ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin ale przecież TVP się zmieniło. Teraz jest tam wolność słowa. Puścili taki materiał o KO?
1
@BillyButcher pierwsze sezony były ciekawe. Później zaczęły się takie bzdury, że nie dało się oglądać a podobno było z 15 sezonów. A najlepsza zawsze piosenka Kansas na koniec sezonu.
The Boys obejrzałem ostatnio i jak się fajnie zaczęło np. kpina z celebrytów, parodia tych filmów o superbohaterach to z każdym kolejnym sezonem było coraz gorzej. 3 obniżył loty a 4 to żadnego sensu nie miał, straszne bzdury i taka propaganda, że ledwo wytrzymałem do końca.
0
@Toretto tak, porównuje. chyba cofnąłeś sie o 20lat, że myślisz, że w telewizji naziemnej nie ma innych programów niż TVP XD.
„ktora jest nierentowna zadłużona i nikt z niej korzystać nie musi, bo jest przynajmniej kilka firm na rynku które są ogólnodostępne i świadczą lepsze i tańsze uslugi”
Idealnie ten opis pasuje do TVP, ale poczta zła i zlikwidować, ale TVP dobre i trzeba dofinansować XD.
z logiką to sam chłopie masz wielki problem.
0
@ShawnC czyli tyle samo co miał dobrych meczów XD
No tak. Była kolejka chętnych po niego i licytowali się kto da więcej
Tak go chcieli zatrzymać, że oddali, jak to napisałeś, za grosze XD
0
@Szklaner jednym słowem mamy teraz 5 kilo obywatela mniej. Za każde 1kg trzeba zapłacić 1000zl, jeżeli wykształcenie wyższe to 1500zl
0
@Toretto to czemu znów wpompowali kasę w TVP?
0
@Dankho94isback to czemu nikt go nie chciał tylko PSG się zlitowało i dało te 25mln?
2
@ShawnC hahaha bili mu brawo w jednym meczu, żeby w kolejnych 5 dostać gwizdy a następne 5 leżeć w szpitalu.
Największa legenda Barcelony, najlepszy z kapitanów XD.
25mln za niego to i tak dużo.
2
@Lanosss którego projektu miał być twarzą? Chyba tego Xaviego projektu. Przyszedł do drużyny, która 2 lata wcześniej zdobyła tryplet. Skład się prawie nie zmienił i twierdzisz, że nie przyszedł do gotowego składu?
Kadra Barcy też prawie nie odczuwała jego braku, gdy był kontuzjowany
2
@Dankho94isback nadal to świetny interes dla Barcy
3
@Pnog37 dokładnie. Wyszedl mu jeden mecz przez ostatni rok i wyeliminował Barce z LM
35
@Lanosss najgorszym według mnie jest jednak transfer Hazarda do Realu. Ale Dembele na pewno jest w top3
28
Wspaniały to piłkarz. Jak się cieszę,że udało się 50mln za niego wyjąć. A ilu tu ludzi się splakało jak odchodził.
Zaskoczyło mnie, ze ostatni sezon przeszedł bez kontuzji.
0
@marcin62 @clyde czy to ta babka co mąż ją oduczał w ten sposób rasizmu?
Jeśli tam to warstwa społeczna ma jednak mniejsze znaczenie niż ta etniczna.
0
@adamek20151 nawet dwoch. Chociaż wtedy to chyba była 1 liga
1
@FcPortoFan1999 ale wygląd nie musi iść w parze z kulturą
0
@DonCarletto na Twój nick
1
@DonCarletto Umowa? Jak czytam to to był prezent od niego a ona nie chce jechać dodatkowo do Włoch więc jaka umowa?
Może umowa była, że pojadą do Madrytu a on dodatkowo kupił też wycieczkę do Włoch. Normalny człowiek by się jednak z tego cieszył.
Edit: teraz spojrzałem na nick i już wszystko jasne XD.
2
Ale mi się wyświetliła akcja na tt. Koleś kupuje dziewczynie wycieczkę na mecz w Madrycie i na mecz we Włoszech a ona ma pretensje bo woli dwa mecze w Madrycie. Kibice Realu to jednak mają w głowie same trociny.
Tutaj jej wpis. Komentarze są niezłe.
https://x.com/paulinarzadek/status/1831788784763183164
2
@LionelM95 bo nic tam ciekawego nie mają.
