ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taki karny mógł być zagwizdany tylko dla realu
2
Co mnie zaskakuje to to jak Real ustawia się w obronie i w ilu zawodników od razu idzie do kontry. A Barca tak się ustawia, że mając okazję na kontrę jak Gundo w 3 minucie to musi się zatrzymać bo nikogo nie ma z przodu.
1
@MichalZZZ rzut oszczepem więc tam zawsze są kobiety „potężniej” zbudowane.
0
@Bykunn chyba tak. Ja się śmieje, że ktoś chciał mu udowodnić, że Litwiński sportowiec to tak naprawdę obraz wygenerowany przez AI
7
To nieźle się ośmieszył. Ciekawe też, że jak tylko wspomni się o Niemcach to od razu ludzie bronią Tuska i PO.
2
Byli lekarze i inżynierowie z Afryki. Teraz są lekarze z Ukrainy tylko, że ci nie posiadając do tego kompetencji są zatrudniani w polskiej służbie zdrowia. Tak dla przypomnienia w ubiegłym roku lekarski egzamin weryfikacyjny zdało mniej niż 7% osób zza granicy
To dla tych co wolą wybiórczą
7
@Krystian1588 „Ktoś im za to płaci” dostają kasę z ciężko wywalczonych grantów
2
@kigani „ kraj, którym rządziły rody szlacheckie, ktore się nawzajem napadały i jeździły za granicę by szczuć się nawzajem nie miał prawa się ostać.”
Coś mi to przypomina.
Wolna elekcja to był najbardziej durny pomysł na jaki można było wpaść tzn zaraz po liberum veto. Co prawda trafiło się paru dobrych królów, ale im dalej tym gorzej.
21
Niezłe.
0
I teraz wyszło jaka Sergi Roberto robi różnicę w pomocy XD.
A tak swoją drogą to pomoc była dzisiaj na boisku?
0
No znów te same wylewy w obronie jak w poprzednich latach. Araujo źle wyprowadza piłkę z czego później dostaje czerwo. Bramka na 1:2 - nie wiem który bardziej zawinił czy Lewy, że za późno wyskoczył do niego czy też znów de Jong, który po jakiegoś grzyba poszedł do boku zamiast obstawiać środek. I oczywiście bezsensowny karny.
1
Arbeloa Rojas za dobrze sędziuje, żeby dać mu taki mecz więc dają Manzano a teraz tego kalosza
3
@Bobo25 on, jego żona i nawet narzeczona co „z autobusem Arabów zdradziła go” zostali bohaterami.
1
@Vampir707 to jeszcze żeby porównać Iran do kraju niosącego wszędzie demokrację podaj w ilu wojnach/konfliktach zbrojnych Iran brał udział w XX i XXI wieku i ile z nich sam zaczął?
2
Było pośmianie
https://zapodaj.net/plik-pjjL89F9gQ
1
@tristan87 czemu akurat 400? Jak górna granica to 509 to może dolna 397?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Comentateiro a jak nie ma dowodów to trzeba wyzywać i uciec z dyskusji XD
Znasz to dobrze
2
@tristan87 nie dla biegania z niebieskimi torbami Ikea
1
@mekston i żadne naciski tego nie zmienią.
4
@tristan87 strzelam, że przez tych warlordów https://wpolityce.pl/polityka/671349-wisniewska-ko-i-jej-ego-obserwowalam-negocjacje-warlordow
13
Nie rozumiem tej całej afery z celebracja bramki przez Dembele. Gra dla nich więc czemu ma się nie cieszyć z bramki?
Dla mnie ogólnie to jest durnota jak zawodnicy udają, że nie cieszą się z bramki strzelonej byłemu klubowi. Taki mecz tym bardziej motywuje bo zawodnik chce pokazać byłemu klubowi: „patrzcie co straciliście”.
Do tego co z szacunkiem dla kibiców obecnego klubu? Nie ciesząc się z bramki chcesz pokazać, że poprzedni klub uważasz za lepszy od obecnego?
2
Czy Hajto miał operację plastyczne? Dziwnie u niego wygląda ta skóra koło ucha. Jakby była naciągana
3
@tristan87 wyrwane z kontekstu
0
@ranger3120 70zl z wyważaniem .
0
Komentarz usunięty
14
@Uukasz_93 sędzia nie pozwolił. Tyle razy leżał na ziemi a sędzia nic
0
@laikike1 a Belingam? Co chwila leży i Macha rękami.
0
@Comentateiro lata mijają a ty nic nie mądrzejesz.
0
@Comentateiro może jakieś dowody?
A nie, o to nie wolno pytać bo wtedy nagle znikasz XD. Taki Copperfield z ciebie XD