0

@MesQueUnClub96 nie oglądałem, ale czy to, że gada głupoty jest powodem do wyrzucenia ze studia?

0

@MesQueUnClub96 co by nie mówić o Kowalskim to wypraszać go ze studia tylko dlatego, że nie podoba im to co mówi to już jakiś wyższy poziom demokracji.
To chyba ta demokracja walcząca.
@Azazel_Pazuzu

6

@NeroTFP1 jednak jest smieszne, choć to śmiech przez łzy bo niestety często w ten sposób wydawane są publiczne pieniądze.

0

@Azazel_Pazuzu bo jakbyś głosował na PIS to powodzi by nie było. ;)

17

Piękne


0

To teraz jest szydera z pani od PCK, CPK i innych skrótów.


0

@blakkudium a chciała za niego zapłacić?

4

@draxidox rzuć ją bo widać że nie lubi herbaty i sam będziesz musiał ją pić

5

Fajna nitka o Rudolfie Weiglu, który był twórcą szczepionki na tyfus.


0

„Sędzia zatrzymuje mecz, jeśli osobiście zaobserwuje on rasistowskie zachowanie lub jeśli otrzyma informację od piłkarza”

I mówicie, że Vini będzie miał sporo zgłaszania? Ale jak jeżeli inny przepis mówi, że piłkarze nie mogą rozmawiać z sędzią ( z wyjątkiem kapitanów). ;)


0

@FCB_dimiC czepiasz się a przecież darmowe podpaski w szkołach trzeba za coś kupić.

11

Piękny to był transfer. Nie zapomnę go nigdy.

0

@MichuZ44 ale czemu? Czy to jest nieprawda?

1

@Comentateiro skompromitowany to ty jesteś, ale jakoś ci to nie przeszkadza.

29

Praworządność i Kon-sTY-tuc-JA

4

Fajna nitka do przeczytania o lekarzu, który odkrył, że mycie rąk przez lekarzy ma wpływ na spadek śmiertelności kobiet na oddziale położniczym.
Wtedy lekarze robili np. sekcje zwłok i zaraz po tym, bez mycia rąk szli odbierać poród.

Jak został za to nagrodzony? Został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, gdzie zmarł, bo śmiał mówić lekarzom, że muszą myć ręce co było niezgodne z ówczesną wiedzą medyczną.


1

@FcPortoFan1999 jasne, że nie. Mamy własną tradycję np. nabijanie na pal.

2

@FcPortoFan1999 bez przesady. Taka to nie, ale dla tych wszystkich morderców można byłoby tę tradycję przywrócić.

1

@Radioactive9705 a taka piękna tradycja była.

1

@TheNekro94 On chyba nie grał Vadera. Wydaje mi się, że tylko głos podkładał a kostium ubierał ktoś inny.

3

@Comentateiro „Gdyby ktoś satyrycznie przedstawił Cię jako gwałciciela 10-letnich chłopczyków, uważasz, że to jest dopuszczalne? Raczej nie. Więc nie wiem jak zniesławienie za pomocą animacji ma byś satyryczne.”
Hahaha. Takiego hipokryty jak ty to jeszcze nie widziałem. To ty w ten sposób lubisz oskarżać, ale zawsze jakoś brakuje ci dowodów.

Na końcu idealnie sam siebie podsumowałeś: klasy nie kupisz. Rozumu również nie kupisz.

0

@Szklaner a czytać ze zrozumieniem to ty potrafisz?
Mam zgłaszać prokuraturze coś o czym sąd doskonale wie? Przecież nie wypełnił żądania sądu, który chciał tych faktur.

5

@Szklaner jak sobie przypominam to Owsiak chyba do tej pory faktur do sądu nie dostarczył

0

@VeB 1899 sprawdź w umowie, ale jak kojarzę to każda taka umowa po okresie, na który została zawarta przechodzi na czas nieokreślony. oczywiście jeśli jej nie wypowiesz.
Czyli nie składasz żadnego wypowiedzenia, nie podpisujesz nowej umowy, nic nie robisz i tylko co miesiąc płacisz rachunek jak dotychczas.
Jak masz na czas nieokreślony to w każdej chwili możesz taką umowę wypowiedzieć z miesięcznym okresem wypowiedzenia albo podpisać na czas określony jeżeli dadzą dobre warunki.

1

@VeB 1899 Zawsze chyba możesz zostać na obecnych warunkach na umowie na czas nieokreślony jeżeli pakiet ci się podoba. Oni raczej jej nie wypowiedzą a Ty będziesz miał tę samą cenę.

2

@Dynak raz widziałem nawet jak mówili, że Kopernik była kobietą.
I nawet Curie-Skłodowska też.

0

@wyrek ech. Wyprzedziłeś niektórych z tym komentarzem ;)

0

Widzę, że latynosi świetnie się bawią w Polsce. Najpierw jacyś Kolumbijczycy zgwalcili dziewczynę w Warszawie, teraz w Śremie kolejni pobili chłopaków i pocięli tulipanami.
Zatrzymanych 4 Kolumbijczyków i jeden Messi tzn Argentyńczyk.


0

@AxelF już odpisywałem w jakimś komentarzu, że mimo to sprzedaż nadal była dobrym interesem.

0

@martool2 jasne, co nie zmienia faktu, że cieszę się z faktu, że odszedł a jak pokazuje cały ostatni sezon to był dobry ruch.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?