1

@Krzysztof1987 @Safrani @Danny Gaucho w sumie to ludzka normą stało się to, aby nie myśleć i nie patrzeć na konsekwencje. Wszędzie się mówi, że pieszy ma pierwszeństwo. I co z tego, że ma? Na cmentarzu jest pełno takich co miało pierwszeństwo. Zawsze mówię, że pierwszeństwo ma ten kto ma większy pojazd i dlatego stosuje zasadę ograniczonego zaufania.
Przypominam też, że już w przedszkolu uczą, że przed wejściem na pasy patrzysz w lewo, prawo i jeszcze raz w lewo a ona weszła bezmyślnie na pasy.

O tym, że to wina kierowcy to nie ma co dyskutować, ale jak wcześniej spojrzała w lewo to nie wydaje mi się, aby auto było daleko. Wydaje mi, że była przekonana, że się zatrzyma. Na szczęście jechał dosyć wolno bo dziecko od razu wstało.

Późniejsza reakcja to może rzeczywiście wina szoku.

0

Powinna dostać tytuł matki roku. Wchodząc na przejście nie patrzy czy coś jedzie,
jak zauważyła auto to odskoczyła, ale dziecka nie pociągnęła za sobą,
Dziecko leży a ta zamiast do dziecka to lecie z pretensjami do kierowcy.

Pomijam tutaj kierowcę bo to też jakiś ślepiec musiał jechać.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Wasacz_ jak w ogóle można popierać tego patologicznego kłamcę i potomka współpracownika SB.
Kłamać to się uczył chyba od rudego.
Przykłady: jak teraz wmawia wszystkim, że nigdy nie chciał ściągania krzyży w urzędach a wystarczy cofnąć się do jego wypowiedzi z maja.
Albo o tym nordstreamie jak to on zawsze był przeciw.

1

@KrychaFCB od razu skojarzyło mi się z tym: pioesenke pana Koracza o zdrowiu chciałabym najbardziej usłyszeć.


2

@michal26 spokojnie. Nasi awansują i może załapią się na LM lub LE przez co za dużo punktów nie zdobędą i znów spadną do LK, aby nabijać ranking.

0

Czy to brytyjski Dawidowicz? Ale skuteczność lepsza bo przynajmniej zdobył koszulkę tylko czemu udaje, że to dla chłopaków?


1

@macio_944 widzę, że płaczki „pronaukowe” kasują komentarze więc powtórzę pytanie. Czemu antynaukowa? Taki światły człowiek powinien wiedzieć, że statystyka to też nauka.

A teraz skąd to powiązanie ze szczepieniem przeciw COVID? Jak pisano o wzroście przypadków zakrzepicy po szczepieniach to pisaliście o antynaukowych szurach a teraz nagle „nie wierzysz w naukę a przecież uleczono 100 osób”.

Ale mam z was ubaw. Nie zmieniajcie się

3

Komentarz usunięty

5

@Safrani i pięknie a jak znacznie zmniejszyło? Zamiast 112 osób to ile osób miało tę chorobę? Bo jak widzę występowanie jej to mniej więcej 1 przypadek na milion

0

@Tasde od kiedy informacja o wykształceniu jest informacją publiczną? Wskażesz może ten rejestr, w którym znajdziesz wszystkich absolwentów.

0

@Pedri16Future ale chyba bycie „pustą” nie jest zakazane więc nie wiem skąd takie wnioski o zakazie tatuaży?
Jak napisze np. że trzeba być idiotą, aby oglądać filmy kręcone przez netflix to czy wnioskujesz z tego, że chce tego zakazać?

Jak widzę kogoś z tatuażem to myślę, że to patologia albo ma problemy psychiczne lub problem ze sobą.

0

@AbelKabel to jeszcze raz sprawdź ile było użyć broni w obronie własnej i pomyśl ile żyć zostało uratowanych przed bandytami

0

@Pedri16Future jeden z nas chyba nie potrafi czytać. Gdzie z tego wyczytałeś coś o zakazie? A to, że mu się nie podoba nie oznacza zakazu. Mi też tatuaże się nie podobają kojarzą się z patologią i rezydentami więzienia, ale nie myślę o ich zakazie.

