0

@SawneyBean „A linia ciągła narysowana na ulicy, informuje o tym, że w takim miejscu nie wolno wyprzedzać.
To chyba logiczne, dla każdego kto więcej IQ niż przeciętna temperatura pokojowa?”

To chyba masz IQ niższe niż temperatura w pokoju bo linia ciągła nie informuje o zakazie wyprzedzania. Jej tylko nie wolno przekraczać a to jest różnica.

0

@SawneyBean idiotą to jest jednak ten koleś tamujący ruch. Prosta droga nic z naprzeciwka, dobra widoczność i tamuje ruch jadąc 10km/h za rowerem.

0

@RafaPL I już La Rambla przestała jej kibicować.

0

@FCBparasiempre Pablo Torre często za długo prowadzi piłkę. Mógłby grać trochę szybciej

1

Ten Pau Victor to z twarzy przypomina mi Gerarda Moreno.

3

@Azazel_Pazuzu do czego to doszło, żeby czyjeś osiągnięcia spłycać do ilości wyświetleń na YouTube.

4

4

I po co Olmo jak jest Fermin?

1

Kolejny niewinny


0

@fotohobby a co? Myślisz, że będzie musiał karierę kończyć? Nawet odejście za darmo byłoby dobre.

0

@sendesara ale tutaj go nie zarejestrujesz w 1 drużynie więc nawet jakbyś chciał to nie mógłby zagrać. A dla niego to będzie sygnał, że jednak musi się ewakuować. Myślę, że po jednej rundzie byłby bardziej chetny do odejścia więc w ogólnym rozrachunku można byłoby wyjść na plus niż być ciągle szantażowanym, że tu nie pójdzie, tu nie będzie grał itd.

0

@Herbert tak. Pójdzie na wypożyczenie a i tak Barca będzie mu płaciła ponad połowę pensji więc to też nie jest super interes.

0

@fotohobby nie chce odejść? To nie rejestrować go do rozgrywek. Będzie przez rok bez gry to i do Arabii będzie chciał odejść.
Podobno Barca już nie jest w tak tragicznej sytuacji finansowej więc niech zrobią z Lengleta przykład to może i de Jong się zastanowi nad odejściem.

0

@Tasde „To jak nasza sytuacja z Ewą Kołbukowską co w 1967 musiała zakończyć karierę, bo uznano że jest mężczyzną”
Coś ściemniasz. kto uznał? Ktoś ją zdyskwalifikował? Badania jej zrobili?

0

Jaka taktyka będzie? 7-2-1? Czas wreszcie sprzedawać tych obrońców.

6

@tristan87 też baner „bogacze żyją na nasz koszt” mnie rozwalił. Szczególnie na koszt tych pasożytów z różnego rodzaju NGOsów

1

@kuz i jak najbardziej się z tym zgadzam. Ma testosteron wyższy niż kobieta powinna mieć to dyskwalifikacja.

2

Ale czy to na pewno jest facet?
Jak czytam to 4 lata temu też startowała na igrzyskach i przegrała w ćwierćfinale i wtedy nie było problemu. Może przez te 4 lata szprycowała się tak mocno, że wygląda jak reprezentantki NRD?

https://zapodaj.net/plik-ElvKkf0roi


0

@Yamal_Williams pewnie takie dzieci jak ty będą.

0

@BorzyKrzys przesadzasz z tą katastrofą.
Poza tym bezdomny nie wrzuci relacji na media społecznościowe a jak sam napisałeś chodzi o reklamę.
Nie wiem czemu się czepiacie tego komu chcą oddać swoją własność?
Szukacie dziury w całym

1

@NeroTFP1 wygląda na trolla bo raz te wyrazy ma błędnie napisane a za drugim razem podpisy były poprawne.

1

@Arcybiskup czyli to wszystko to jak zwykle ruski spisek.

Co do podwyższonego testosteronu to czytałem co powiedział i chyba nie chodziło tylko o testosteron: „Podczas Mistrzostw Świata w Indiach, które odbyły się w marcu, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu (IBA) Umar Kremlev powiedział TASS, że wielu sportowców próbowało oszukać swoich kolegów, podając się za kobiety. Na podstawie wyników badań udowodniono, że posiadają one chromosomy XY.”

Tutaj przypomnę jedną ze słynniejszych spraw https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/jej-wystep-wzbudzil-burze-w-polsce-tak-dzis-zyje/vr2dvpx

1

@Kgorecki2500 tak tylko przypomnę o Edwardzie Godlewskim ps. „Garda”, który zmarł w obozie koncentracyjnym.
To dzięki niemu Kraków nie został tak zniszczony jak Warszawa. Mimo rozkazu od „Bora” Komorowskiego nie rozpoczął powstania w Krakowie.

0

@tbas ci banderowcy to jakiś nowy naród, który pojawił się tylko w latach 1943-1947 a później zniknął?
To chyba podobnie jak naziści. Pojawili się i zniknęli i nikt nie jest z nimi związany.

4

@tbas „nakręceni są Ukraińcami, a nie nazistami czy też Bolszewikami, a to oni byli katami Polaków” czyli według ciebie Ukraińcy nie byli kątami Polaków? Te 100-200tys wymordowanych na Wołyniu to nic? Wpis durny, ale ten komentarz jeszcze głupszy.
Ps. A jak Ukraińcy radzili sobie w trakcie Powstania Warszawskiego?

0

@zadafcb ale to zupełnie nie wyglądało na boks.

1

@don'T.R.I.P.e ja tylko czytałem, że to potomek migrantów z Rwandy. Nie słyszałem, że sam przyjechał na łódce.

0

@Ojciec5tkidzieci ależ to piękne i zarazem prawdziwe.
Wchodzę w najbardziej polecane wpisy a tam to jest na 1 miejscu.
Co jest comciu? @Comentateiro widac sporo osób ma o tobie taką samą opinię. XD

0

@Comentateiro raczej sugeruje, że jesteś starym frustratem, któremu w głowie tylko ministranci.

A co do rozumowania to chyba dla ciebie coś nowego czego jeszcze nie doświadczyłeś.

Sugerujesz, że Barca kupując go nie zauważyła, że jest słaby technicznie i dopiero dziennikarze ich uświadomili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?