Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mixtape tak gwoli ścisłości
Ktos zauroczył mnie tĄ piosenkĄ
Ale bardzo lubię tĘ piosenkĘ :) tak na przyszłość, pozdrawiam :)
1
@Virusk3 kolejna teoria z palca widze xd multikonto, chyba myślałeś za dużo na co tu do multikina jutro iść xd
0
@Triv44 poza adminiatracja to jedyny którego nieobecność bym zauważył to BarcaInfo
Choc codziennie czytam ramble (moze nie 24h) to nie jest ten shiba dla mnie kims kogo widywalem regularnie w tym naszym spamie...
0
@Kwiatek67 Bo jakis typek postanowil odejsc? Droga wolna xd
1
@Pogba płacz jak jarek za bratem, a ja o typie 1 slysze....
0
Kto to jest ten jakis Shiba? XD Jakis mem tutaj czy co?
2
Psg vs Bayern stawiam i licze na Bayern :)
1
@Barcaa12 dostanie tyle samo..
0
@notev Niemieckienekipy wygraja przygotowaniem fizycznym
0
Barcelona ma gwiazdy
City ma gwiazdy
Psg ma gwiazdy
Juve ma gwiazdy
Bayern i Lipsk maja gwiazdy
A co maja Bimcy dodakowo?
... Zespół :) i dlatego tak graja
0
Niemiecki final sie szykuje po obejrzeniu ćwierćfinałów :) chyba ze duet mbappe neymar wejdzie na ppziom neya z 1/4 bo sam Brazylijczyk nie wystarczy na Lipsk
0
A co myślicie o Final 8? Jak dla mnoe spoczko jest, bo nie ma kalkulacji ze w 1 meczu u siebie nie stracic.....
Jak final 4 w siatke i reczna
1
@Repcak22 szklaneczka poszla
0
Sprzedajmy Leo busiego albe suareza
Potem zmienmy trenera i prezesa
I za 2 lata wracamy z nowym trzonem puig de jong mats lenglet fati
Inaczej nie idzie musimy odpuscic cos zeby lepiej bylo
0
@FafitFCB No Ja bym bardzo chciał wygranej Barcy i to jeszcze w finale z PSG XD Ale patrząc na formę i powtarzalność naszą i Bawarczyków to ciężkooooo Niemcy maja najlepsze staty z całego top8, choć statystyki nie grają wiadomo
3
PSG - Atleti | Bayern - City
W Finale Bayern pokonuje PSG i mamy tę edycję zakończoną :)
0
@Esteban_ Nagelsman zjada Cholo taktycznie pomimo wieku. Także w Lipsk bym nie wątpił jeszcze
1
Zasłużony półfinał :)
2
ALe maja tu ludzie ból do PSG ..... masakra
1
Ile jest zmian w Final8 ? Że na 4go się Rico grzał
0
@Berniś Co ty chcesz od Neymara, że aż takie słowa ......
0
Nie ma takich kurtuazji ze Barcelona jest silna i to bd mega ciezkie spotkanie. I w sumie im sie nie dziwie bo ten sezon w naszym wyjonaniu byl mega slaby, w przeciwieństwie do Bawarczyków....
Moze nie powinni tak mówić, ale mieli do tego podstawy i to solidne
1
My nie zasłużyliśmy na LM więc Bayern bd miał łatwiej jak Real odpadł i Juve :)
1
@czesctuam Sarri ma seryjne wyniki w Napoli jak i w Chelsea :) Taki typ trenera mało elastyczny, ciągle ten sam skład prawie daje
0
@VenoM No transfery miały miejsce bo okienko otwarte, a w LM Chelsea nie gra. Nowy sezon zaczyna się za miesiąc ponad więc uważam, że mogłem tak stwierdzić :)
1
@Zoker 1. Bayern 2. Real 3/4. Liverpool/City 5. Juve (lub Chelsea licząc transfery dokonane - Ziyech, Werner itd)
1
@MichalZZZ Przyjemny film i widać, że dostać możemy 2gą część :) Tylko komiksu nie znam co tam dalej
1
https://streamable.com/c154qy
Każdy ma swoją debate ale tak jak w tym filmie wygląda nasz kraj ...... niestety :(
0
@D10SLEO Bayern 100 mln nie przekroczy w to lato z tymi 50 za sane :P
1
@bixmix Ja widzę grę Barcy i Bayernu
to jeszcz eJuve miedzy nimi jest w takim stylu gry.
Bayern po prostu wyglada mega pewnie a my mega słabo