0

@JanneAhonen ale do opisu nadal pasuje.

0

@Herato a Atletico- Bayer z tego sezonu?

17

@daniel32778 to, że zrobił sedes do już inna sprawa

21

Jeden z większych błędów jaki można było zrobić w klubie to nie wybudować stadionu w czasie tzw pandemii, gdzie nie wpuszczano ludzi na stadion.
Florentino chyba wtedy budował a Bartomeu wiedział, że to już jego nie będzie dotyczyło i miał to w du.ie. Tyle mln strat tylko dlatego, że cały rok stadion niedostępny.

7

@Aragorn33 urzędnik i przydatny. Wybierz jedno.

1

@arasz1819 i kolejny raz tylko potwierdzasz moją tezę XD

1

@arasz1819 przeceniasz siebie i to bardzo, co zresztą na każdym kroku pokazujesz.

2

Komentarz usunięty

0

@Safrani tzn czym jest ten całokształt tutaj?

0

@Aragorn33 „to Bosak na podstawie danych o poszukiwanych wyciągnął wnioski o oskarżonych.”
To akurat twoja interpretacja i do tego błędna. Bosak akurat powiedział o ściganych

0

@Aragorn33 czyli Policja też ich nie rozumie bo przecież załączyłem artykuł, w którym jest cytowana odpowietrz KGP.
A to, że Ty niezrozumiała co napisałem to jestem pewien.
Wygląda, że Bosak mówi o jabłkach a KGP odpisuje o śliwkach.

Ps. Statystycznie też ciekawa sprawa, że od 2022 przyjechało tutaj miliony obcokrajowców, PiS sprzedawał wizy i nasciagal setki tysięcy ludzi z Azji i Afryki a mimo to te statystyki nawet nie drgnęły mimo, że inne przestepstwa w wykonaniu obcokrajowców znacznie wzrosły.

Zapomniałem dodać, że Polsat to telewizja więc musisz sobie obejrzeć tamto wydanie. A o informacji w Polsacie powiedział Bosak a nie ja.

0

@July_6_BcN przez kontuzję za długo siedział z nią w domu i nie wytrzymał.

0

@Kgorecki2500 e tam. Już starsze osoby odzyskiwały kamienicę w Warszawie.

1

@Aragorn33 czyli co? Bosak mówi o jednym a policja przywołuje statystyki na coś innego?
@macio_944

5

@macio_944 kolega widzę już drugi raz próbuje się przyczepić, ale znów nie do końca celnie.
co do Bosaka to znalazłem artykuł z 2024 gdzie jest podana odpowiedź w KGP
„W poniedziałek KGP poinformowała, że według stanu na dzień 14 maja 2024 r. polska policja poszukuje 116 osób na podstawie listów gończych w związku z art. 148 kk (art. 148 § 1 kk do art. 148 § 5 kk). Wśród nich jest 47 obcokrajowców. ”

https://kresy.pl/wydarzenia/cudzoziemcy-stanowia-az-40-proc-poszukiwanych-w-polsce-za-zabojstwo-najwiecej-obywateli-ukrainy-i-rosji/

Poza tym jak słyszę podaje te dane za wydarzeniami Polsatu.
Wiadomo, że jest kłamstwo i jest statystyka, ale jak z 47 oobcokrajowcow ściganych do maja 2024 zrobiło się 32 za cały 2024?

45

Gerard Martin trochę się ograł i wyrasta teraz na wartościowego zmiennika. Wydaje się, że nabrał więcej pewności w grze. Ostatnie dwa mecze całkiem nieźle zagrał. Jak sądzicie czy będzie jeszcze coś z niego?
Zobaczymy z Osasuna jak sobie poradzi. Oby lepiej niż ostatnim razem.

0

Co to PSG wczoraj robiło z Liverpoolem to aż pomyśleć.
Wystarczyło, że Mekambe odszedł a ci tak zaczęli grać.
Co do innych meczów to niespodziewałem się, że Bayern tak spokojnie wygra. Ostatni mecz tych drużyn w lidze wyglądał jak mecz PSG- Liverpool tylko bez bramek, gdzie Bayer grał jak PSG.

2

Przykro to pisać, ale Lewy od jakiegoś czasu gra jak emeryt. Tylko czeka na piłki do nogi. Zupełnie nie rusza w ciemno do zagrania. To w oldboyach tak się gra bo nikomu nie chce się biegać.

0

A za co Araujo dostał kartkę?

0

@Mitch_Atleta czyli już w tym sezonie nie strzeli. I dobrze

1

@Trojanek23 a po co dodawałeś to „brzydka”? Przecież jak Niemka to nie mogła być ładna.
I co to za badanie było?

0

@Kinginiesta widać nie zrozumiałeś poprzedniego wpisu, ale cóż.
A jeżeli chodzi o odpowiedź to widać z szyderczego tonu

0

@Kinginiesta a z jakimi wycieczkami mogę się nie wstrzymywać? Z państwowymi?

0

@Kinginiesta widać dla takiego jak ty niewiele warte jest to obywatelstwo skoro można je dostać za nic. A wy jeszcze się z tego cieszycie.

1

@Kidd i to jest podstawa do nadania obywatelstwa?
Rozdają paszporty na prawo i lewo bo dziadkowie 100 lat temu stąd wyjechali. To tak samo jak z Mati Cashem. Słowa po polsku nie umie, ale dać obywatelstwo, aby grał u nas. To jest żałosne.

0

@mordini123 był w ogóle w Polsce kiedykolwiek? Nawet po obywatelstwo się nie pofatygował do Polski.

2

Czemu przyszedł do nas Ferran zamiast tego Alvareza?

1

@ViscaelBarca2007 poczekaj. Z Betisem też na początku ruszyli. Zaraz Fede zejdzie z mięśniówką i się zacznie.

5

Co za szczęście, że barca nie poszła po tego Galana jak był w Celcie.

4

@Safrani konfederacja założona w 2018. To sie nawyrastali 50-latkowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?