ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato powiedziałbym, że Deco, ale Turcja nie pasuje.
0
@Viscael11Barca chyba w golfa
0
@Aragorn33 za Tuska było to normalne więc o co mu chodzi? https://warszawa.naszemiasto.pl/kibic-legii-spedzil-ponad-3-lata-w-areszcie-bez-wyroku/ar/c1-4869790
0
@wojopancer Błaszczykowski
0
@tristan87 jeden rabin powie tak, drugi powie mi naczej.
1
@misterio i dlatego najlepiej będzie zrobić tak jak planują np na Puławskiej. Chodnik jest szeroki i teraz auta parkują na chodniku więc planują: z 3 pasów zabrać jeden na miejsca parkingowe, drugi na drogę rowerową i dla kierowców zostawić jeden. Wtedy na pewno korki znikną.
0
@Katalończyk 99 jak widzę to on zaczął dopiero ruszać a oni z daleka mu pokazywali, aby się zatrzymal. Widzę, że w tym momencie przyspieszył i zjechał bardziej na prawo jakby i tak chciał się przepchnąć.
0
@MysticCat sprawdź sobie w ustawie o zgromadzeniach. Można blokować drogi.
Rejestracja zgłoszenia w trybie uproszczonym nie dopuszcza blokowania dróg, ale w trybie zwykłym dopuszcza
0
@MysticCat jeżeli zarejestrujesz zgromadzenie/ protest w danym miejscu łącznie z jezdnią to też można cię rozjechać?
0
@Jakchcesz jak ty dobrze mnie znasz. A kto są ci aktywiści?
0
@Katalończyk 99 oczywiście, że tak. A czemu bezprawnie? Jak kojarzę to te strajki są legalnie zarejestrowane. @MysticCat
0
@Bobo25 wkurzyć tak, ale też byś w niego wjeżdżał? jest blokada, puścili jedną ciężarówkę i z daleka pokazują mu, aby się zatrzymał a ten przyspiesza bo może zdąży.
Bronicie wjeżdżania samochodem w ludzi?
0
@kynio302 a ty byś się nie wkurzył jakby gość prawie w ciebie wjechał?
1
@MesQueUnClub22 stricte w terminologii biologicznej pasożytnictwo wystepuje w przypadku dwóch różnych gatunków. Czy chcesz mi powiedzieć, że dziecko i matka to dwa różne gatunki?
0
@NeroTFP1 w tych opisach zastanawia mnie co to są antysemickie teorie spiskowe?
Lub czemu do fluoru ktoś się przyczepił? Jak kojarzę to fluor jest neurotoksyną więc o co chodzi?
11
@draxidox aż strach pomyślec co będzie po całej kadencji
1
@AFA wiesz kiedy w parówkach jest mięso? Jak na zakładzie dojdzie do wypadku
2
@MesQueUnClub96 trylogia dolarowa
1
@MesQueUnClub96 niektórzy są pasożytami nawet po urodzeniu ( patrz: Lewica)
0
@ferdas_rawa tak, tu się zgadzamy.
Ok, ale kto niby miałby tam zdobyć te 49%? Jest pisane o sfałszowaniu, ale w takim razie ktoś musiałby stracić głosy więc, który kandydat był aż tak mocny? Znając życie pewnie wszyscy byli podstawieni, tak dla sztuki.
6
@kazbychu na pewno. Jak zapłacisz większy podatek to i zima wroci
0
@marcin62 a to teraz nie ma za to kary?
1
@FcPortoFan1999 dlatego też ogólnie dziwi mnie, że pisze się o sfałszowaniu wyborów, ale nikt nie pisze jak zostały sfałszowane. nie widzę, aby ktoś pisał, że Putin przegrałby wybory, gdyby nie fałszerstwo.
0
@Safrani no i? Za trudne pytania dla ciebie? czy jednak nie rozmawiałeś z Rosjanami i nie wiesz co twierdzą?
0
@Safrani tylko ciekawe kto popada w skrajność. Czy ja mówiąc, że w Rosji masz 150mln ludzi i mogą mieć inne zdanie niż tych kilku mieszkających u nas czy ty opierający się na słowie jednego czy dwóch Rosjan mieszkających w Polsce.
Ja za to lubię pisać do ludzi, którzy nie mając argumentów kończą rozmowę pisząc „z takimi ludźmi jak ty nie sensu rozmawiać” XD oni dopiero nie są infantylni XD
0
@ferdas_rawa jak Putin odejdzie to będzie to co było za Jelcyna czyli Rosja się pewnie rozpadnie.
1
@Safrani i ci Rosjanie twierdzą, że co? Że w sumie to nikt Putina tam nie lubi i tak naprawdę ma 10%poparcia?
Jak mieszkają w Polsce od wielu lat to skąd wiedzą jakie są nastroje w Rosji? A ilu jest takich w Polsce? Bo przypominam, że w Rosji jest chyba że 150 mln ludzi. To jaki odsetek tego mieszka w Polsce?
I znów to jest pisanie przez pryzmat Polski, jak my i ludzie tutaj mieszkający go widzą a nie co sądzą o nich mieszkańcy Rosji.
0
@NeroTFP1 wy patrzycie przez pryzmat Polski, a skąd wiecie jakie są nastroje w samej Rosji? To jest całkiem realne, że Putin w swoim kraju ma aż tak duże poparcie.
1
Hahaha. Tylko ciekawe czy ci jasnowłosi są klientami czy pracownikami.
https://x.com/delestoile/status/1768772615563309310
0
@draxidox to samo pisali jak zmniejszali prędkość z 60 na 50. Ale myślę, że 10km/h to jest optymalna prędkość dla samochodów