ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 jak to się różni od tego co napisała na X?
no i mamy rozjazd bo jakos tutaj nie wspomniała nigdzie o „końcu współpracy”.
I jeszcze słowa klucze z tej wypowiedzi czyli „będzie mogła wchodzić, jeśli dostanie akredytację”.
I teraz jedna mówi o końcu współpracy a druga o braku umawiania się. Ciekawe komu wierzyć pewnie politykowi rządowemu bo oni nie kłamią tak samo jak ich szef.
1
@arasz1819 chyba masz przestawioną klawiaturę i w słowie „wywód” zamieniło ci „z” z „y”.
A tak swoją drogą to znalazłeś już link, gdzie druga strona zdementowała?
4
@Fantastyczny Chłopiec snowflake zgłasza chyba wszystko co nie jest po jego mysli a ktoś mu to klepie. On żyje w swoim świecie.
Załączę jeszcze raz oświadczenie dziennikarki
https://www.tysol.pl/a130371-oswiadczenie-moniki-rutke-w-zwiazku-z-watpliwosciami-dot-zajscia-podczas-konferencji-donalda-tuska
11
@arasz1819 to jak zwykle ty masz problem z czytaniem albo raczej interpretacją.
Jeszcze raz zapytam gdzie widzisz to dementi?
Masz napisane „i oznajmiła, że "kończymy współpracę" – tak dokładnie brzmiały słowa Agnieszki Rucińskiej. W mediach społecznościowych napisałam, interpretując te słowa, że dotyczyły one niezapraszania mnie na konferencje PDT. W rzeczywistości były to słowa o "końcu współpracy" – czymkolwiek ona jest. Być może ta interpretacja była zbyt pochopna, jednak mam w pamięci sytuację, gdy dziennikarze TV Republika nie byli wpuszczani na konferencje Bartłomieja Sienkiewicza czy na konferencję sztabu kryzysowego Donalda Tuska w związku z powodzią. „
Czasami warto czytać całość a nie tylko to co ci pasuje kłamczuszku. Czy to wygląda na jakiekolwiek dementi? Ciekawe też jaką to współpracę kończą.
Jeżeli druga strona zdementowała to nie będziesz miał problemu, aby załączyć tutaj link bo jedyne co znalazłem to tylko coś takiego i brak odniesienia do „ końca współpracy”
Co do reszty to nikt nie jest tak rzetelny jak wybiórcza czy WSI tzn TVN
5
@Sysia11 tylko tu nie chodzi o podobne poglądy a o nasze interesy a nie jestem pewien czy nasze interesy są zbieżne z tymi trumpowymi.
1
Komentarz usunięty
22
Żeby zadawać Donkowi niewygodne pytania? Co to to nie. Przynajmniej nie w uśmiechniętej Polsce.
0
@Tomason ok. To pomyliło mi się z Clintonową i ona miała więcej głosów a przegrała. @mekston
0
@Tomason jeżeli dobrze pamiętam to cztery lata temu chyba Trump też miał więcej głosów niż Biden.
0
@Wasacz_ twój wpis to manipulacja albo głupota. Wybierz sobie.
Wyraźnie jest napisane, że fundacja sprzedawała skarpety firmie Wadas. Ta firma wcześniej kupowała te skarpetki od producenta, ale mieli jakiś zatarg i przestali im sprzedawać.
I firma Wadas sprzedawała skarpety na amazonie więc gdzie w tym ksiądz?
I kolejne pytanie bo to już wyższa logika. Piszesz, że sprzedawali po zaniżonej cenie a wygląda, że mieli trzykrotne przebicie.
0
@Wasacz_ to teraz biorę pierwszy lepszy artykuł i widzę, że ksiądz nie sprzedawał skarpet na amazonie.
Nie ma tam nic o kupnie skarpet dla potrzebujących tylko dla darczyńców.
Na amazonie nie były one sprzedawane po zaniżonej cenie tylko że sporą przebitką ( i nie przez księdza).
