Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nuter27 Co ma jedno do drugiego ?
0
Nie ma to, jak do kawki w pracy posłuchac czegoś, co przynosi super wspomnienia ;)
8.03.2017 ;)
0
Antek/Dembus Suarez Messi¦
Arthur/Alena Busi/Vidal Frenkie/Puig/Rafinha/Ivan/Cou ¦
Semedo/Roberto/Wague Lenglet/Umtiti Pique/Todibo Alba/Firpo(?)
Mats/Neto
Kadra wygląda zacnie nawet.
Przesunąć na pomoc Roberto sprzedać cou/Rakiticia albo najlepiej obydwu
I w przyszłym roku a jak się uda to w tym dobrego środkowego napastnika :)
0
@masq 1sze punkty w tym sezonie w F1 po karze dla obu aut Alfy Romeo
0
A najlepszy duet to Jola Pietrek i Patryk Pietrek czyli Super Duo xd
0
@Michael24 Karol Krawczyk i Arkadiusz Czerepach xd
0
@mekston No do Ferrari im daleko xd więc dlatego się dziwię że mając wszystkie dane taki błąd
6
@Robert_Kubica a ty w bolidzie piszesz posty? Xd
0
Mercedes to są debile w tym wyścigu xd bo vettel na slickach tracił w 3 sektorze 2sek do Hamiltona i mieli problemy z utrzymywanie się xd a ci mu dali slicki i tak hahaha ha
1
@geass No w Krakowie na szczęście xd i problemów z netem nie było bo wszystko inne grało :(
0
Po 1.5 miesiąca wszedłem na fifkę na pc. Mówię zagram sobie DR albo Draft .... 20 min szukania nic potem po przerwie znowu 15 min . Co z tego ze trafiłem Firmino 89 CL jak gra umarła już :(
1
@Janiama A w ręce scenariusz, bo żona chce taki sam mieć ;)
0
@barcanawieki Mecz Towarzyski ?
0
Jak tam debiut Wilfredo ? Bo nie mam jak oglądać ;)
0
Ten komentator mówi Malco(L)m bo jest kibicem Legii xd i że im tak słabo idzie to mu się podświadomie marzy :)
2
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67107193_210475743236676_7916072768926384128_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQldUDYDCLkc8xYV9xScje9vsBDHCdXL0pCQiUAoS95wAydUGOOhMSUIXA6NNr83Dak&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=8d161f1c2048d6fdff0c7a8ba8e4188e&oe=5DB3E0DA
Kod do ligi PL Michała Pola -- "Pączusie Michała Pola" --- kmltzi
Musisz tam być ;)
0
@LuisSalvano Za duzo ze soba wnosi jak dla mnie a nie jest niezbędny przy takiej kadrze ;)
18
O jak dobrze, że sprowadzenie Neya jest takie trudne ;) Mam nadzieje, że sie nie uda ;) Wtedy po LO i takiej sprzedaży kogoś z pomocy jeszcze, uznam okienko za bradzooo udane ;)
0
@Michael24 Wiesz co musisz z nia zrobić, nie ? ;)
0
@tbas Cou może grać duzo lepiej. Ale nie kupmy gościa, który zawsze o tej samej porze roku niewadomo sakd ma kontuzje / kartki. Łapiacego urazy w L1 cześciej niz u nas z pensja niewiadomo jak dużą. Jeszcze wydajmy na niego Cou i kupe forsy ;) Mbappe do RM to sie jeszcze zobaczy czy z tej złotej klatki ucieknie ;)
1
Żadnych Neymarów i innych gwiazdek przez małe g. LO kupić, Włocha z Juve (zeby nazwiska nie przekrecić) na atak. Sprzedać Rafinhe i zamykamy stragan ;)
0
@Dejwol Co praca robi z człowiekiem, że wyczekuje tego urlopu z takim utęsknieniem xd Wrócisz i kolejny rok do następnego :(
0
73 ekipy to może ktoś z fcbarca xd
Pytanko: bierze ktoś udział w csgo turnieju dla firm ? E-biznes Cup 2 orgaznizowanym przez morele ? ;)
0
@Jericho Boże, ale w presezonie ;)
0
@kulka Dobrze, że twoje pisanie na rambli ma do składu tyle co snieg z 2017 xd bo bysmy jeszcze spadli z ligi xd
0
@Jaro1279 Dlatego nie jestes trenerem ;)
0
Ernestooooo, a gdzie Ivan ? --- Szok po prostu :P
0
Nie wiem czy było, ale dla tych żółtych to prokurator powinien odpiąc wrotki i poleciec z oskarżeniem. Wypadek przy czyms takim jest niedopuszczalny, a jeszcze jak szybko z pomoca biegli to Bolt wolniejszy ....
2
@Criss18Barca Ale co ma Boniek zrobić ? Jak ekstraklasa nie podlega PZPN to raz. Jak klub dostanie 1-4 mln euro za grajka to lda naszych klubów to mega kasa i go sprzedają to 2.
I mówie tu i o Polakach i o obcokrajowcach.
A po 3cie obciokrajowcy w większości traktują naszą ligę jako etap mocno przejściowy ;)
Boniek ma zakazać sprzedawania piłkarzy ? Jedne co może robić to mocna inwestycja w młodzież i nauke kadry szkoleniowej. Ale owoce tego to będą, ale nie za jego kadencji raczej już
0
@Aerox a potem omijamy ffp i bale ładuje w Mediolanie xd bo ci goście są chyba też właścicielami Interu xd