3
Jak ona mówi, żeby się nie martwić to trzeba jej wierzyć tak samo jak Tuskowi.
Ps. Co to są osoby wrażliwe dochodowo? Znów jakaś nowomowa?
1
@cules100pro Umtiti 2.0
0
@Kazragore akurat Jagodę jeszcze lubię słuchać mimo wady wymowy. A najlepiej jak wymawia „Ander Herrera”. Żona do tej pory śmieje się jak usłyszała, gdy powiedział w trakcie meczu „Łodzina wampiłów”.
0
@Kazragore „Najlepsi komentatorzy są na C+”
Przecież tego Labogi nie da się słuchać. Parę lat temu wydawał się jednym z lepszych komentatorów a obecnie jest nie do wytrzymania szczególnie gdy komentuje Real.
11
Przyznam, że ja się wzruszyłem tą historią
0
@Aragorn33 „Na tej zasadzie to Barcelona Flicka nie jest Barceloną Flicka tylko Xaviego bo co prawda Flick zmienił styl, intensywność treningów czy podejście do piłkarzy no ale zmiany wprowadził w miejsce rozwiązań Xaviego ;p”
No chyba porównanie jest bez sensu.
Bardziej pasuje tutaj porównanie Gampera, który założył/stworzył klub i np. Kolejnego prezesa, który jedynie co zrobił to zmienił trenera i więcej zaczął płacić zawodnikom.
„Różnica jest choćby we wprowadzeniu górnego limitu opłat, który wyklucza daną instytucję z programu”
Lał. Teraz to dopiero się uśmiałem. Czyli wcześniej była dopłata 400zl a żłobek kosztował 1500. A teraz jest 1500 dopłaty a żłobek kosztuje 2200 bo taki jest limit. Świetne rozwiazanie, ale na podniesie cen.
0
@Aragorn33 „To co się zmieniło i za co odpowiada Gajewska to fakt, że program zyskał dofinansowanie z KPO” czyli program nic się nie zmieniło poza dodatkowym finansowaniem. Ale sukces.
„Przecież musisz sobie zdawać sprawę, że zweryfikowanie tej manipulacji to kwestia kilkunastu sekund” niby weryfikujesz manipulacje, ale dalej piszesz „wprowadził 3 świadczenia, w tym jedno całkowicie nowe i 2, które zastąpiły inne programy, które działały na innych podstawach, według innych kryteriów i z innym zakresem wsparcia.” I tutaj dopiero jest manipulacja z twojej strony. Oprócz wysokości kwot, które wydają i drobnych zmian programY się nie zmieniły.
Przykład ze strony rządowej: Świadczenie „aktywnie w żłobku” zastąpi obecnie funkcjonujące i zdecydowanie mniej korzystne dofinansowanie obniżenia opłaty za pobyt dziecka w żłobku, klubie dziecięcym lub u dziennego opiekuna, które przysługuje w wysokości do maksymalnie 400 zł miesięcznie, uregulowane w ustawie z dnia z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3. Świadczenie „Aktywnie w żłobku” będzie kierowane do rodziców dzieci uczęszczających do instytucji opieki nad dzieci do lat 3. - tj. żłobka, klubu dziecięcego albo dziennego opiekuna i będzie przysługiwało w wysokości do 1500 zł miesięcznie na dziecko
I jaka jest tutaj różnica?
3
@Aragorn33 „nie mogłeś się powstrzymać, żeby mnie nie spróbować obrazić, cnie? :)”
To nie była próba ;)
Widać uważasz ją jednak za głupią skoro to co napisałem jest dla ciebie obrazą XD
To niezłe te sukcesy. Wrzucam w Google i widzę, że „aktywny maluch” to program pisowski tylko pod nazwą „maluch +”. XD
Drugi program „aktywny rodzic” na stronie rządowej ma napisane „świadczenie to zastąpi dotychczasowy funkcjonujący….”
To niezłe te sukcesy. Takie nieswoje, ale przynajmniej nazwa zmieniona.
13
@Aragorn33 raczej nie wiadomo o co jej chodzi. No może ty wiesz bo to podobny poziom logiki.
Podasz jej sukcesy bo jakoś ich nie kojarzę.
14
Mądrego to warto posłuchać