

2

Ostatnia LaLigaLoca :( Szkoda, choć skład najlepszy od dawna ;)

1

W 1 /8 Real vs Bayern/City/Liverpool/Lipsk/Juve jeżeli Ajax pójdzie do LE i Valencia wygra grupę :)

0

@Chaoss Proszę Cię ;) ja rozumiem płacic za coś ale Netflix - fajna sprawa ale zapłace za miech ogladam sobie 3 dni nowy odcinki i potem poł roku lipa.

A żeby wsztkie serwisy mieć do ogladania to trzebaby byc milionerem bo kazdy serial w innej platformie ....

0

Na jakiej stronce ogladacie seriale ? Bo te wszystkie filli itd popadały ekino jeszcz ejakos ciagnie (2 zł premka na 4 dni polecam ) ale nowości wolno dodają.

0

@Albus54 Ja obecnie pracuje w Nokii w krk i powiem ci że nie ma co narzekać. Choć pracuję jeszcze końcówkę umowy na zleceniu potem normalnie umowa o prace to i tak ejst dobrze ;)

0

@MSN30 Elektronika i Telekomunikacja spec. Sieci i Usługi ;)

12

Nooooo 5.5 roku (trochę się zeszło xd ) Ale mgr inż AGH od dzisiaj :)
Barca niech mi jutro prezent zrobi i zagra ładny mecz wyjazdowy ;)

0

@Chwytliwy Nie widzisz schematu ? :P Zawsze Druzyna Sarriego początek ma mega, a potem łapie nagle zadyszke. Napoli miało 7-0-0 bilans i nagle 3 porazki. Chelsea w 1 sezonie to samo początek miazga, a jak się skończyło. Juve teraz to samo i Inter ze Scudetto ;)

0

@D10SLEO Lipsk wziął sobie Nagelsmanna z Hoffenheim - to co chciał Bayern zrobić - i widać efekty ;)

0

Źrebaki zepsuły tę akcje kompletnie bo Davies nie wrócił i prawa strona była wolna. Ale Kimmich kiksem ożywił ją na nowo i Martinez wiadomo XD

0

@Piotr777 No nie przesadzajmy że ma 5 piłek za sama sympatię. Kiedys te swoje kosmiczne statystyki nabił ;)

0

@fcbarcafan19 MŚ wypomni mu ktoś jak Ronaldo wygra z Portugalią to trofeum. W innym wypadku MŚ nikt mu nie bd wypominał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?