ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wasacz_ dopiero co rozpisywałeś się jakie to nowe, wspaniałe standardy obowiązują w TVP za nowej władzy a teraz wyrażasz zrozumienie za nazywanie kogoś ku.asem tylko dlatego, że jest przeciwnikiem?
Świetne te standardy.
Ps. Możesz nam podać te gorsze rzeczy, ktore są mówione w tej telewizji.
5
@Borneo gdzie masz napisane, że muszą zapłacić 10 mln? To, że ktoś chce to nie znaczy, że dostanie. Widzę z czytaniem u Ciebie jest tak samo jak z pisaniem czyli słabo.
1
@Wasacz_ obejrzyj jeszcze raz ten filmik i zastanów się czy kobieta mówiąca, że dostała 200tys. odszkodowania naprawdę w to wierzy mimo że nikt takiej kasy nie miał wypłaconej.
Naprawdę masz tak zryty beret, że sam w to wierzysz?
To jest mentalność fanatyka.
Ale nie pytałem o Nawrockiego tylko o Szambiarza. Co to? fanatyk nie potrafi sprawdzić informacji?
Sprawdziłeś już czy jego matka była donosicielem SB?
Sprawdziłeś czy pozwał swojego asystenta jak ten opowiadał o braniu narkotykow przez Dupiarza i romansie z asystentą?
4
@Wasacz_ haha. To obejrzyj program tej wspanialej redaktorki Shnepf i zobacz czy nie ma napuszczania pato aktorów czy pato piosenkarzy.
Jakbyś nie był takim fanatykiem to może zobaczyłbyś, że nie ma różnicy.
A już raz zapytałem ciebie czy naprawdę myślisz, że ta bab z filmiku ośmieszała się za darmo?
Ps. I dotarłeś już do tych informacji o Czaskowskim?
3
@Comentateiro tak, jasne. Bez chamskiej propagandy XD.
I teraz najlepiej do siebie zastosuj swoje „złote myśli”:
„To, że piszesz to co piszesz świadczy o tym, że albo nie wiesz co się dzieje, albo masz tak sprany łeb, że jako sekciarz wygłaszasz propagandowe farmazony”
0
@Marian_Pazdzioch do tego, że ci wszyscy antyrosyjscy politycy nagle zaczęliby zachwalać Rosję. To tak jak z komunistami, który „utrwalali władzę socjalistyczną” w Polsce a teraz są najbardziej proeuropejskimi politykami.
1
@MesQueUnClub96 że Międzynarodowa Agencja Energetyczna właśnie skorygowała swoje wieloletnie prognozy: wbrew wcześniejszym przewidywaniom i europejskiej propagandzie zużycie węgla na świecie rośnie i będzie rosło.
Karbonofobiczna polityka UE (ten wąski fioletowy paseczek) wygląda na pozbawioną Pokaż więcej
2
A Wam żyje się teraz lepiej niż za PIS czy też nie wiecie o dokonaniach rządu Tuska, których jest dużo, a którymi rząd się nie chwali?
0
@Wasacz_ twierdzisz, że np ta osoba zrobiła z siebie pośmiewisko za darmo?
Ale przynajmniej wiem co znaczy słowo fanatyk i idealnie się w nie wpisujesz.
Ps. Sprawdziłeś już te informacje Czaskowskim bo też twierdziłeś, że kłamie i jakoś nagle zniknąłeś?
2
@Comentateiro „Wpuszczasz za łapówki migrantów ”- może rozwiniesz ten temat? Kiedy, kto? Może też podzielisz się swoją wiedzą z komisją bo ona do takich wniosków nie doszła.
„Dewastujesz prawo” - dobrze, że obecni rządzący tego nie robią.
„Okradasz skarb państwa” - na szczęście teraz są sami uczciwi ludzie, którzy nie będą ani myrchować, ani wieczorkować. Żadnych przekrętów na vacie też nie będzie.
I nagle wychodzi, że jednak jakieś 70%-80% głosujących to beton.
2
@Comentateiro największy hipokryta na forum próbuje komuś wytykać hipokryzję. To jest hit
Ale takiemu zakłamanemu fanatykowi to nic nie przeszkadza.
