0

@Pewex na 1-2 sezony spoko ale na dłuższa mete masz racje

0

@Jcob95 No może błysku nie ma ale nadałby sie do "nowej" ekipy

0

@bixmix Messi nie zasłużył na ZP w żadnym wypadku :)

0

Trzeba wywalić cały ten nasz zarząd, bo to co robią to śmiech na sali.
1. Drabinka płacowa -- coś czego mega mega zazdroszczę Realowi. Święty był tylko CR7 ale dawał ile dawał. U nas z Leo powinno być tak samo, a reszta do schematu....
2. Transfery - strasznie stara kadra, brak poduszki finansowej po Neyu. Przepłącanie za Dembele, za Cou, za Antka --- żaden nie odpalił, choć Grizi może jeszcze dać rade -- musimy odzyskać część kasy z nich. Arthur - samowolka jak to mówi T.Ćwiąkała w ostatnim filmiku. Mało wychowanków. Wypożyczenia zamiast sprzedaży itd itd

Kolejna sprawa sama nasza kadra. Leo jak dostanie podwyżkę to zaśmieje się nam w twarz. Dawał i daje mega dużo ale bez przesady, nie każde przedłużenie umowy przy jego pensji to podwyżka .... Do tego już nie daje aż tyle, boooo piłkarze sie rozleniwili przy nim strasznie, rzucając mu wszystko na barki. Poza tym jego obecność daje dużą przewidywalność, gdyż 99% akcji idzie przez Leo.
Nowy trzon powinni stanowić Fati, Frenkie, Mats, Lenglet, Roberto (Puig jeszcze troche ale 1 drużyna)wg mnie i budować skład wokół nich. Messi, Pique, Alba, Vidal, Busi nam sie przydadzą mega ale na ławce wiece dużoooo powinni siedzieć a m po prostu nie mamy na ich miejsce zawodników.

Pjanic Arthur może nam paradoksalnie pomóc, ale tylko doraźnie bo to aż 31 latek .....

Zapraszam do dyskusji

0

@FC1899Barca Choćby wszystkie pozostałe miał zdobyte ZP mu nikt nie da .... NIESTETY :(

2

Możecie mnie zjeść w komentarzach, ale takie mam odczucia ci do Barcelony 2018-2020.

Otóż zarzad i jego transfery to smiech, choc cou np teoretycznie transfer sztos ale przeplacony i nie dal rady.
Kolejna sprawa place - tefo zazdroszcze Realowi. Tylko Cr byl świętą krowa reszta do drabinki placowej i nie bylo dyskusji.

A co do Leo, to pomimo wszelkich jego atutów to jedbak rpzeszkadza mi jakos, bo mam wrazenie ze jego obecność rozleniwia innych i stajemy się przewidywalni duzo bardziej bo każda akcja idzie przez niego...


0

@bixmix posiadanie Leo to przywilej, aleee z biegiem czasu to przeklenstwo bo twraz ci zawodnicy bez niego maja jakas lepsza motywacje do gry, sa mniej przewidywalni.
Z Leo kazda akcja idzie przez niego praktycznie i to jest mega czytelne, a jego błyski nie wystarczaja juz....

2

Zarówno Szymek jak i Trzaskowski w II Turze wygraliby z Dudą XD (Ipsos)
Jest szansa na wywalenie Andrzeja :P Tylko chyba wole Hołownie, niż dublera Budki, jako zastępce cienkopisa :)

9

@hugz Kubo kilka spotkań ma za sobą rozegranych w 1 ekipie przeciwnika. Tutaj był 1 występ 90 min. Poczekajmy jak zagra 4-5 spotkań, czy dalej bd lękliwy czy nie :)

2

@Katalończyk 99 I takie jest Twoje prawo

0

Nowy sezon Warzone przełożony w związku z sytuacja w USA - tym działaniem twórcy solidaryzuja sie z protestującymi podobnie jak Sony i inne firmy.

0

I pomyśleć ze koledzy dołączyli forma do Lewego w tym sezonie i mamy super Bayern :) bo na początku sezonu pan strażak Robert gasił pożary w Bawarii

0

Bundesliga gra, My 12go zaczynamy trochę maraton z tymi spotkaniami w LaLiga . PL też może niedługo wrócić. A jest jakieś konkretne info co do LM ? Przepadła w tym sezonie kompletnie ?

0

@MesQueUnClub_87 Wystarczy że młodzi maja po 2 rodzeństwa to już razem z rodzicami jest 12 osób ( jak rodzeństwo z os. tow / parterem). Sześcioro to już byłby tłum, ale i zdarzają się takie rodziny :) Dolicz jakiś chrzestnych czy babcie plus przyjaciół bliskich (nie licząc znajomych itp) i te 50 się szybko zapełni, to tak tylko się wydaje :)

0

@MesQueUnClub_87 Właśnie znajomi to raczej zrozumieją, ale ciocie babcie, jakaś 5ta woda po kisielu to walnie focha zaraz XD

1

@Bykunn No tak to jest w tej naszej Polsce XD Ja na szczęście tego problemu nie mam jeszcze, ale kumpel juz tak, tylko on ma w sierpniu i czeka z zaproszeniami na ostatnią chwilę XD

3

@Zoker No ja jestem tego samego zdania, ale dużo osób ma teraz problem bo:
1) niektórzy takie umowy podpisali, że ta kasa umówiona jakoś ich obliguje (nw dokałdnie kto co ma w umowie, ale sa przypadki)
2) zaprosiłeś 140 osób np i teraz 90ciu musisz powiedzieć ze sorry "jesteście troche gorszymi gośćmi"

0

Wesela do 50 osób max w lipcu ..... To felerny rok co do ślubów jednak jest XD

0

@Hiacynk 6,14 m, Serhij Bubka (Ukraina) 31 lipca 1994 Jeżeli mówimy o tyczce.
Nie umniejszam nic a nic Młodemu Szwedowi, ale jakoś dla mnie rekordy na stadionie są ważniejsze. Choć 6.18 to mega szacun

0

@tobiasson92 Minister zdrowia nie jest od tego zeby gospodarki w czasie kryzysu pilnować przeciez :)

1

@Goh P40 lite patrzyłeś ? on chyba 1000 zł ale może warto 100 dołożyć

0

14.03 - 15.05 (jak na razie) Home office
Przeniosłem się z krk na wioskę na ten czas, żeby można chociaż z psem wyjść, ale i tak idzie dostać szału ...... #CoronaCiao

0

@Kredon Poczekaj jak listonosz przyniesie karty :) oni tym sie podpierają że np w USA pare stanó to ma korespondencyjne wybory non stop. Że nie ma klęski żywiołowej itd itd
Póki Andrzej ma w sondażach dobre wyniki --- i tu zrobić im psikusa i wygrałby Władek XD

1

Nie żeby to byłą agitacja polityczna- bardziej wyraz frustracji :)
Pasuje w tych och wyborach majowych zagłosować na Kamysza bo jako 1ny ma szanse w 2giej turze Andrzeja zrzucić ze stołka .....
Będą mieli wtedy to swoje parcie na wybory ....

0

17.5k zł za bycie królikiem doświadczalnym w UK XD I znajda sie odwazni na 100% na 2tygodniowa kwarantane ....

0

@pinkfl0yd21 kiedyś grałem na betathome
Ale jeżeli mówimy o polskich to STS jest bardzo spoko i maja przystepna aplikacje ( innych nie probowałem)

1

@semafor strach przed virusem ze nie lecisz? :)

1

@LioMessi10 tak, bo nie bd wiedział skąd się wzięła postać

0

@LordB007 JA bym go zwolnił ..... XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?