1

@Safrani tylko niech nie wypuszczają bo zaraz ucieknie do Dubaju.

0

@Szreko poza Lechem Poznań?

1

@barcanawieki A to on jest w rządzie, że też musi bojkotować?

6

Przecież to są jakieś żarty. 5000 miesięcznie będzie dostawał ten grafoman.


0

@krol211 jest jeszcze Eric

11

„Dziś po czerwonej kartce Blaugrana od razu strzeliła bramkę, ale w szeregi drużyny nie wkradła się nerwowość”
Chyba straciła.

20

Ciekawe było jak Mbappe wpada na Casado i uderza go łokciem w głowę a ten dyktuje faul dla Realu.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Rudiger dostał żółtą

1

Schodzi ręcznik, wchodzi ręcznik

1

I właśnie to są wyjścia Wojtka jak z Senegalem

1

@MesQueUnClub96 żeby być wyborcą to trzeba mieć przynajmniej 18 lat.

2

@SzczenaWojtula hahaha. Chłopak zamknie się w sobie za ten trolling.

7

@kamiVeB wykorzystywanie dzieci w kampanii to chyba coś nowego


0

@MesQueUnClub96 pytasz „po co przerzucasz się na PO”. W takiej sytuacji to chyba zasadne pytanie o to czy nie wolno.
Nadużyłem? XD to straszne, że w ogóle „nadużyłem” twoje wpisy. W końcu tylko chciałeś się przyczepić tylko do Nawrockiego i ewentualnie do lewicy, ale nie do Tuska.

A czy ja gdzieś piszę, że Nawrocki jest dobry albo PO złe?

Nadal nie widzę abyś wycofał się z sugerowania, że chłopaczek mówił coś o niszczeniu lewackiej ideologii. To już moje 3 przypomnienie a Ty nadal ignorujesz.

1

@MesQueUnClub96 a ja pytam czy akcji PO już nie wolno wkleić?

Poza tym piszesz coś o wykorzystywaniu 11-latka w taki sposób więc masz tez inny przykład.

Jak widać piszesz różne bzdury jak np sugerujesz, że mówił coś o niszczeniu lewactwa i ani się z tego nie wycofujesz ani nie podajesz niczego na poparcie tych słów.

1

@MesQueUnClub96 aaa, to filmiku z PO nie wolno?

A podrzucisz ten filmik, gdzie mówi o tym zniszczeniu?

2

@MesQueUnClub96 cytuje twój wpis „to ją wklej”. Co prawda nie było to do mnie, ale teraz masz pretensje za wklejenie?

Możesz podać filmik, gdzie ten 11-latek mówi coś o zniszczeniu lewackiej ideologii bo wygląda na to, że zmyślasz.

14

@MesQueUnClub96 wykorzystywanie dzieci w kampanii to chyba coś nowego XD


0

@Jakchcesz jasne. Logicznie myśląc właśnie o to chodziło, tak samo jak masz na drodze znaki np S2 podpowiadający gdzie skręcić.
Odnosiłem się tylko to samego artykułu i informacji co według rozporządzenia oznaczają.
Chociaż tak jak napisał @Hosh nie jestem pewien czy interpretacja jest właściwa.

0

@Hosh ok. Ja odnoszę się tylko do tego co w artykule. Co ciekawe na WP znalazłem ten sam artykuł.

0

@TheNekro94 ale zauważyłeś, że to jest cytat z artykułu?
I dodatkowo, że ten cytat odnosi się do rozporządzenia?

0

@Jakchcesz w tym artykule widzę ciekawe rzeczy. Czytałeś w ogóle ten artykuł?
„Zgodnie z polskimi przepisami oznaczają one jednak coś zupełnie innego, niż planowali urzędnicy.
Rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie znaków i sygnałów drogowych mówi wyraźnie, że "napisy i symbole" umieszczone na pasie ruchu oznaczają jego przeznaczenie dla konkretnych pojazdów, a nie kierunek jazdy.
Na podstawie tych samych przepisów wyznacza się więc np. buspasy czy pasy dla rowerów. Trzymając się zapisów rozporządzenia, z dwóch pasów na AOW powinny więc od teraz korzystać... tylko auta odpowiednio z ukraińskimi lub niemieckimi rejestracjami!„


1

@michal26 tzn jak robią efekty? Na nie chyba trzeba zaczekać do wyborów.

2

@michal26 od kiedy do Konfy przyszli tacy krętacze jak Tyszka czy Wipler to też i za nią nie przepadam. A Mentzen za bardzo pozostaje pod wpływem Wiplera.

1

@michal26 to może jeszcze małopolska i świętokrzyskie bo tam pobił Berkowicza.

0

@takisobiektos co to za obraźliwa decyzja o której mówi?

0

@norbi77 new blood nie radzę oglądać. Niby zaczęło się nieźle, ale całość zupełnie bez sensu. Nie chcę spoilerowac, ale dla mnie wielki zawód.

0

@Azrik wygranie z nimi np 5:0 też nie sprawi, nabiorą sympatii, ale nie oznacza, że mamy przegrywać. Swoją sympatię to mogą dla swojej żony zatrzymać.
Przykład z garnkiem raczej tu nie pasuje. Porównałbym to raczej do np. zakazu wprowadzania zwierząt domowych a Laporta nagle przyszedł z lwem, którego już zakaz nie obejmuje.

0

@Azrik ale co nie jest zabronione to jest dozwolone. Jeżeli znajdują lukę w przepisach to czemu mają jej nie wykorzystać?
A to, że LL sama nie przestrzega swoich przepisów to już inna rzecz i dlatego liczę, że Laporta znow im za to utrze nosa.

0

@Criss18Barca ale przecież co wybory jest po 10 kandydatów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?