ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 jak inni nie mają problemu to nie nadajnik. A inni też sprawdzali na karcie play? Bo do transmisji danych play korzysta chyba tylko ze swoich nadajników.
0
@michal26 a może cos się dzieje z nadajnikiem w okolicy? Może jakieś prace?
0
@clyde ok. To z tym zgoda, ale nie wygląda to na działanie myśliwych.
2
@clyde ale o jakich myśliwych piszesz? W artykule jest napisane:
– Działania prowadzone są w kierunku przestępstwa dotyczącego polowania bez posiadania uprawnień i polowania na zwierzynę z broni innej niż myśliwska – mówiła prokurator.
Wygląda na to, że jednak nie myśliwy to zrobił. Tak w ogóle myśliwy nie zostawiłby trafionego zwierzęcia.
Też ciekawe, że to ekolodzy potwierdzają śmierć. Cytuję artykuł: Ekolodzy przybyli na miejsce i potwierdzili śmierć zwierzęcia.
I skąd wiedzą, że żyła jeszcze przez 3 tygodnie? Jedynie kto tak mówi w tym artykule to ten „ekspert” ekolog a to jak wiemy żaden ekspert.
0
@Janas11224 a co powiesz na finał Legia- Jagiellonia?
5
@DonCarletto u madryciakow widze czytanie ze zrozumieniem mocno szwankuje.
1
Ale Realowi udała się drabinka. Lepiej by bylo jakby trafili na Bayer. Atletico powinni przejść. Patrząc na oba mecze ligowe to w obu ten słaby Real zagrał znacznie lepiej od Atletico.
0
@Zoker nie oglądałem całego meczu, ale wyglądało, że City gra beznadziejnie. Widziałem już jak Ceballosa robią drugiego Krossa i jak świetnie wyglądał Czułameni.
To poczekajmy dwa mecze i oni będą sprzedawać.
0
@D10SLEO właśnie nie sądzę. Girona pewnie znów wyłapie od nich 3-4 gole
4
Kibice Realu cieszą się jak ich klub się odrodził i już teraz będzie tylko wygrywał bo ograli beznadziejne City.
Szkoda, że grają teraz w Girona a nie klubem, który by ich od razu zweryfikował.
0
@Herato to może Ankaragucu i pobicie sędziego?
1
@Herato Panatinaikos
3
@VegetaPolska nie wiem gdzie mieszkasz, ale nie spotkałem się z opalaniem na żywca. A już o opalaniu królików to nigdy nie slyszalem
0
@FCB24 ja powiem
1
@negreanu akurat on musiał być wśród tych ekspertów
4
@Eklerek skoro to Gruzini to jaki z nich odłam polskiego społeczeństwa?
4
@pt9 on ma na nazwisko Gala a powinien mieć Gała.
1
@Kgorecki2500 widzę, że tak samo jak nasi politycy martwicie się tym tak w ostatniej chwili. Wcześniej nikt o tym nie myślał tylko było „przyjmować, przyjmować uchodźców”
Już 2,5 roku temu mówiłem, ze tak będzie i wrócą do nas lata 90-te pod względem bandyterki, wymuszeń, haraczy itd.
1
@KrychaFCB bez jaj. To może mieć anulują od razu to czerwo.
2
@mrboom bez tego nie dałbym rady.
0
@norbi77 czemu atakował Rosję jak jest jej prezydentem?
0
@MichuZ44 i dla tego też jestem za tym, aby młodzi kierowcy (wiekiem nie stażem) co pół roku mieli badania psychologiczne bo stanowią jeszcze większe zagrożenie niż ci starzy.
1
@Kozinho. Fermin ostatnio też trafił w piłkę a dostał czerwo.
0
@alone49 za faul Cubarsiego bym nie dam. Bardziej należał się za faul Forta. Przy Cubarsim najpierw go przytrzymywał, ale zaraz puścił i mógł spokojnie biec a Cubrasi go nie powalił na ziemię.
To zupełnie inna sytuacja niż z Inigo, gdzie ten uporczywie był trzymany i powalony na ziemię.
5
Już wiadomo czemu Fort gra tak mało. Jest bardzo słaby w obronie i moim zdaniem źle się ustawia.
0
Z lepszymi drużynami gra im się lepiej niż ze słabymi więc dzisiaj będzie dobry wynik.
0
@Rastafarnianin jeszcze pójdzie do pałacu prezydenckiego i żyrandol ukradnie.
0
@Katalonik97 to nie są zwykłe buce. Aż takich to ze świeczka szukać.
Ale nagromadzenie tylu bucow na 1m2 to jest sztuka.
11
@Comentateiro „na pewno z punktu widzenia pisokonfederatów” - raczej z punktu widzenia Polaków i Polski, ale co ty możesz o tym wiedzieć.
Musiałbyś mieć w głowie coś innego niż trociny to może byś zrozumiał.
Przypomnisz może kto zaczął tę wojenkę? Jakieś moherowe berty kojarzysz?
11
Bellingham to niezłe padolino w polu karnym a oni chcą karnego. XD