1

@Mixtape tak gwoli ścisłości
Ktos zauroczył mnie tĄ piosenkĄ
Ale bardzo lubię tĘ piosenkĘ :) tak na przyszłość, pozdrawiam :)

1

@Virusk3 kolejna teoria z palca widze xd multikonto, chyba myślałeś za dużo na co tu do multikina jutro iść xd

0

@Triv44 poza adminiatracja to jedyny którego nieobecność bym zauważył to BarcaInfo
Choc codziennie czytam ramble (moze nie 24h) to nie jest ten shiba dla mnie kims kogo widywalem regularnie w tym naszym spamie...

0

@Kwiatek67 Bo jakis typek postanowil odejsc? Droga wolna xd

1

@Pogba płacz jak jarek za bratem, a ja o typie 1 slysze....

0

Kto to jest ten jakis Shiba? XD Jakis mem tutaj czy co?

2

Psg vs Bayern stawiam i licze na Bayern :)

1

@Barcaa12 dostanie tyle samo..

0

@notev Niemieckienekipy wygraja przygotowaniem fizycznym

0

Barcelona ma gwiazdy
City ma gwiazdy
Psg ma gwiazdy
Juve ma gwiazdy
Bayern i Lipsk maja gwiazdy
A co maja Bimcy dodakowo?
... Zespół :) i dlatego tak graja

0

Niemiecki final sie szykuje po obejrzeniu ćwierćfinałów :) chyba ze duet mbappe neymar wejdzie na ppziom neya z 1/4 bo sam Brazylijczyk nie wystarczy na Lipsk

0

A co myślicie o Final 8? Jak dla mnoe spoczko jest, bo nie ma kalkulacji ze w 1 meczu u siebie nie stracic.....
Jak final 4 w siatke i reczna

1

@Repcak22 szklaneczka poszla

0

Sprzedajmy Leo busiego albe suareza
Potem zmienmy trenera i prezesa
I za 2 lata wracamy z nowym trzonem puig de jong mats lenglet fati

Inaczej nie idzie musimy odpuscic cos zeby lepiej bylo

0

@FafitFCB No Ja bym bardzo chciał wygranej Barcy i to jeszcze w finale z PSG XD Ale patrząc na formę i powtarzalność naszą i Bawarczyków to ciężkooooo Niemcy maja najlepsze staty z całego top8, choć statystyki nie grają wiadomo

3

PSG - Atleti | Bayern - City
W Finale Bayern pokonuje PSG i mamy tę edycję zakończoną :)

0

@Esteban_ Nagelsman zjada Cholo taktycznie pomimo wieku. Także w Lipsk bym nie wątpił jeszcze

1

Zasłużony półfinał :)

2

ALe maja tu ludzie ból do PSG ..... masakra

1

Ile jest zmian w Final8 ? Że na 4go się Rico grzał

0

@Berniś Co ty chcesz od Neymara, że aż takie słowa ......

0

Nie ma takich kurtuazji ze Barcelona jest silna i to bd mega ciezkie spotkanie. I w sumie im sie nie dziwie bo ten sezon w naszym wyjonaniu byl mega slaby, w przeciwieństwie do Bawarczyków....
Moze nie powinni tak mówić, ale mieli do tego podstawy i to solidne

1

My nie zasłużyliśmy na LM więc Bayern bd miał łatwiej jak Real odpadł i Juve :)

1

@czesctuam Sarri ma seryjne wyniki w Napoli jak i w Chelsea :) Taki typ trenera mało elastyczny, ciągle ten sam skład prawie daje

0

@VenoM No transfery miały miejsce bo okienko otwarte, a w LM Chelsea nie gra. Nowy sezon zaczyna się za miesiąc ponad więc uważam, że mogłem tak stwierdzić :)

1

@Zoker 1. Bayern 2. Real 3/4. Liverpool/City 5. Juve (lub Chelsea licząc transfery dokonane - Ziyech, Werner itd)

1

@MichalZZZ Przyjemny film i widać, że dostać możemy 2gą część :) Tylko komiksu nie znam co tam dalej

1

https://streamable.com/c154qy

Każdy ma swoją debate ale tak jak w tym filmie wygląda nasz kraj ...... niestety :(

0

@D10SLEO Bayern 100 mln nie przekroczy w to lato z tymi 50 za sane :P

1

@bixmix Ja widzę grę Barcy i Bayernu
to jeszcz eJuve miedzy nimi jest w takim stylu gry.
Bayern po prostu wyglada mega pewnie a my mega słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?