0
@Comentateiro jak już to usunęli pokaz twojej „inteligencji”. Aż żałuję, że nie widziałem tych wypocin.
Biedaczek. I znów nikt nie rozumie twoich „złotych myśli”. Może jakbyś pisal po polsku a nie wymyślał nowych związków frazeologicznych to ktoś być cię zrozumiał.
Od kiedy przechlapać to znaczy niewykorzystanie? To tak jak z tym twoim niezwykle „inteligentnym”tekstem: „brak podstawowej elokwencji cię zaślepia”. XD
Ale to już tak jest jak półgłówek chcę uchodzić za inteligenta.
1
@Comentateiro ale to trzeba mieć pusto w głowie, żeby stwierdzić, że można zniszczyć talent poprzez trenowanie go tylko przez 3 tygodnie w roku. XD.
3
@Wasacz_ Nowi propagandziści mówią jak to robili starzy propagandziści i barany myślą, że teraz to już jest lepiej. XD
3
@BulaKG od jakichś 10-15 lat nie da się oglądać wagi ciężkiej. Niższe kategorie są ciekawsze
0
To czemu nie było karnego? Tylko nie gadajcie bzdur, że nie miał czasu zareagować. Pilka leci z drugiej strony boiska, nikt jej po drodze nie dotyka i zawodnik zaskoczony? Bez jaj.
Taki sam brak karnego ja z tym, że co prawda zdeptał Cubarsiego jak ten miał szansę dojść do piłki, ale nie patrzył na niego więc karnego nie ma.
0
@Hosh jeszcze brakuje, że on został ochrzczony a zamach to wyraz sprzeciwu wobec Watykanu @Kgorecki2500
2
@Ojciec5tkidzieci a jemu tylko chodziło o to, aby zakazać aut spalinowych. Nie będzie aut to nie wjadą nimi w tłum.
2
@macio_944 splakać się to akurat ty masz w zwyczaju, aż zgłosiłeś komentarz do usunięcia choć jedynie zwróciłem uwagę na twoją hipokryzję.
Śmieszą mnie zawsze tacy zakłamani ludzie.
Jak to napisałeś? Stereotypy mogą być krzywdzące, ale często jest w nich prawda?
Widać w twoim mniemaniu dotyczy to tylko disco polo, ale spokojnie, będę ci ten komentarz przypominał jak znów się popłaczesz nad nachodzcami czy innym komentarzem gdzie „kolor skóry zobowiązuje”.
Chyba, że to nie byłeś ty wy hipokryci zwyczajnie mi się mylicie
DW @John_Doe
15
@MESSIah16 dobrze, że z nimi tam walczy bo dzięki temu mogą przyjechać do Europy i tu robić rozpierd.we.
1
@Herato może Ricardo jak bronił bez rękawic?
2
@Roobo coś jej zostało z tych trudnych spraw
1
@Wasacz_ jak platforma jest obywatelska to on nie może?
0
@Safrani najlepszy to on miał tylko PR. Wszystko co dobrego miał okazję zrobić dla Polski to nie zrobił bo bardziej liczył sie dla niego jego własny interes.
Do tego chłop był chory na jakąś chorobę filipińską.
0
@tbas oczywiście, że tak. Tylko czasami nie wiem co jest gorsze. Niespełnianie obietnic czy jednak tak jak PIS spełnianie, ale jakim kosztem.
2
Komentarz usunięty
2
@tbas taka z nich prawica jak i z platformy i w filmie masz wykres jak walczą w nachodzcami.
Tusk też w kampanii mówił coś o 100 konkretach i inne bzdury i co z tego?
3
@clyde to powiem coś gorszego. Kto wybrał takie gnidy, które dały mu to stanowisko?
2
@tbas a tak swoją drogą to jak to było po kolei? W wakacje policja doprowadziła go na przesłuchanie mimo, że miał immunitet. Prokurator mówił coś, że dla niego ten immunitet jest nieważny. Sąd kazał wypuścić. W październiku traci immunitet a dopiero w grudniu decyzja o areszcie, aby nie mataczył? To przez te pół roku nie mataczył?
0
@dv7wisnia czyli wtedy niezaleznie od wyniku wpadną kolejne punkty w rankingu