Wytłumacz jeszcze jak niby w ten sposób prał pieniadze z funduszu? Z tego co czytam to działalność gospodarcza fundacji nie miała nic wspólnego z dotacją z funduszu.
0
@arasz1819 ja się skompromitowałem? XD.
Wyparcie to u Ciebie standard.
0
@arasz1819 służę uprzejmie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14918418#comment-14918451
1
@arasz1819 i napisał to koleś łapiący się na fejki uderzające w Konfe XD. No, ale jak w Konfe to przecież się nie liczy jako fejk.
0
@Almighty jak to pisiory nie wysłały? Przekazali im w ubiegłym roku chyba z 10 samolotów o czym mówił sam Duda. https://dorzeczy.pl/amp/437883/wiadomo-ile-czolgow-i-mysliwcow-polska-przekazala-ukrainie.html
1
@Sulimo jak na razie to ukraińska rakieta zabiła dwóch Polaków. Czy nasi coś z tym zrobili?
1
@Sulimo wygląda na to, że on sobie coś ustala nad głową Polski a później pretensje, że my nie wywiązujemy się z czego co on ustalił z kimś innym XD
Do tego my mamy oddać nasz sprzęt a w zamian nie dostaniemy nowego tylko inne państwa by stacjonowały u nas. To dopiero jaja.
Wycinek z artykułu:
Zełenski poinformował, że konsultował się w tej sprawie z ówczesnym sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Wynikiem tych rozmów miało być wprowadzenie przez NATO „misji policyjnych”.
- Misja policyjna oznacza samoloty NATO. Naprawdę chcieliśmy dostać MiG-i z Polski, ale nie mogli nam ich dać, ponieważ nie mieli wystarczającej liczby własnych, więc uzgodniliśmy z NATO, że przydzielą im misję policyjną. To tak jak nasi przyjaciele z krajów bałtyckich – nie mają własnych samolotów, więc są misje, które chronią ich niebo. Zgodziliśmy się na to, a potem co, czy Polska dała nam samoloty? Nie.
1
I zawodnicy Realu nawet startując do złotej piłki byli na spalonym.
1
@PatrychoO no i mnie rozbawił
0
Same dobre wiadomości przez ostatni tydzień:4:1 z Bayernem, 4:0 z Realem i na koniec truskawka na torcie czyli brak złotej piłki dla męczennika.
Niezłe jaja.
0
Jak obejrzałem pierwszą połowę Betisu to Roque całkiem nieźle zagrał.
1
@Black_Wolf_95 przecież oni nie mają za grosz honoru. Już za Zidana mieli robić szpaler, ale się obrazili i nie zrobili.
1
@Derean czyli wszystko dobrze, jest regularność.
0
@Kidd czyli jak zwykle to nie zasługa obrońców tylko Realowi się nie chciało.
A tak serio to dobrze, że Rodrygo ma kontuzję bo on by to lepiej wykorzystał.
Co do Mbappe to wcale się nie dziwię jego zachowaniu. Dajesz skrzydłowego na pozycję 9 i oczekujesz cudów. Przed sezonem pisałem, że jak Mbappe przychodzi to Vinicius będzie musiał odejść i nadal tak uważam. Oni się kanibalizują na boisku bo ich pozycja to lewe skrzydło. Mbappe to nie Rodrygo, którego wrzucilbys nawet na obronę i też dobrze zagra.
1
A na C+ Laboga z wrażenia aż zapomniał nazwiska największego talentu ostatnich 30 lat. (Chodzi o Gulera).
1
@skubi99 pewnie tak
0
@Trojanek23 ale 2 bramki strzelił
6
A teraz jeszcze wracają de Jong i Gavi. Strach pomyśleć co się będzie działo.
Pytanie też czy z tym co Casado prezentuje będą w stanie go wygryźć ze skladu
1
@partymaker specjalnie przełączyłem na C+, aby go posłuchać. Jaki zgaszony i głos mu się łamie
0
Dzisiaj 9-ki strzeliły po dwie bramki. Lewy dwie i Mbappe też dwie.