0

@Martwy tylko którego bo oba są obok siebie

0

@AbelKabel nawet nie wiesz o czym piszesz i co wrzucasz.
Po pierwsze to sprawdź ile osób zginęło w tych masowych strzelaninach bo widzę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Po drugie sprawdź ile masz „defensive gun use” bo widać wyraźnie, że takich jest najwięcej.

Poczytaj sobie, może się czegoś dowiesz
https://www.hoplofobia.info/grant-duwe-masowe-strzelaniny-w-ameryce/


1

Czemu nie ma lepszych powtórek tej przepychanki? Kamer nie mają i lepszych ujęć? Wyglądało to na uderzenie w twarz

0

@Arkon ale wiesz co napisałeś? Jak nie to przeczytaj.

1

@Arkon ale wiesz, że z rozmowy dzieci się nie biorą. Prawda?

0

@AbelKabel haha, podajesz jakieś gownodane nie wiadomo skąd. Czyli przed 2013 nie było strzelanin bo ktoś nie zbierał danych?
Co za głupoty.
Poszukaj raczej oficjalnych danych.

Na szczęście nie ty wydajesz pozwolenia

0

@AbelKabel czytasz czasem te bzdury, które wypisujesz? Też mógłbyś się nauczyć pisać po polsku.

A to broń musi być tylko palna?

Niecałe 2500 zabitych w masowych strzelaninach przez 20 lat. To dużo czy mało? To mnie niż rocznie w Polsce ginie osób w wypadkach samochodowych.
A co do statystyk to też ciekawe, że te masowe strzelaniny najczęściej są w stanach, w których są ograniczenia w dostępie do broni.

Taa, policjant nie chce, ale musi. To poczytaj baranie kim był ten policjant co zastrzelił drugiego policjanta. Ale dla ciebie psychol w mundurze jest ok i on może mieć broń.

Nie, nie widzę różnicy między psycholami.

Ale wiesz, że nikt cię nie zmusza, abyś miał broń?
To też jakieś badania, że chęć posiadania broni zależy od długości przyrodzenia? Ale to chyba jest odwrotnie bo takie pi..dy jak ty nie chcą mieć broni

0

@AbelKabel widzę, że mam do czynienia z jasnowidzem. Juz teraz wiesz jak będzie. Strzelanki itd.

Czyli jak nie będę miał broni to to mnie uchroni przed napastnikiem z bronią?

Jakoś wszyscy mają dostęp do noży i nie widzę masowych ataków, ale ty wiesz jak bedzie

0

@Tasde skoro „ekspert” tak mówi to na pewno tak musi być. XD co prawda formalnie to nie spełnia tego punktu, ale i tak wiesz lepiej. a ta Konfa to już się rozwiązała bo też pisałeś, że nie zwołali kongresu więc już ich nie ma.

Art. 11 ust. 3 ustawa o IPN.
„Prezes Instytutu Pamięci nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej niedającej się pogodzić z godnością jego urzędu.”

Kandydowanie na prezydenta jest niegodne prezesa IPN XD.

0

@AbelKabel a co ci nie pasuje w porównaniu? Takie samo jak twoje z lekarzem. Ile osób ginie w wypadkach a ile od broni?

Broń ma chronić napastnikami. A ty to się naucz ortografii.

Tak, na pewno będzie tak jak piszesz, że wszyscy będą do siebie strzelać.
Większej głupoty to już nie mogłeś napisac

3

@Comentateiro To teraz sobie porównaj NRD i RFN i już wiesz co byśmy mieli gdyby nie ta żydokomuna.

0

@Peciak cóż, jaki kandydat tacy natręci.

10

Kampanie już zaczęli i jest już jeden spot. Co prawda sprzed 5 lat, ale nadal aktualny


0

@AbelKabel narzędzie pracy? Jak często widzisz, aby policjant używał broni?

To może autem powinni jeździć tylko zawodowi kierowcy? W końcu to ich narzędzie pracy. A wypadki na drodze zdarzają się bardzo często.

Broń zwykle służy do obrony. Masz coraz więcej ciapakow czy innych pseudouchodzcow i lepiej, aby u nas nie wyglądało to tak jak na zachodzie. Do tego też przeszło pełno nielegalnej broni z Ukrainy i ludzie powinni mieć możliwość się bronić.

2

@Odcinkowy oby Mekambe nie odrodził się na tej lewej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?