ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tasde a jak tam Tusk z Bodnarem ich stosowanie się do obowiązującego prawa?
W ich przypadku to ok?
1
@Stoiczkow jak nie znoszę tego starego komucha tak muszę przyznać, że najczęściej gada z sensem i jest mądrzejszy od wszystkich obecnych polityków.
1
@chosenone ale dać się wciągnąć w wojnę to dla ciebie „uszczknąć z tortu”? Nie możemy zrobić jak Niemcy? Poczekać aż inni powalczą i później robić tylko interesy bez angażowania się w samą wojnę?
Rozumiem, że dotychczasowe zaangażowanie to dla ciebie za mało.
0
@PatrykBarca kupili mieszkanie tej nieżyjącej.
0
@Cvzx tak, to ten.
0
@Comentateiro nie lep. Po co będziesz robił sobie konkurencje.
0
@BorzyKrzys przez sterydy Paulie miał mieć jakiś dziecięcy głos i do tego był impotentem.
A tak szczerze to myślałem, że będzie jeszcze większy.
Nie chce spoilerowa, ale ich walka powinna być niezła. Ciekawe jak ją nakręcili.
0
@MOLESTA a to tylko jedna z jego zalet.
6
@fart a jaką niby ma niezależność? Przecież foto też jest podłączone pod licznik. Jak wyłączają prąd to u Ciebie falownik też nie pracuje.
I myślisz, że jak masz foto to już elektrownia nie pracuje? XD
0
@Borneo ciekawe, że nie jest obowiązkiem.
Żebyś zawału nie dostał jak się dowiesz, że jako prezydent będzie jeszcze więcej jeździł. Średnio ok 10 tys. za podróż, żadne luksusy.
Nie ma to jak Czaskowski z kochanką tzn asystentką wydał na jeden wyjazd 60 tys.
0
@Borneo czyli to źle, że w ramach swoich obowiązków jeździł? To zdziwisz się gdy jako prezydent będzie jeszcze więcej latał.
Czyli to, że nie jest posłem to plus czy minus? Poseł nic nie załatwiając wylata rocznie ok 130 tys i to jest ok?
0
@Borneo połowę tej kwoty poseł potrafi w rok wylatać tylko na podróżach krajowych.
3
@Ojciec5tkidzieci tu się niezgodze. W lasach niedaleko moich rodzinnych stron nigdy nie było wilków. Kilka lat temu rządzący postanowili ich tu sprowadzić. Te się namnożyły bo nie wolno ich odstrzelić i teraz jest problem. Wieczorami słuchać ich wycie. Bezpańskich psów już nie ma. Te, które były przy domach też są atakowane i kilka było zjedzonych nawet w domostwach oddalonych od lasu ( ale na uboczu). Był przypadek ataku na człowieka przez 3 wilki. Na szczęście facet miał przy sobie pile więc je odstraszył. Wtedy myśliwi dostali pozwolenie na ich odstrzał. Zdążyli odstrzelić 2 w kilka dni bo zaraz przyszło cofnięcie pozwolenia pod naciskiem ekologów.
Jeszcze innych przypadków można by wymieniać.
0
@gaucho104 to ktoś kupuje koszulki espanyolu?
0
@gaucho104 kolego, ale Ivana to się nie czepiaj. Pamiętam jak za dzieciaka miałem jego koszulkę.
0
@Eklerek wygląda na parę kilo nadwagi
1
@wojopancer jak z cebylką tzn szczypiorem to tylko całe.
7
Kto liczy na porażkę Realu dzisiaj to pewnie się przeliczy. Jeśli będzie trzeba to odstawią Celtę. Oczywiście kasa się liczy i prawa telewizyjne a jak Real odpadnie przed dwumeczem z Barcą to sporo kasy może im uciec i nie koniecznie myślę tu o samym realu a bardziej o federacji.
0
@Gall ale nie była mowa o wyborcach tylko o politykach.
0
@Gall gdzie niby takie pytanie zadałem?
2
@gumaz jak to po co? Żeby trenowali bo 6 nocy w zimnej rzece przetrwać to nie taka prosta sprawa. Bez treningu ciężko.
0
@lithotripter że co? Nie było jasne na ile pytań można odpowiedzieć? To pewnie dlatego ludzie kart nie brali bo nie wiedzieli czy mogą odpowiadać XD
Referendum miało przede wszystkim sfinansować kampanię PIS co nie znaczy, że nie można było tego wykorzystać. Z punktu widzenia społeczeństwa przez referendum mają większy wpływ na to co się stanie niż przez głosowanie na jednego lub drugiego cymbała.
0
@Gall a czy gdzieś zasugerowałem, że jesteś ich wyborcą?
0
@Gall Kotku, nie ważne kogo pytała. jak kojarzę to ten niepraworządny PiS teraz nie rządzi a obecna koalicja na pewno nie zrobiłaby nic wbrew konstytucji.
0
@Gall ale jak to? ludzie krzyczący „konstytucja” na ulicach, czytający konstytucję swoim dzieciom na dobranoc mieliby się do niej nie stosować?
0
@lithotripter dziękuję. Staram się.
Prawnikiem nie jestem, ale na pewno wytłumaczysz mi co jest nie tak z tym pytaniem:
„Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?”
0
@Nightraider no jak to nic by nie wynikało z tego?
To krótki opis co oznacza wiążący
„Wiążący wynik oznacza, że referendum staje się podstawą wydania odpowiednich regulacji prawnych i nakłada na organy państwa obowiązek ich wydania bądź nakazuje tym organom powstrzymanie się od ingerencji w sferę, co do której suweren opowiedział się za pozostawieniem jej bez zmian. W drugim przypadku próba regulacji tej materii wbrew głosującym będzie naruszeniem Konstytucji.
Wymóg frekwencji dotyczy referendum w sprawach o szczególnym znaczeniu dla państwa oraz w sprawie wyrażenia zgody na ratyfikację umowy międzynarodowej.„
Jednym słowem Tusk nie mógłby wbrew referendum wydać zgody na pakt a przynajmniej musiałby zrobić sporo fikołków, aby to zaakceptować.
Jeśli Polska by się na to nie zgodziła to takie prawo by nie weszło i unia by tego nie mogła narzucić.
Chyba to jest proste.
Tak przypomnę, że na to prawo Tusk zgodził się znacznie później niż było zrobione referendum.
0
@lithotripter za to teraz będziesz miał dobrze skonstruowane centra imigrantów
2
@Nightraider tak tylko przypomnę, że to prawo nie było z góry narzucane tylko nasi umiłowani obecnie rządzący się na to zgodzili.
Jeżeli referendum byłoby wiążące to musieliby parę fikołków porobić, aby się na to zgodzić.
Choć jak widać obecnie rządzącym prawo wcale nie przeszkadza bo u tak stosują je według uznania.
1
Jak Niemcy na tym skorzystają to rzeczywiście trzeba wdrożyć jak najszybciej.
Jak to było z referendum? Pytania źle skonstruowane i to jest tylko po to, aby finansować kampanie więc nie biorę karty.
To teraz jak nie brałeś karty to weź śniadych księciuniów.
https://x.com/szef_dywizji/status/1886171047088594981