0

@kamyk_23 jaką siłą argumentów. Co jest dzidziu? Demencja już postępuje? Wrzucasz twitt o jednym, później piszesz o drugim a na końcu jedynym argumentem na być wiek. XD
Siła twoich argumentów jest zatrważająca, ale to już jest z fanatykami. Brak argumentów a nawet logiki.

0

@Tasde O, jest i główny czopek Donalda na la ramble.
To jak? Wymyśliłeś już nową wersję tego co miał na myśli mówić, że prognozy dotyczące powodzi nie są zbyt alarmujące?

Przeczytałeś chociaż ten artykuł czy to już za trudne dla ciebie?

Ja go przejrzałem i nie ma tam nic o osobach niezaszczepionych. Jest to porównanie dzieci zaszczepionych MMR i zaszczepionych innymi szczepionkami. Te twoje 31tys. dotyczy dzieci które nie dostały MMR, ale dostały inną szczepionkę. Jest to nawet wyraźnie napisane:
„A general criticism of observational vaccine effect studies is that they do not include a completely unvaccinated group of children (23). The number of children completely unvaccinated throughout childhood will be low in a country such as Denmark.”
„Comparing MMR-vaccinated with MMR-unvaccinated children yielded a fully adjusted autism hazard ratio of 0.93 (95% CI, 0.85 to 1.02)”
„We obtained individual-level information on MMR1 and MMR2 vaccinations and other childhood vaccinations administered in the first year of life.”

To kiedy podeślesz dane dotyczące niezaszczepionych dzieci z autyzmem?

„Oczywiście, że skłamał. I z zasady to osoba stawiająca jakąś tezę powinna się podpierać konkretnymi danymi, ale skoro kłamiesz, to takich danych nie masz, prawda?”
Jak zwykle pokrętna logika. Jeżeli napisał, że nie ma dzieci nieszczepionych, które mają autyzm to czym ma się podeprzeć? Napisał, że jest zero takich dzieci. Ale masz szanse go ośmieszyć i przekonać sceptyków podając ilość takich dzieci. Przecież firmy farmaceutyczne na pewno chwalą się takimi danymi: Patrzcie, niezaszczepione dzieci też mają autyzm.
Więc liczę, że szybko podeślesz takie dane. Tylko najpierw je przeczytaj ;)

0

@tbas dobra, to teraz pytanie czy skłamał. Ile dzieci nieszczepionych ma autyzm? Masz jakieś statystyki?
@ini_barca to ile nieszczepionych dzieci zmarlo w Polsce powiedzmy w ciągu ostatnich 20 lat na choroby, na które jest obowiązek szczepień?

0

@arasz1819 póki co sam się kompromitujesz.
3 punkty (a właściwie 4) a tobie przeszkadza nazwanie lotniska we Frankfurcie CPK. A co z pozostałymi? wasz guru wcisnął wam kit a ty to łyknąłeś. XD
I brniesz w to ośmieszając się jeszcze bardziej. Jeżeli Modlin rozbudują i będzie taki jak lotnisko we Frankfurcie lub jak planowany był CPK to wtedy możesz je tak nazwać. Teraz porównując Frankfurt z Modlinem wychodzisz tylko na głupka.
Ten cytat idealnie do ciebie pasuje „sekta łyka wszystko więc się nawet nie trudzi jakimś owijaniem w bawełnę kłamstewek.. znasz to? Właśnie tak to łykasz.

0

@kamyk_23 weź się nie ośmieszaj jeszcze bardziej.
Wskaż w którym miejscu w twoim wpisie lub w tym twicie jest coś o finansowaniu? Jest tylko coś o kłamstwach co łyknąłeś jak typowy pelikan.

No patrz, Tusk to nawet na szpitale nie ma to nie dziwne, że nic nie chce budować jak jeszcze Ursula nie pozwala. Deficyt największy planują a za czasów jedynie słusznej partii jakoś planowali to sfinansować.


0

@kamyk_23 @arasz1819 no właśnie widzę jak łykacie bzdury. A wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i macie odpowiednie artykuły. Trzeba je jeszcze przeczytać a nie tylko same nagłówki.
1. I oprócz wykupienia lotniska są plany budowy kolejnego terminala, remont i uruchomienie terminala nieużywanego od 2012 roku. Budowa dróg dojazdowych i kolei. A nawet Chińczycy chcą budować szybką kolej z Serbii do lotniska.
https://www.rp.pl/transport/art40810551-wegrzy-podaja-szczegoly-budowy-swojego-cpk-ale-plany-sa-juz-duzo-mniej-ambitne

2. Oczywiście, że nie wyklucza, ale co innego jest problemem. Cytując „ Od czasów powstania w Polsce nowego rządu niewiele w tej sprawie się jednak dzieje.
I nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie coś się wyjaśniło.”
https://www.wnp.pl/energetyka/czesi-podjeli-decyzje-polska-ma-z-tym-problem-zawstydzajace,856204.html

3. To rozumiem, że lotniska we Frankfurcie nie można nazwać CPK?
A co do Słowacji to: https://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/dispatches/slowacja-rzad-zatwierdzil-plan-budowy-nowej-elektrowni-jadrowej/

I kto tu łyka jakieś bzdury jak młody pelikan? XD

1

@Encore czyli co? Założenia taktyczne są dobre, ale nie pod zawodników, którzy są w kadrze?

0

@barteq ok. Już widzę wypowiedź Mentzena, ale nie ma tam mowy o posłach tylko działaczach.

