ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanneAhonen ale do opisu nadal pasuje.
0
@Herato a Atletico- Bayer z tego sezonu?
17
@daniel32778 to, że zrobił sedes do już inna sprawa
21
Jeden z większych błędów jaki można było zrobić w klubie to nie wybudować stadionu w czasie tzw pandemii, gdzie nie wpuszczano ludzi na stadion.
Florentino chyba wtedy budował a Bartomeu wiedział, że to już jego nie będzie dotyczyło i miał to w du.ie. Tyle mln strat tylko dlatego, że cały rok stadion niedostępny.
7
@Aragorn33 urzędnik i przydatny. Wybierz jedno.
1
@arasz1819 i kolejny raz tylko potwierdzasz moją tezę XD
1
@arasz1819 przeceniasz siebie i to bardzo, co zresztą na każdym kroku pokazujesz.
2
Komentarz usunięty
0
@Safrani tzn czym jest ten całokształt tutaj?
0
@Aragorn33 „to Bosak na podstawie danych o poszukiwanych wyciągnął wnioski o oskarżonych.”
To akurat twoja interpretacja i do tego błędna. Bosak akurat powiedział o ściganych
0
@Aragorn33 czyli Policja też ich nie rozumie bo przecież załączyłem artykuł, w którym jest cytowana odpowietrz KGP.
A to, że Ty niezrozumiała co napisałem to jestem pewien.
Wygląda, że Bosak mówi o jabłkach a KGP odpisuje o śliwkach.
Ps. Statystycznie też ciekawa sprawa, że od 2022 przyjechało tutaj miliony obcokrajowców, PiS sprzedawał wizy i nasciagal setki tysięcy ludzi z Azji i Afryki a mimo to te statystyki nawet nie drgnęły mimo, że inne przestepstwa w wykonaniu obcokrajowców znacznie wzrosły.
Zapomniałem dodać, że Polsat to telewizja więc musisz sobie obejrzeć tamto wydanie. A o informacji w Polsacie powiedział Bosak a nie ja.
0
@July_6_BcN przez kontuzję za długo siedział z nią w domu i nie wytrzymał.
0
@Kgorecki2500 e tam. Już starsze osoby odzyskiwały kamienicę w Warszawie.
1
@Aragorn33 czyli co? Bosak mówi o jednym a policja przywołuje statystyki na coś innego?
@macio_944
5
@macio_944 kolega widzę już drugi raz próbuje się przyczepić, ale znów nie do końca celnie.
co do Bosaka to znalazłem artykuł z 2024 gdzie jest podana odpowiedź w KGP
„W poniedziałek KGP poinformowała, że według stanu na dzień 14 maja 2024 r. polska policja poszukuje 116 osób na podstawie listów gończych w związku z art. 148 kk (art. 148 § 1 kk do art. 148 § 5 kk). Wśród nich jest 47 obcokrajowców. ”
https://kresy.pl/wydarzenia/cudzoziemcy-stanowia-az-40-proc-poszukiwanych-w-polsce-za-zabojstwo-najwiecej-obywateli-ukrainy-i-rosji/
Poza tym jak słyszę podaje te dane za wydarzeniami Polsatu.
Wiadomo, że jest kłamstwo i jest statystyka, ale jak z 47 oobcokrajowcow ściganych do maja 2024 zrobiło się 32 za cały 2024?
45
Gerard Martin trochę się ograł i wyrasta teraz na wartościowego zmiennika. Wydaje się, że nabrał więcej pewności w grze. Ostatnie dwa mecze całkiem nieźle zagrał. Jak sądzicie czy będzie jeszcze coś z niego?
Zobaczymy z Osasuna jak sobie poradzi. Oby lepiej niż ostatnim razem.
0
Co to PSG wczoraj robiło z Liverpoolem to aż pomyśleć.
Wystarczyło, że Mekambe odszedł a ci tak zaczęli grać.
Co do innych meczów to niespodziewałem się, że Bayern tak spokojnie wygra. Ostatni mecz tych drużyn w lidze wyglądał jak mecz PSG- Liverpool tylko bez bramek, gdzie Bayer grał jak PSG.
2
Przykro to pisać, ale Lewy od jakiegoś czasu gra jak emeryt. Tylko czeka na piłki do nogi. Zupełnie nie rusza w ciemno do zagrania. To w oldboyach tak się gra bo nikomu nie chce się biegać.
0
A za co Araujo dostał kartkę?
0
@Mitch_Atleta czyli już w tym sezonie nie strzeli. I dobrze
1
@Trojanek23 a po co dodawałeś to „brzydka”? Przecież jak Niemka to nie mogła być ładna.
I co to za badanie było?
0
@Kinginiesta widać nie zrozumiałeś poprzedniego wpisu, ale cóż.
A jeżeli chodzi o odpowiedź to widać z szyderczego tonu
0
@Kinginiesta a z jakimi wycieczkami mogę się nie wstrzymywać? Z państwowymi?
0
@Kinginiesta widać dla takiego jak ty niewiele warte jest to obywatelstwo skoro można je dostać za nic. A wy jeszcze się z tego cieszycie.
1
@Kidd i to jest podstawa do nadania obywatelstwa?
Rozdają paszporty na prawo i lewo bo dziadkowie 100 lat temu stąd wyjechali. To tak samo jak z Mati Cashem. Słowa po polsku nie umie, ale dać obywatelstwo, aby grał u nas. To jest żałosne.
0
@mordini123 był w ogóle w Polsce kiedykolwiek? Nawet po obywatelstwo się nie pofatygował do Polski.
2
Czemu przyszedł do nas Ferran zamiast tego Alvareza?
1
@ViscaelBarca2007 poczekaj. Z Betisem też na początku ruszyli. Zaraz Fede zejdzie z mięśniówką i się zacznie.
5
Co za szczęście, że barca nie poszła po tego Galana jak był w Celcie.
4
@Safrani konfederacja założona w 2018. To sie nawyrastali 50-latkowie.