0

Fundowane zjadł dzisiaj lody. Chyba planuje wyjazd na Alaskę.

0

Nareszcie przy wyborze prezesów i rad nadzorczych w SSP liczą się kompetencje a nie przynależność partyjna.


2

@Arden ale co mam na Twitterze? Wrzuciłeś zdjęcie i piszesz, że to patusy. Ci na zdjęciu mają zakazy stadionowe? Oni też znęcali się nad partnerkami, że twierdzisz, że to patusy? Kolejne zdjęcia, gdzie próbujesz udowodnić swoją tezę już ich nie przedstawiają.

Później wklejasz wykadrowane zdjęcie z jakiegoś spotkanie na którym jest tylko ona i gość co bil partnerkę. i co to oznacza? Ona się z nim przyjaźni czy jak?
To jak Tusk miał zdjęcie z Putinem to oznacza, że jest winny wojny na Ukrainie?

53

@Arden jakim cudem na podstawie tego zdjęcia można wywnioskować, że to nieciekawe środowisko?
Może się nie znam, ale samo to zdjęcie niczego mi nie mówi.

4

@tristan87 czy w tym przypadku gra nie powinna zostać wstrzymana ze względu na 2 piłki na boisku?

2

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 jest prawnikiem więc pewnie jakies ekspertyzy mogła przygotowywać dla posłów Konfederacji.

0

@FabianekMrozek ewidentny dowód. Jak mi się coś nie podoba to też zawsze mówię, że to wina ruskich.

0

@Zoker jak to było na taśmach u Sowy? Kazał zatrudnić kolegę jako prezesa na miesiąc, aby sobie chłop dorobił i dostał odprawę.

0

@Comentateiro „I ten kontekst, wygrywasz Copę i zaczynasz śpiewać o Francuzach. Świętujesz i obrażasz kogoś, kto nawet nie jest związany z turniejem ani sukcesem.”
Niby taki tolerancyjny a wychodzi z niego rasistowska natura.
Rozumiem, że według powodzenie, że reprezentant Francji jest z Angoli czy innego afrykańskiego państwa to obrażanie? To według ciebie ludzie w Angoli są gorsi od Francuzów?

13

@Uukasz_93 niby czarni a jednak biali

5

@magister97r mnie zastanawia co rasistowskiego było w tej przyśpiewce? Czy oni się wstydzą swoich korzeni, że to ich obraża?

0

@maroon tak czytam to tłumaczenie i zastanawia mnie co w tej piosence jest takiego strasznego i rasistowskiego. Kogo obrazili tą piosenką?

7

@MichuZ44 ten Messi to idealnie pasuje. Aż sprawdziłem i jego przodek przybył do Argentyny ledwo 150 lat temu

1

@Safrani skoro masz tam pieniądze to spróbuj je wypłacić.
A tak na serio to masz tylko wpis ile uzbierałeś bo z tych „twoich” pieniędzy przecież wypłacane są obecne emerytury.

20

Dobrze, że jest Szpaku bo nie wiedziałbym, że Anglicy grali słabo bo byli zmęczeni sezonem. Na szczescie Hiszpanie wypoczywali przed mistrzostwami.

5

@macio_944 powinieneś napisać „mamy”

0

@patrykzmc2000 sprzedać póki jeszcze jest coś wart. Oby nie zrobić takiego błędu jak z Umtitim.

4

@Comentateiro i dlatego właśnie wypowiadasz się na każdy temat mając jednocześnie o nim zerową wiedzę.

16

@Comentateiro ty i przyzwoitość XD

Dawaj jego wypowiedź, gdzie wzywa do ataku na Capitol bo wygląda, że kolejny raz kłamiesz

0

@Comentateiro „Wniosek: bardzo trudno jest wygrać złoto MŚ, to wybitne osiągnięcie”
wow. cóż za wielki umysł mógł dojść do takiego wniosku. Tylko wybitna jednostka mogła wpaść na coś takiego. Geniusz, jednym słowem geniusz, XD

1

@Comentateiro niby zgrywa inteligienta a kłania się podstawowa wiedza nie tylko z biologi.
Jeżeli nie masz problemu z mordowaniem człowieka poczętego to może od razu niech będzie możliwość mordować też narodzone dzieci albo takich starych frustratów.

I kolejny raz wychodzi brak wiedzy. Przy poronieniu możesz pobrać akt zgonu i normalnie wyprawić pogrzeb.

Tylko ty potrafisz sam siebie zaorać.


2

@Comentateiro „Nie masz prawa pouczać osoby usuwające zarodek, bo jeśli sam zapobiegasz powstawaniu zarodków jesteś dokładnie taki sam” hahaha świetne. Ty to naprawdę jesteś głupi XD. Takie durnoty to tylko ty możesz napisać.
Według twojej „logiki” miesiączki u kobiet to ludobójstwo XD
Tylko wiejski głupek mógłby coś takiego napisać.

0

@Uukasz_93 o jakie głosowanie chodzi?