A ja mu odpowiedziałem, że to jeszcze nie oznacza koalicji bo w naszym grajdołku gorsza jest tylko władza w jednych rękach.

0

@Safrani czyli idąc tym tokiem myślenia wkrótce będzie koalicja PIS i PO bo byli posłowie PIS są w PO.

A jednak sam przyznajesz, że jesteś zagorzałym fanatykiem.
Już widzę te twoje głosowania. Unia Demokratyczna, Unia wolności, SLD, PO, Palikot, Nowoczesna, PO i tak w kółko XD.

Czasami też mógłbyś przyjrzeć się środowisku, na które „nie głosujesz pod rząd”

2

@NeroTFP1 bo na trzeźwo nie da się tego oglądać

0

@ikar34 widzę całe 4 zawetowane czyli mniej niż podpisanych.
Ale się popisałeś XD

0

@Safrani nie przeszła z PIS do Konfy tylko z Solidarnej Polski to tak uściślając.
A później opuścił Korwina jeszcze zanim powstała Konfa. I teraz jak to ma oznaczać, że przeszedł z PIS do Konfy?

Każdy widzi to co chce widzieć a ograniczone horyzonty zawężają widok szczególnie fanatykom.

0

@ikar34 chyba raczej ty jesteś żałosny. Nie widzę, abyś podał ustawy, które zawetował a jak podpisał to już one są nieważne. Więc czekam ile to zawetował.

Edit: rozumiem, że wymieniłeś niepodpisane ustawy więc zapytam co to za ustawa o wymianie ambasadorów? I jeszcze co to za ustawa o KRRiTv?

0

@Safrani ale Siarkowska od początku działała w Młodzieży Wszechpolskiej i startowała z poparciem RN jeszcze w 2015.
Przypomnisz kiedy Wipler należał do Solidarnej Polski? A jeżeli piszesz o PIS to przypomnisz kiedy do nich należał, że piszesz o przejściu?

Może wystawienie wspólnego kandydata świadczy o tym, aby uśmiechnięci nie mieli pełni władzy bo będzie masakra. Ale już do takich wniosków trudno ci dość?

0

@ikar34 tutaj masz te ustawy https://www.prezydent.pl/prawo/ustawy-podpisane
A teraz powiedz ile to ustaw Prezydent im odrzucił?
Widać uśmiechnięty jesteś jak cała koalicja. Ten uśmiech aż wylewa się złych komentarzy XD

Cieszę się, że przynajmniej sam zrozumiałeś, że to są bajki

1

@barteq jak kojarzę to Bosak mówił coś o prawyborach razem z PIS i na tej podstawie wystawieniu jednego kandydata.
Możesz podać tych posłów co to przeszli do Konfederacja? Mam nadzieję, że nie chodzi ci o Siarkowska, która była z RN i nie jest posłem.

Więc jeszcze raz zapytam, gdzie te wypowiedzi o koalicji Konfy i PIS?

0

Komentarz usunięty

1

@Wasacz_ jak na razie to objawił się jeden fanatyk.
Przypomnisz kiedy Konfederacja zapowiedziała koalicję z PIS? Może jakiś konkretny cytat bo jakoś nie kojarzę.

17

@ikar34 „Może KO nie jest idealną partią ale mniej zakłamaną i złodziejską partią niż PiS. Mam nadzieję że kolejne podejście Tuska do władzy przyniesie Polsce transparentność i równość wszystkich obywateli wobec prawa”

Hahaha mieć 43 lata i w takie bajki wierzyć XD. Przecież oni razem z PIS są po jednych pieniądzach. Pamiętasz lata 80-te a nie pamiętasz 2007-2015?

Oby kolejny prezydent nie był z PO bo przy takich przyglupach w polityce to najlepsze jest jak prezydent i premier są z różnych opcji. Widać to dobrze po latach 2010-2014 i 2015-2023. Jak są z jednej opcji to nic ich ni powstrzymuje, aby każdą głupotę wprowadzić.

0

@Derean ale w 82 mieliśmy 3 miejsce na MS.
Nie słuchałem Szpakowskiego, ale czy wspomniał coś o Orłach Górskiego?

0

@Kgorecki2500 „osiemnastoletni chłopiec” XD.
O 30-latku też napiszą chłopiec?

0

@kamyk_23 to 3D nie jest w uśmiechniętej koalicji?
Kto uciął? Chyba zrobili to dziennikarze. A z tego wywiadu wynika, że oprócz zatrudnienia skazanych nikt niczego nie zrobił bo „analizują sprawę”

4

@kamyk_23 ale wiesz, że to oni ją zatrudnili, mimo że była skazana i miała zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych?

6

Jeszcze nie rozliczyli poprzedników a już trzeba swoich rozliczać. To ta nowa jakość ekspertów.



3

@Marian_Pazdzioch jak mieszkać to tylko Jagodno ;)

7

@Popitek12 straszni ci ludzie, że nie chcą oglądać czegoś co im się nie podoba. Tak nie powinno być. Trzeba przymusić do oglądania

0

@kuz chyba to nie będzie łatwiejsze bo kto będzie decydował kto może nagrywać a kto nie?

0

@kuz i obejrzałem to. Niestety, ale rodzice powinni kontrolować to jakie bzdury ich dzieci oglądają.

0

I jeszcze elektrowstrząsy do kompletu.

0

@Cvzx nie tak na luzie bo sporo sytuacji było na styku, ale przyznaje, że ładnie z tego wychodzili. Co nie zmienia faktu, że Real mocno presował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?