3

Brakuje konsekwencji. Przy ocenie arbitra jest, że słusznie nie pokazał drugiej kartki Cubarsiemu, ale przy ocenie Cynarskiego jest już napisane, że powinien dostać drugą kartkę.

1

@Lucyfffer napisał, że 16 mln ma Lenglet a Chiesa 6mln. Moim zdaniem Chiesa nie wziąłby takiej kwoty brutto więc pewnie porównał netto do brutto.
Edytowałem i dopisałem, że te 16 to chodzi o Lengleta.

1

@don'T.R.I.P.e tylko na jednej? Nie sądzę.

0

@KrwawiaceoczyVEB tak są trzymani, że pół roku temu Nico przedłużył kontrakt

0

@Pnog37 16 Lengleta to chyba brutto czyli Chiesa miałby 12 brutto.
Ale przydałby się. Takiego gracza nam brakuje z przodu, boję się, że za rok będą go wypychać jak Gundogana. Oczywiście jeśli to prawda co piszą.


2

@Kgorecki2500 na jednym herbie to smok a na drugim to już szczur?

1

@Odcinkowy dziękuję za analizę. Ona zmieni moje życie.

2

@Lucerfi a to trzeba cos mierzyć?? Myślałem tego typu rankingi są uznaniowe

18

Nie oddamy tego miejsca bez walki.


0

@paweldunajecfcb dla faceta tak, dla Ciebie nie.

0

@beter2 Valencia na prywatnego właściciela. Chciałbyś mieć takiego Lima za właściciela?

3

@Death_voice to w ilu oni grali?

0

@Stanio87 oby tak było. To byłaby dobra wiadomość.

7

Jedno co cieszy to brak Krossa. Z jego odejściem pomóc straciła chyba całą swoją kreatywność. Jeszcze niech Modric odejdzie i będzie super.
Obejrzałem tylko drugą połowę i wydaje mi się, że zawodnicy Realu są przemęczeni okresem przygotowawczym. Jak Valverde zwykle jest wszędzie i biega w jedną i drugą stronę tak dzisiaj wyglądał jakby mu się nie chciało albo jakby nie miał siły.

0

Tego to się nie spodziewałem. Usunąć zawodnika Realu? Przecież to jakaś profanacja

0

@HypeR ja włączyłem i Mallorca zaraz strzeliła

15

Jak ten Bellingham pasuje do Realu. Piłkarsko może i dobry, ale zachowanie strasznie żałosne.

0

@Kamiloos ale też jakie prawdziwe. Zaraz będzie Almeria 2.0

0

Poczekajcie. Jeszcze Soto Grado pomoże.

0

@barteq przy podpisywaniu kontraktu chyba nie oczekiwali, że odejdzie za rok. Jak rozumiem to wyszło dopiero teraz, oczywiście jeżeli prawda jest to co podali pismaki.

2

Myślę, że trochę przesadzacie. Poza tym czy jest jakiś inny klub, z którego zawodnicy tak bardzo nie chcą odchodzić? Weź tu zrób jakieś ruchy transferowe jak ten czy inny nie chce odejść, mimo że klub z niego chce zrezygnować. A później płaczecie, że Laporta obiecał transfery a nie ma zadnego

6

Co Modric robił w La Masii?


0

@draxidox i już wiemy czemu tak nie lubisz kierowców. Wydało się, że jesteś pedalarzem.

0

@draxidox może to niewłaściwe, ale się uśmiałem z tego.

2

Nie podniecałbym się za bardzo tym wczorajszym zwycięstwem. To dopiero początek drogi i oby drużyna z czasem wyglądała coraz lepiej, a to że wczoraj grało trzech 17-latków nie ma wielkiego znaczenia. Pamiętacie jak na początku Xavi potrafił wygrać mecz grając w ataku Jungltą, Akhomachem i Abde? Zawodnikami rezerw?

W tym meczu jedna rzecz rzuciła mi się w oczy czego u Xaviego nie było. To spokój na ławce i spokój trenera. Za Xaviego ta jego nerwowość przenosiła sie w trakcie meczów na zawodników. Ciągle krzyki i pretensje źle wprowadzały nerwowość też na boisko. Tutaj Flick był cały czas spokojny co też miało wpływ na zawodników szczególnie w drugiej połowie. Nawet była taka jedna pokazana sytuacja, gdzie Yamal zaczął się kłócić o rzut z autu, który sędzia dał Valencii, ale Flick pokazał mu, aby się uspokoił i odpuścił.

Zobaczymy jak wszystko się rozwinie, oby szło w dobrym kierunku i mecze wyglądały coraz lepiej.

0

@Dankho94isback tylko Xavi później się pogubił i skupił się na wynikach a nie na samej grze

2

Dzisiaj nie wymagam, aby Barca wygrała, wystarczy mi lepsza gra niż w poprzednim sezonie.
Jak przyszedł Guardiola to pierwszy mecz przegrał z późniejszym spadkowiczem, ale od razu było widać inną grę, inne podejście zawodników. Liczę, że dzisiaj zobaczymy dobrą grę i oby dobry wynik.

0

@ShawnC bardziej chodzi o kwestie fizyczna i wytrzymałość niż zgranie.
Ps. Jeżeli ich zgranie będzie nadal takie jak w poprzednim sezonie to ten Flick był potrzebny?

0

@ShawnC to ile treningów przeszedł już razem z resztą drużyny, że jest przygotowany na pierwszy skład?

0

@Messibestplayerintheworld może troszkę bo zdjąłby go w 80 minucie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?