3

@Comentateiro co jest comciu? Znów o mnie wspominasz, ale boisz się zawołać bo kolejny raz zostaniesz zniszczony tak jak twoje kłamstwa stary frustracie?
Widzę, że przypisujesz innym to sam cały czas robisz czyli szczekanie bez żadnej treści.
Widzę też, że nie tylko ja jadę z tobą jak z burą su.ą. Hahaha

2

@aspr1me pisowcy kupują tytuły to krzyk. Robercik robi podobnie to już jest ok.

1

@marcjanna tak głupiego i ograniczonego typa jak on to jeszcze nie spotkałem.
Dowody dla niego są nieważne bo wie lepiej. A zapytaj o nie to znika.
Potem wypisuje jakieś farmazony bo jemu się coś wydaje.
A że gnojowi nie odpuszczam tylko sprowadzam go tam gdzie jego miejsce czyli poniżej poziomu mułu. To płacz za każdym razem i zaczepki.

1

@Comentateiro jak ktoś jest głupi i nie potrafi czytać ze zrozumieniem tylko interpretuje „bo wie lepiej” lub „ bo to skrót myślowy” to wypisuje takie bzdury jak ty.

To zacznę od końca, aby kolejny raz cię zgnoić i te twoje wynurzenia.

„Na moje pytanie co to za CI, którzy wspierają, wrzucił materiał o ............. uwaga, uwaga materiał prasowy o manifestacji Ukraińców w Polsce. Czyli znowu sprowadził temat do absurdu, bo nie o tym była mowa”
Jak zwykle kłamiesz, a ze masz braki intelektualne to słabo ci to idzie. Zadałeś konkretne pytanie „kto w Polsce wspiera banderyzm” to napisałem ci kto wspiera, no chyba, że Przemyśl to nie Polska. Później tłumaczenie, że to skrót myślowy. XD najpierw musiałbyś jednak myśleć


„On twierdził, że nie ma dowodów, ze JP2 wiedział o pedofilii. Po czym gdy doinformowałem go, że w Kodeksie z 1983 roku, JP2 złagodził kary za pedofilię, bzdurnie przeczył, że złagodził, ale wpadł w pułapkę, bo tym samym potwierdził, że papież wiedział o pedofilii. ”
Znów kłamiesz. Po pierwsze jak złagodzenie kary za pedofilię jest dowodem, że o niej wiedział? To kolejny skrót myślowy? Raczej oznacza coś odwrotnego.
Po drugie to chyba napisałem cię, że to sąd skazuje a prokurator oskarża więc jak się ma kodeks kościelny do karnego? Co ma jedno do drugiego?
A tak w ogóle dałeś jakiś dowód, że JP2 wiedział? Standardowo uciekłeś.

„I uważaj na odpowiedź: JP2 wiedział o zjawisku ale nie przypadkach.” Daj konkretny cytat tylko nie pełny a nie obrobiony przez ciebie czyli twój słynny skrót myślowy.

„Oczywiście, nie rozumiał, że skoro rzekomo JP2 nie wiedział o przypadkach, tzn, że znowu przyznał, że zignorował problem.” to wreszcie wiedział o przypadkach czy o zjawisku? Coś się znów gubisz w zeznaniach. Daj cytat bo kłamiesz jak z nut. Była mowa o reportażu TVN i przypadkach w nim zawartych, gdzie te osoby, tu niespodzianka, prawie w tym samym czasie co JP2 miał się dowiedzieć dosłały też zarzuty i poszły siedzieć.

„Innym hitem jest uznanie, że to nie księża dokonują pedofilii, tylko osoby podszywające się pod księży.” co w tym hitowego? Pederasci chowają się za sutanna, aby mieć dostęp do dzieci. Wystarczy jedna klepka w głowie, aby to zrozumieć. Jak widać tobie brakuje.

„Itd. np, ponoć księża pedofile są tak samo traktowani jak każdy inny pedofil,, a tymczasem możemy przeczytać o tajnych instrukcjach w Kościele, które zalecają maksymalne utrudnianie dostania się księdza w ręce świeckie.
a możesz pokazać coś na potwierdzenie swoich słów? Coś o tych instrukcjach? Znam tylko o nieudostępnianiu akt z kościelnych procesów, ale przecież wobec kodeksu karnego wszyscy są tak samo traktowani. Czy jednak prokuratura i sędziowie i agencie kościoła.

Jeszcze nigdy nie widziałem tak kłamliwej gnidy. Interpretacje to dla ciebie dowody. Żółć i głupota jaką się z ciebie wylewa są straszne.

Dla takiej gnidy nie ważna jest krytyka pedofili bez krytyki całego kościoła.
Dlatego też nadal czekam na krytykę środowiska lgbt za to, że pederasci odpowiadają za 40% przypadków pedofili.

0

@Comentateiro biedaczku, tak przypomnę, że zawsze uciekasz jak zapytać cię o dowody twoich wynurzeń więc trudno, aby ostatnie słowo nie należało do mnie.

1

@Aragorn33 ale oddziały ukraińskie nie były w Polsce formowane, ale zgodnie ze słowami Sikorskiego jednak są formowane a to chyba wymaga umowy.

Nie zabawny tylko to był cytat.
Czyli z jednej strony twierdzisz, że ta umowa nie nakłada na nas żadnych zobowiązań a z drugiej strony będziemy ją wykonywać mimo, że to ogromne koszty z naszej strony, ale to nadal nie umowa. Super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?