0

@nuter27 Co ma jedno do drugiego ?

0

Nie ma to, jak do kawki w pracy posłuchac czegoś, co przynosi super wspomnienia ;)

8.03.2017 ;)


0

Antek/Dembus Suarez Messi¦
Arthur/Alena Busi/Vidal Frenkie/Puig/Rafinha/Ivan/Cou ¦
Semedo/Roberto/Wague Lenglet/Umtiti Pique/Todibo Alba/Firpo(?)
Mats/Neto

Kadra wygląda zacnie nawet.
Przesunąć na pomoc Roberto sprzedać cou/Rakiticia albo najlepiej obydwu
I w przyszłym roku a jak się uda to w tym dobrego środkowego napastnika :)

0

@masq 1sze punkty w tym sezonie w F1 po karze dla obu aut Alfy Romeo

0

A najlepszy duet to Jola Pietrek i Patryk Pietrek czyli Super Duo xd

0

@Michael24 Karol Krawczyk i Arkadiusz Czerepach xd

0

@mekston No do Ferrari im daleko xd więc dlatego się dziwię że mając wszystkie dane taki błąd

6

@Robert_Kubica a ty w bolidzie piszesz posty? Xd

0

Mercedes to są debile w tym wyścigu xd bo vettel na slickach tracił w 3 sektorze 2sek do Hamiltona i mieli problemy z utrzymywanie się xd a ci mu dali slicki i tak hahaha ha

1

@geass No w Krakowie na szczęście xd i problemów z netem nie było bo wszystko inne grało :(

0

Po 1.5 miesiąca wszedłem na fifkę na pc. Mówię zagram sobie DR albo Draft .... 20 min szukania nic potem po przerwie znowu 15 min . Co z tego ze trafiłem Firmino 89 CL jak gra umarła już :(

1

@Janiama A w ręce scenariusz, bo żona chce taki sam mieć ;)

0

@barcanawieki Mecz Towarzyski ?

0

Jak tam debiut Wilfredo ? Bo nie mam jak oglądać ;)

0

Ten komentator mówi Malco(L)m bo jest kibicem Legii xd i że im tak słabo idzie to mu się podświadomie marzy :)

0

@LuisSalvano Za duzo ze soba wnosi jak dla mnie a nie jest niezbędny przy takiej kadrze ;)

18

O jak dobrze, że sprowadzenie Neya jest takie trudne ;) Mam nadzieje, że sie nie uda ;) Wtedy po LO i takiej sprzedaży kogoś z pomocy jeszcze, uznam okienko za bradzooo udane ;)

0

@Michael24 Wiesz co musisz z nia zrobić, nie ? ;)

0

@tbas Cou może grać duzo lepiej. Ale nie kupmy gościa, który zawsze o tej samej porze roku niewadomo sakd ma kontuzje / kartki. Łapiacego urazy w L1 cześciej niz u nas z pensja niewiadomo jak dużą. Jeszcze wydajmy na niego Cou i kupe forsy ;) Mbappe do RM to sie jeszcze zobaczy czy z tej złotej klatki ucieknie ;)

1

Żadnych Neymarów i innych gwiazdek przez małe g. LO kupić, Włocha z Juve (zeby nazwiska nie przekrecić) na atak. Sprzedać Rafinhe i zamykamy stragan ;)

0

@Dejwol Co praca robi z człowiekiem, że wyczekuje tego urlopu z takim utęsknieniem xd Wrócisz i kolejny rok do następnego :(

0

73 ekipy to może ktoś z fcbarca xd
Pytanko: bierze ktoś udział w csgo turnieju dla firm ? E-biznes Cup 2 orgaznizowanym przez morele ? ;)

0

@Jericho Boże, ale w presezonie ;)

0

@kulka Dobrze, że twoje pisanie na rambli ma do składu tyle co snieg z 2017 xd bo bysmy jeszcze spadli z ligi xd

0

@Jaro1279 Dlatego nie jestes trenerem ;)

0

Ernestooooo, a gdzie Ivan ? --- Szok po prostu :P

0



Nie wiem czy było, ale dla tych żółtych to prokurator powinien odpiąc wrotki i poleciec z oskarżeniem. Wypadek przy czyms takim jest niedopuszczalny, a jeszcze jak szybko z pomoca biegli to Bolt wolniejszy ....

2

@Criss18Barca Ale co ma Boniek zrobić ? Jak ekstraklasa nie podlega PZPN to raz. Jak klub dostanie 1-4 mln euro za grajka to lda naszych klubów to mega kasa i go sprzedają to 2.
I mówie tu i o Polakach i o obcokrajowcach.
A po 3cie obciokrajowcy w większości traktują naszą ligę jako etap mocno przejściowy ;)
Boniek ma zakazać sprzedawania piłkarzy ? Jedne co może robić to mocna inwestycja w młodzież i nauke kadry szkoleniowej. Ale owoce tego to będą, ale nie za jego kadencji raczej już

0

@Aerox a potem omijamy ffp i bale ładuje w Mediolanie xd bo ci goście są chyba też właścicielami Interu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?